* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Listopad 2011

Skrytá síla 14.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:24 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Druhý den se vydali Shinichi a Yuki podat zprávu. Zpráva byla přijata a trénink mohl začít. Tentokrát tvrdší. Trénink probíhal v obrovské místnosti s laboratoří. Speciální jednotky pomocí laboratoře vytvořily hologramy.
"Budete bojovat s přízraky D třídy. Ať se zlepšíte. Postupem času vám budu přízraky ztěžovat. Nakonec bojovat s přízraky třídy S. Teď do toho!" zakřičel člen jednotky a spustil program. Nejdříve se měli dostat z temného lesa. Les byl plný přízraku,proti kterým měli bojovat. Díky své spolupráci byli hotoví za pár minut. Přesto jsou ještě slabí.
Konec 14.kapitoly

Sakura 13.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:16 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Shinju otevřela okno a najednou zavál vítr. Odnesl spadané listí a květy Sakura. Sakura je strom s třešňovými květy,který roste jednou za rok.
"Po smrti babičky mi tenhle strom dělá ohromnou radost." odpověděla Shinju. Všichni myslí na zahradu,kde strom rostl. Jeho vůně byla příjemná a vítr hezky vál. Tsubasa promluvil:
"Vážení,vím,že je vám to tu pohodlné,ale brána se otevře už za týden a kdoví,co se může stát. Musíme trénovat." Tsubasa měl pravdu. Přesto všichni stáli v zahradě a vnímali tu příjemnou vůni Sakury.
Konec 13.kapitoly

Vzpomínky 12.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:10 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Byla tu sobota,ale ostatní stále spali. Shinju nemohla spát,vstala a šla pozorovat vycházející slunce na terasu. Ostatní se vznášeli ve svých snech. Každému se zdálo něco jiného. Najednou Shinju zavřela oči. Zdálo se jí,že stojí na hoře Kekkai u brány. Něco jí táhlo dovnitř. Když se podívala malou štěrbinou,spatřila přízraky A-D třídy,kteří chtějí zaútočit. Vidí budoucnost,jak lidstvo mizí a svět zaniká. Probouzí se ze svého snu. Ostatní se také probouzí. U snídaně si vypráví o snech,který se jim zdál. Velmi náhodnou věcí byl stejný sen. Jaký to má význam? Co to znamená? Jaké nebezpečí na ně číhá?
Konec 12.kapitoly

Vystoupení 11.kapitola

29. listopadu 2011 v 16:58 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Druhý den se Shinju probudila u sebe doma. Odpoledne měla hodinu akrobacie,kde dostala pozvánku na vystoupení. Shinju si obvykle vytvořila těžké číslo,podobné souboji s nepřítelem a s mečem v ruce. Vystoupení bylo úžasné a společenstvu světla se moc líbilo. Yuki ji předal květiny. Po vystoupení šli všichni společně k Shinju. Shinju uvařila k večeři hranolky a kuřecí steaky.
"Nechtěli byste tady přespat?" zeptala se a ukazovala jim pokoje,kde mohou spát. Další den měla být sobota. Než šla spát,zkontrolovala všechny pokoje. Yuki nemohl spát,a proto se Shinju pozoroval hvězdy. Co je ještě čeká?
Konec 11.kapitoly

14.kapitola

29. listopadu 2011 v 16:48 | Linda |  Ochránkyně Lesa-dva klany,jedna dívka
Himeno se pozorně podívala na neznámého. Věděla,že ho odněkud zná.
"To stačí,Renjo." promluvil neznámý muž.
"Takashiro,nepleť se do toho! Tohle není tvoje věc."
"Jak jsem si myslela. Je to Takashiro." pomyslela si Himeno.
"Co jsi od ní chtěl?"
"Nic moc. Jen jsem s ní dělal dohodu."
"Dohodu? Tvoje dohody tu zná každý. Jakmile narazíš na krásnou dívku,hned začneš dělat neplechy."
"Mě nezastrašíš."
"Kliď se odsud,Renjo. Nechtěj,abych ti ublížil." Renjo odešel bez jediného slova,ale ještě tiše bručel. Neznámý muž se otočil na Himeno.
"Slečno,jste v pořádku?"
"Ano. Mockrát děkuji za záchranu."
"Jste tu sama?"
"To ne. Přišla jsem s kamarádem.,ale dav lidí nás rozdělil."
"Chápu."
"Mohla bych se vás na něco zeptat?"
"Jistě."
"Neznáte pana Yusaku Tsukuma?"
"Máte štěstí,znám."
"Mohl byste mě k němu zavést?"
"To mohl,ale tentokrát se zeptám na něco vás."
"Na co?"
"Jak se jemnujete?" Himeno se usmála.
"Říkejte mi Himeno a jaké je vaše jméno?"
"Říkej mi Takashiro Tsukuma." Naše hrdinka už věděla s kým má tu čest.
"Takže vy jste synem pana Yusakua?"
"Správně."
"Tak vám velice děkuji za vaši nabídku."
"Za málo." Oba dva šli spolu,ale najednou Takashiro zastavil.
"Himeno?"
"Ano?"
"Bude lepší,když mi budeš tykat."
"Ale.."
"Jsme zhruba stejně staří. Také ti budu říkat Himeno."
"Tak já ti budu říkat Takashira."
"Dobře." Cestou si oba povídali a dozvídali se víc o tom druhém. Mezitím se Hayate se ocitl na neznámém místě.
"Bože,kde to jsem? To je skvělý. Himeno tu není a já nevím,kde to jsem. Musím,ale najít pana Yusakua." Potom Hayate vešel do nejbližšího hostince. Himeno a Takashira dorazili do domu pana Yusakua.
"Himeno,pojď dál." řekl Takashira.
"Dobře." Himeno vešla do velkého a prostorného domu. Všude byly sloupy z mramoru a červený koberec. Také spoustu schodů,oken a místností.
"Vypadá to,že nikdo není doma."
"Takashiro."
"Ano,Himeno?"
"Neměla bych radši odejít? Není zdvořilé vejít do cizího domu bez pozvání."
"Já jsem tě,ale pozval."
"To je vlastně pravda."
"Tak tu počkej. Půjdu se podívat,jestli není někdo doma." Pak jí Takashira opustil.
"Asi bych si mohla sundat kapuci." Himeno to udělala a šla se rozhlížet po domě. Viděla spoustu obrazů,starožitností a knih. Najednou uslyšela hlas,který na ní zavolal. Byl to dětský hlas.
"Pozor,balon!" Himeno se otočila a balon chytila. Pak k němu přistoupila,usmála se a podala mu svou ruku,aby se za ní chatil,protože,když běžel,tak upadl.
"Jsi v pořádku?" zeptala se.
"Ano." Chlapec vstal.
"Tenhle míč je tvůj?"
"Ano."
"Jak se jmenuješ?"
"Jmenuju se Tadase."
"To je hezké jméno,ale co tu děláš? Kde máš maminku?"
"Nemám maminku,ale tatínka." Himeno se zarazila a posmutněla.
"Nejsi opuštěný?"
"Ani ne. Mám tatínka a čtyry další bratry."
"Tak to je dobře. Nevíš,kde je pán jménem Takashira?"
"Vím,právě jsem ho viděl." Za chvíli uslyšeli hlas Takashira.
"Tadase!"
"To je bráška." zavolal Tadase.
"Tadase,jsi v pořádku?"
"Nic mi není."
"To jsem rád."
"Tak to je Tadaseho bratr." přemýšlela v duchu Himeno.
"Za všechno děkuji sestřičce."
"Sestřičce?" Pak Tadase ukázal na Himeno.
"Děkuji ti,Himeno."
"Za málo,Takashiro."
"Himeno,tohle je můj mladší bratr Tadase a Tadase tohle je Himeno."
"Ráda tě poznávám"
"Himeno,pojď za mnou." Himeno ho následovala. Setká se s panem Tsukumou?

Úvod do příběhu

28. listopadu 2011 v 17:10 | Linda |  Dívka bez úsměvu
Mladá středoškolačka Kyoko Hiroko má všechno na co si vzpomene,ale přesto není šťastná. Její otec se rozhodl po matčině smrti znovu oženit. Vzal si velice pyšnou a chladnou ženu,která využívá jeho nepřítomnosti a ubližuje Kyoko. Od té doby je Kyoko chladná a uzavřená. Nesměje se,na nikoho nemluví a udržuje si odstup,ale přesto,když vidí někoho v nouzi,tak mu jde na pomoc. Jednou když se vrací v noci ze školy,tak najde na zemi ležet malého chlapce. Vezme ho domů a od toho dne se její život úplně změní. Kdo je ten chlapec? Bude on ten,který vrátí Kyoko úsměv? To se brzy dozvíte.

Tajemství minulosti 10.kapitola

28. listopadu 2011 v 16:55 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Yuki a Shinichi se chtěli o Zazatské větvi dozvědět více. Proto nahlédli do knih zámecké knihovny. Tam našli krátký text.. Text zní:
"Zazatská větev patří mezi nejvzácnější rody. Potomci tohoto rodu mají vždycky větší moc,než jejich předchůdci. Minulost větve je velmi komplikovaná. Celá rodina Zazatské větve byla vyvražděna. Posledním potomkem měla být zřejmě dívka. Zvaná jménem Shika Hina. Nebo Shinju Hikaru. Je jediná,kdo přežil. Jejím osudem je uzavřít bránu se Společenstvím Světla. KONEC MINULOSTI." Shinichi a Yuki byli překvapení,z toho,co slyšeli,ale kniha má pravdu. Do otevření brány zbývá 8 dní. Musí si pospíšit. Zvládnou to?
Konec 10.kapitoly

Nespoutaná síla 9.kapitola

28. listopadu 2011 v 16:48 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Přízrak se jí vysmíval:
"To je všechno? Jde vidět,že jsi jen obyčejná holka." Shinju se nechtěla vzdát. Najednou si vzpomněla,co jí říkala babička. Zkusila bojovat proti svému nepříteli. Přízrak na ní útočil,ale ona se mu vyhýbala. Uslyšela babiččin hlas,který jí radil,co má dělat. Věděla od ní,že je dědic Zazatské větve. Nakonec řekla:
"Nikdy vám neodpustím,že jste zabili mou babičku a nedovolím,aby jste zaútočili na lidský svět." Přízrak se na ní vrhl,ale Shinju zavřela oči a uvolnila moc. Vytvořila si štít a přízrak odhodila. Odříkala zaklínadlo a zvolala:
"Sakura!" Listy stromu je obklopily a zničily jejího nepřítele. Po velkém vyčerpání omdlela. Shinichi jí odnesl pryč,aby si odpočnula.
Konec 9.kapitoly

Pronásledování 8.kapitola

28. listopadu 2011 v 16:42 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Na zámku všem Yuki prozradil přičinu smutku Shinju.
"Nesvěřila se ti ještě s něčím? Myslím,že se ti nesvěřila se vším." zeptal se král. Najednou se objevila Natsuki:
"Rychle! Shinju je v nebezpečí!" Všichni se šli podívat do světelné koule. Viděli,jak Shinju někdo pronásleduje. Tentokrát museli všichni pouze jenom přihlížet. Shinju chtěla pomstít smrt své milované babičky. Zafoukal vítr a nepřítel odhodil plášť. Byl to přízrak A-třídy. Souboj začal. Přizrak útočil,ale ona se mu dokázala vyhýbat. Každá rána byla bolestná,protože přízrak byl rychlý. Přesto Shinju stála na nohách. Proč riskuje svůj život?
Konec 8.kapitoly

Přání 7.kapitola

28. listopadu 2011 v 16:33 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Král a královna Shinju pozorují. Vidí,že se hodně změnila. Její moc je slabší a křehčí,proto chtějí zjistit,co jí trápí. Poslali pro všechny členy Společenstva Světla a nařídili jim,aby Shinju sledovali. Kohaku,Raidon a Tsubasa jí sledovali ve škole. Natsuki ji sledovala v parku a Yuki se Shinichim na ni dávali pozor na hodině akrobacie. Yuki nemohl Shinju jenom sledovat a rozhidl se jí na to zeptat sám,ale Shinju s nikým mluvit nechtěla,proto se dala na útěk. Yuki ji pronásledoval a zakřičel:
"Shinju,neutíkej! Dobře vím,že neseš nějáké břemeno. Jsme přece přátelé,proto by bylo dobré,kdybych ho mohl nést s tebou." Shinju se zasatavila a podívala se na něho.
"Yuki,jenže.." Svěřila se mu se smrtí své babičky a požádala ho,aby o tom s nikým nemluvil. A když jde Shinju spát,každou noc si přeje,aby vše bylo jako dřív.
Konec 7.kapitoly