* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Listopad 2011

Konec dobrý,všechno dobré 24.kapitola

30. listopadu 2011 v 17:06 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Druhý den šli všichni normálně do školy,jakoby se nic nestalo. Shinju se přestěhovala k Tomoyům do zámku a žila s nimi. Svůj dům dávno prodala. A co se stalo s ostatními? Kohaku se začal věnovat vědě a filozofii,Raidon se dal do psaní životních poznatků,Tsubasa se zamiloval do fotbalu a každý pátek a čtvrtek má trénink. Yuki a Shinichi chtějí vystudovat střední. Natsuki má zájem o návrhařství a Shinju se chce stát akrobatickou hvězdou. Všichni si navzájem věří a doufají,že se jejich sny splní. Když se podíváte večer na oblohu,můžete vidět jejich úsměvy a toužebná přání.
Konec 24.kapitoly

Muž proti muži 23.kapitola

30. listopadu 2011 v 17:01 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Boj trval neuvěřitelně dlouho. Ale Yuki a Shinichi nebyli unavení. Všichni tři se prali hlava nehlava,ale najednou udělal Raizen chybu. Potom bylo jednodušší ho porazit.
"Je mi jedno,jestli jsi můj otec. Stejně zemřeš." vykřikl Shinichi. Skály se bořily,rány a blesky létaly. Raizen byl poražen. Jejich démonická aura zmizela a všichni se mohli vrátit domů. Před nimi se objevil tunel a zapečetěná brána. Tím skončilo jejich dobrodružství a putování bylo u konce.
"Bylo to skvělé dobrodružství a zachránili jsme lidský svět. Vždy budeme připraveni. Nemám pravdu?" zeptala se Shinju. Všichni souhlasili a na tenhle den nikdo nezapomněl.
Konec 23.kapitoly

Démonická aura 22.kapitola

30. listopadu 2011 v 16:55 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Ostatní se pomalu probouzí. Yuki a Shinichi byli pěkně naštvaní,protože všem tolik ublížil. Najendou v sobě probudili vztek a démonickou auru. Jejich síla strašlivě vzrostla. Rychlost a síla byla nepřekonatelná.
"Pojďte! Musíme udělat štít nad lidským světem a Zásvětím,nebo je po nás." promluvila Shinju a zvolala:
"Sakura!" Vytvořila štít,který byl velice odolný. Museli kontrolovat lidský svět. Pokud viděli přízrak,zabili jej a pokud to byla trhlina,tak jí spravili. Raizen odmítl bojovat proti svým synům,ale když jinak nedali,utkal se s nimi. Byl čas konečného boje. Jak to dopadne?
Konec 22.kapitoly

Pomsta 21.kapitola

30. listopadu 2011 v 16:49 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Yukiho se Shinichim to zarazilo a tak Raizen řekl:
"Zůstanete tady se mnou." Zasmál se a znehybnil je. Měl za úmysl vyvraždit lidský svět a naplnit svět přízraky. Všichni se na Raizena rozběhli a útočili na něj,ale on jejich útoky odrážel. Shinju zatím Yukiho a Shinichiho osvobodila. Bohužel Raizen byl velmi mocný a za chvíli byli všichni zesláblí. Raozen popadl Shinju a chtěl jí zabít jako první.
"Ale,ale,jesli tohle není poslední dědic Zazatské větve. Yuki,tobě na tý holce záleží,že? Škoda,že jí už neuvidíš." Potom jí chtěl plnou silou udeřit,ale Yuki mu to nedovolil. Díky své rychlosti zachránil Shinju a odhodil Raizena kilometr daleko. Kdo vyhraje?
Konec 21.kapitoly

Nejmocnější přízrak 20.kapitola

30. listopadu 2011 v 16:41 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Padali čím dál níž a níž. Za chvilku byli v Zásvětí.
"Vítám vás v Zásvětí,Společenstvo Světla. Dlouho jsme se neviděli,synové." ozval se neznámý hlas. Patřil Raizenovi. Měl stříbrné vlasy,oblek s pláštěm a rutinu na obličeji.
"Yuki a Shinichi,dlouho jsme se neviděli. Už je to 18 let." říká Raizen.
"My nejsme tví synové. Náš otec je Ren Tomoyo." křičí Yuki se Shinichim.
"Já myslím,že vím,proč jste jeho synové." říká váhavě Shinju. Všichni se na ní otočili.
"Pokud je pravda to,co říká,tak královna Fumiko musela všechno tajit. Musela si Raizena vzít a porosit Shinichiho s Yukim,ale zíkony Raizena neuznávaly za vládce,protože byl démon a tak si královna musela vzít někoho jinému a později se narodila Natsuki." Je to všechno pravda?
Konec 20.kapitoly

Uzavření brány 19.kapitola

30. listopadu 2011 v 16:32 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Yuki si všiml Shinju a jejího zranění.
"To jsem udělal já?" ptal se váhavě.
"To nevadí. Moje zranění se rychle uzdraví." Na tuhle událost nemohli všichni dlouho zapomenout. Byl čas uzavřít bránu. Do otevření zbývaly dva dny. Společenstvo světla se vydalo k bráně a král s královnou společně odvolali speciální jednotky. Společenstvo se pustilo do díla. Brána byla uzavřená,ale něco tu nesedělo. Ozvalo se zemětřesení a společenstvo ucítilo negativní sílu. Yuki a Shinichi uslyšeli hals,který se ozýval ze Zásvětí. Na hoře Kekkai se vytvořily díry a ostatní se dostali dírami do Zásvětí. Díry se znovu ucelily. Kdo je za tím vším?
Konec 19.kapitoly

Kletba 18.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:54 | LInda |  Tajemství věštby a osudu
Na zámku byla naléhavá porada.
"Poslyšte,blíží se úplněk a zatmění měsíce. Jak už víte,tak tu panuje negativní síla. Myslím,že se něco přihodí.ů povídá ustaraně král Ren Tomoya. Najednou měsíc ozářil Yukiho a Shinichiho.Jejich oči byly bez jasu jako omámení. Tasili meče a zaútočili na všechny.
"Co to děláš?" ptá se Tsubasa.
"Jo,nech toho." křičí Raidon. Ostatní nevěděli,co dělat. Najedno Yuki zaútočil na Natsuki. Shinju se rozběhla,rychle Natsuki odstrčila a jeho útok zasáhl jí. V tu chvíli kletba pominula. Yuki a Shinichi se probudili z transu. Dlouho se z toho vzpamatovávali. Co se stalo? Budou svědky ještě něčeho?
Konec 18.kapitoly

Prudký vítr 17.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:43 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Společenstva světla trénuje už čtyři dny. Jejich dovednosti se zlepšují,ale pořád na ně čeká zlo. Tou dobou má Shinju hodinu akrobacie a Yuki se na ní dívá. Přesto,že každý den podstupuje tvrdý trénink,dokáže se pořád pohybovat na hrazdé jako hvězda. Po hodině se spolu vydali domů,ale cestou zavál strašně prudký vítr. Oba poznali,že se děje něco zlého. Za chvíli k nim přiletěl Shinichi s ostatními a povídají:
"Cítím tu negativní sílu. Rychle,král s královnou na nás volají." Jenomže se blíží zatmění. Budou svědky něčeho zvláštního?
Konec 17.kapitoly

Neklid a Chaos 16.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:36 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
V Zásvětí zatím panuje neklid a choas. Přízraci se probouzejí. Jenomže v Zásvětí se probouzí nejmocnější přízrak. Čeká až se brána otevře. Tenhle přízrak si říká Raizen a živí se lidmi,protože už dlouho nic nejedl,slábne. Ve světě lidí je,ale člověk,který je s ním spřízněný. Kdo to je?
Konec 16.kapitoly

Zkouška 15.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:33 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Po krátkém tréninku si všichni šli odpočnout,kromě Shinju. Speciální jednotky jí požádaly,aby v laboratoři zůstala a trénovala. Její útok "SAKURA" byl velmi slabý,proto se vytvořily hologramy a trénink mohl začít. Bohužel se jí nedařilo. Za pár minut tam přišel Yuki s Shinichim.
"Proč tam Shinju trénuje bez nás?" zeptal se váhavě.
"V sobě skrývá obrovskou moc,kterou musíme uvolnit."
"Ublíží si!" křičí Shinichi.
"Máte pravdu,ale nevíte,co vás ještě čeká." odpovídá člen jednotky. Nakonec uslyšeli,jak Shinju říká:
"Udělám vše proto,abych ostatním pomohla." Vystřelila obrovskou sílu a jednotky zatleskaly kvůli pokroku.
Konec 15.kapitoly