* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Červen 2011

Lovely Complex

13. června 2011 v 20:28 | recenze |  Anime
počet epizod: 24


Hlavní hrdinou je Koizumi Risa a Otani Atsushi. Tihel dva jsou komickou dvojkou,zvanou Pat a Pataschon. Problém je v tom,že ti dva se vsadili,o to,kdo si dřív najde kluka či holku. Zvrat nastává,když se Risa do Otaniho zamilovává. Přijme její city?


Blood plus

13. června 2011 v 20:18 | Linda(Wikipedie)
Blood +, prohlásil jak "Blood Plus", je anime seriál z produkce Production IG a Aniplex a režírovaný Junichi Fujisaku . Série premiéru v Japonsku na to anime Sony satelitní kanál Animax , stejně jako na pozemních sítích, jako MBS , TBS , a RKB 8. října 2005. Finální epizoda vysílala 23. září 2006. Blood + má licenci pro mezinárodní distribuci v několika regionech prostřednictvím 'mezinárodní paže Sony Pictures, Sony Pictures Televize mezinárodní (SPTI).
Blood + byl inspirován v roce 2000 anime filmu Blood: The Last Vampire , ale existuje jen několik narážek a základní prvky z filmu. Fujisaku byl zapletený s oběma pracemi, včetně působí jako ředitel pro Blood + a psaní novelization Blood: The Last Vampire.
V péči o své adoptivní rodiny, Saya Otonashi žije život anemických a člověk v bezvědomí , ale jinak obyčejné školačka. Saya je šťastný život je zdrcená, když ona je napadena netopýři, učení, že ona je jediná, kdo může porazit.
Ozbrojené s ní katana , Saya se vydává na cestu se svou rodinou, spojenci, a její Chevalier, Haji, zbavit svět netopýři a znovuobjevit její totožnost. Průběh cesty odhaluje pozadí historie chiropterans a Saya je velmi hluboká minulost, která sahá do poloviny 19. století-.
Série je zpočátku stanovená v současnosti (září 2005) Okinawa města (Koza), na ostrově Okinawa , poblíž americké letecké základny Kadena .V průběhu série, Saya návštěv míst po celém světě, bojovat proti nepříteli netopýři a hledá její původ.
Saya Otonashi , ústřední postava, je zdánlivě obyčejný dospívající dívka přijata a žít s amnézií. Jako její vzpomínky vrátit, její život se obrátil vzhůru nohama. Narodila se v roce 1833, přežije na krvi druhých, a je předurčen zničit chiropterans a její dvojče Diva . Pomáhat jí v její snaze se jí adoptovaní bratři Kai a Riku a její stále věrný-Chevalier Haji .Ona také je podporovaný Davida , svého ochránce z mocnou organizaci Červený štít .
. Diva má také svůj vlastní pomocníky, začíná se s ní pět silných chevaliers: Amshel , Šalomoun , Karl , James a Nathan . Oni mají také své vlastní lidské spojence jako součást Cinq fleches skupiny , které fungují, včetně Van Argiano kdo jim pomáhá rozvíjet Delta 67 látky, které Cinq fleches používá k vytvoření netopýři.
Pracovní proti obou stranách jsou Schiff , skupina unikl umělé netopýři vytvořena skupina Diva. Útok Schiff obou skupin věří, že krev Saya, Diva, či jeden z jejich chevaliers jim ušetří od smrtelné a bolestivé onemocnění, říkají Thorn


D-Grayman

13. června 2011 v 20:12 | akihabara |  Anime


Akuma, monstrum zrozené z mrtvých duší omylem přivolaných svými milovanými do světa živých, jsou zbraněmi Millennium Earl, jež s nimi plánuje vymýtit lidstvo. Allen Walker byl již od dětství proklet anti-Akuma zbraní místo své levé ruky a okem, které vidí "duši" Akumy. Je také jedním z mála lidí, kteří vlastní "Innocence", substanci, která mu dovoluje ničit Akumy a bojovat proti Earlovi. Díky této síle se přidá k Black Priest Organization jako Exorcista a vyráží s ostatními Exorcisty ve snaze zmařit Earlův pokus o vyhlazení lidské rasy.


počet epizod: 103

Soul Eater

13. června 2011 v 20:03 | recenze |  Animepočet epizod: 51


V podivném světě, kde pomocníci Smrti obstarávají pořádek a zabíjejí zbloudilé duše, sledujeme příběh mladé dívky Maky a jejího kolegy a zbraně, kosy Soula, kteří mají za cíl posbírat devětadevadesát zbloudilých duší a jednu duši čarodějnice. Jen tak se totiž může Soul stát Kosou Smrti.

Death Note

13. června 2011 v 19:53 | akihabara |  Anime


Light Yagami je výborný student s dokonalým prospěchem. Jednoho dne najde death note (zápisník smrti patřící bohům smrti = Shinigami), který svému držiteli umožňuje zabít jakéhokoliv člověka. Light se rozhodne vytvořit dokonalý svět bez zločinu a začne s jeho pomocí, jako Kira, zabíjet zločince. Brzy se však po jeho stopě vydává proslulý detektiv L. Začíná bitva na poli inteligence, dedukce, logiky a intrik. Kdo bude vítěz? Kdo zemře?

počet epizod: 37

Slayers Revolution

13. června 2011 v 19:47 | Linda(Wikipedie) |  Anime
Popravdě řečeno, jméno Slayers Ressurection by se k této sérii hodilo mnohem lépe, než Slayers Revolution. Ono totiž o žádnou revoluci nejde, prostě byla vzkříšena legenda. Vzkříšena důstojně, pokud jde takový přívlastek k seriálu, v němž vystupuje vzteklá, chamtivá a žravá čarodějka Lina Inverse, na hlavu padlý šermíř Goury či dobrem posedlá princezna Amelia, vůbec přiřadit. Na své si přijdou i fandové Xellose, Zelgadise a Sylphiel. Jen ta kozatá Naga mi tam osobně trochu chybí... Seriál se nese v původním střeleném duchu, příběh není bůhvíjaký, humor často těží ze stále stejných věcí, ale my, fandové Slayers, to tak prostě máme rádi. Navíc Megumi Hayashibara podala fenomenální výkon a tak z každé slabiky, kterou Lina vypustí z úst, je cítit obrovské nadšení... Škoda jen, že ke konci se seriálem rozlézá nezvané zvážnění

Týdenní teror

13. června 2011 v 18:50 | Linda
Týdenní teror začíná v pondělí,
všichni jsme z toho nedbalí.
Tohle je teprve začátek,
našich neuvěřitelných hádek.
Nechápu,proč vybrali tohle téma,
ale zní to,jak složité schéma.
Na škole v přírodě nás čekají dobrodružství,
záhady,případy a tajemství.
Také spoustu bonbonů a sladkostí,
ztrát,nálezů a strastí.
Konečně jsme zbaveni školy,
takže nemusíme dělat úkoly.
Konečně žádná matika,
čeština,chemie a fyzika.
Žádné složité příklady,
ani slohové výklady.
Každý den nám bude svítit sluníčko
a nedočkavostí nám bude bít srdíčko.
Ať máme na vízo cokoliv,
máme konečně pokoj od školy.
Za chvíli nám začínají prázdniny
a na konci roku dáváme učitelkám květiny.

Full Metal Panic

13. června 2011 v 17:55 | recenze |  Anime
Hlavní hrdinkou je Chidori Kaname,která je vlastně obyčejnou dívkou,ale také tajnou zbraní na informace. A voják jménem Sousuke Sagara má za úkol jí chránit.


počet epizod: 24Vampire Knight

13. června 2011 v 17:42 | Linda(Wikipedie) |  Anime
Byla nebyla jedna škola, do které spolu chodili upíři a lidé. S pomocí krevních tablet se krvesajci z noční třídy snažili žít s lidmi v míru. Lidé, hlavně dívky, netuše, že jde o upíry, byli z žáků noční třídy celí paf. Jen třídní funkcionářka Yuuki ví, kdo studuje v oné třídě. Udržet pořádek na takové škole dá zabrat. Zranění hned v každém Drakulovi probouzí chuť pít, Yuučina krev je zřejmě delikatesní (obzvláště velevážený adolescent Kaname po ní touží), upíří krása svádí k tomu nechat se vycucat a každá lidská dívka má raději jednou měsíčně na pár dní volno... Ne, to poslední jsem si vymyslel... Ale znáte anime seriály, tam by to klidně dali. Inu, chcete-li omdlívat při pohledu na krvemilné bišíky či sangvotrofní bišinky, klidně se mrkněte. Doufáte-li v nového Hellsinga, zanechte všech nadějí, kdož vstupujete. Dočkáte se totiž spíše poměrně neoriginálních a nedobře zpracovaných muk upírské existence. IMHO ukrutná nuda, ale hodnocení na ANN mluví jinak. Ani ono však nestaví Vampire Knight nijak vysoko. *

Gravitation

13. června 2011 v 17:05 | Linda(Wikipedie) |  Anime
Seriál Gravitation je natočen podle mangy Murakami Makiho. Příběh se točí kolem středoškoláka Shuichi Shindoua, jehož snem je stát se profesionálním zpěvákem. Spolu se svým spolužákem Hiroshi Nakanem založí skupinu Bad Luck a snaží se prorazit ve světě šoubyznysu. Během téhle kritické doby se Shuichi bláznivě zamiluje do slavného spisovatel Eiri Yukiho a problémy na sebe nenechají dlouho čekat... jak ve vztahu s Yukim, tak s jeho cestou za slávou