* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Listopad 2011

Poslední slova 6.kapitola

28. listopadu 2011 v 16:26 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Ještě tenhle den se Shinju vrátila domů,ale nejdříve šla navštívit babičku. Ale to,co spatřila,by nikdy nečekala. Její babička seděla v křesle a na hrudi měla hlubokou ránu. Vedle ní stála neznámá postava,která se dala na útěk. Shinju uslyšela hlas své babičky,vzala jí za ruce a prosila jí:
"Babičko,neumírej. Prosím,neumírej. Neopouštěj mě." Babička se usmála a promluvila naposledy.
"Shinju,neboj se. Už je ti šestnáct. Já se smrti nebojím,proto bud silná. Než odejdu,svěřím ti tajemství. Ty jsi posledním dědicem Zazatské větve a ukrýváš v sobě ohromnou moc. Ovládni ji a společně se Společenstvem Světla,uzavři bránu. Pátrej ve své minulosti. Sbohem." Babička se nadechla naposledy a její duše odešla pryč. Od té doby je Shinju uzavřená a každou noc pláče.
Konec 6.kapitoly

Slzy úzkosti 5.kapitola

28. listopadu 2011 v 16:18 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Všichni tři dorazili do zámku,kde žil Shinichi a Yuki. Obvázali Shinju rameno a radili jí,aby se nepřepínala.
"Omlouvám se,Yuki. Nechtěla jsem ti způsobit problémy." Pak se jí na tváři zatřpytily slzy.
"Ty jsi mi nezpůsobila problémy. To já bych se ti měl omluvit,protože jsem, tě vystavil nebezpečí." Za pár minut si král s královnou zavolali Shinichiho a Yukiho. Každému zadali jiný úkol. Yuki si musel poslechnout důležitou věc.
"Synu,ty dobře víš,že se brána za deset let otevře. Potřebujeme posilu a pokud jde o Shinju,tak ta dívka se cítí za všechno,strašně odpovědná a myslí si,že je všechno její vina. Rozmluv jí to a přesvědč jí,aby se přidala do Společenstva Světla."
"Dobře." odvětil Yuki a dal se rychle do práce.
Konec 5.kapitoly

Únos Shinju 4.kapitola

27. listopadu 2011 v 9:35 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Je noc a svítí měsíc. Shinju se ještě učí na písemku. Jenomže,když zrovna zhasíná lampičku,zaútočí na ní neznámá postava.
"Pomozte mi někdo!!" křeičí Shinju. Druhý den učitel kontroloval jména studentů. Zavolal jméno Shinju,ale nikdo se neozýval. Yukimu to přišlo divné a ihned běžel po škole za Shinichim,aby mu řekl,co se stalo. Zahlédli neznámou postavu se Shinju v ruce. Běželi do staré opuštěné továrny,otevřou vrata a ve tmě si všimnou neznámé postavy. Jenomže není tam sama,je jich víc,ale Yuki se Shinichim je všechny poráží. Jenomže neznámá postava zlomila Shinju rameno,ale bratři jí porazí. Nakonec odvádí Shinju do bezpečí.
Konec 4.kapitoly

Nebezpečí 3.kapitola

27. listopadu 2011 v 9:25 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
Shinju byla pilná studentka,předsedkyně třídy a milovnice akrobacie. Jenomže v sobě skrývala obrovskou sílu a to královnu velice trápilo. Zavolala si Yukiho a nařídila mu:
"Yuki,sleduj Shinju. Cítím z ní obrovskou moc. Bylo by dobré,kdyby se k vám přidala. Přesněji,aby se přidala ke společenstvu světla."
"Rozumím." odpověděl Yuki. Druhý den se setkal se Shinju. Vyučování probíhalo celý den normálně. Po vyučování zašli do knihovny a Shinju říká Yukimu:
"Yuki,mám takový divný pocit. Jakoby nás něco sledovalo. Nevím proč,ale je to tak." Yuki přemýšlel,co tím myslí. Když Yuki doprovázel Shinju domů,opravdu je sledovala neznámá postava? Kdo je to, Co je zač?
Konec 3.kapitoly

Výcvik 2.kapitola

27. listopadu 2011 v 9:19 | Linda |  Tajemství věštby a osudu
U brány se dějí nakalé věci. Brána se každým dnem čím dál víc uvolňuje,proto královna Fumiko Hiroyuki povolala speciální jednotky,aby bránu střežily a přivedly vyvolené. Mezi ně patří Yuki,Shinichi,Natsuki,Tsubasa,Raidon a Kohaku. V zámku se teď konal výcvik,který řídily speciální jednotky. Pomocí laboratoře vytvářejí různé dimenze,kde se všichni setkávají s různými přízraky. Čelí nebezpečím a výzvám. Svou moc pomalu probouzí k dokonalosti. Yuki má sílu světla,Shinichi má sílu ledu,Kohaku má sílu blesku, Raidon má sílu temnoty,Natsuki má sílu země a Tsubasa má sílu větru. Když jsou všichni spolu,jejich síla je nepřekonatelná. Zvládnou tvrdý výcvik,než se brána otevře?
Konec 2.kapitolyMaminčino objetí 24.kapitola

26. listopadu 2011 v 12:08 | Linda |  Poslední naděje měsíce
Najenou se stalo něco neuvěřitelného.Z knížky vystoupila maminka Tsukiko,Kenjiho a Shouheia.Pevně každého objala.
"Mockrát děkuji,Tsukiko.Víš,já jsem nezemřela,ale byla jsem zakleta.To je skutečná pravda a díky tobě byla kledba zlomena."Tsukiko se radostí rozplakala.Druhý den šli všichni do školy úplně normálně.Po vyučování běžela Tsukiko domů.Uviděla maminku,jak něco chystá.Společně se rozhodly,přichystat oběd na velkou oslavu.Ostatní se měli vrátit o něco později,takže měly dost času.Ve dvě hodiny odpoledne bylo vše nachystané.Kenji,Shouhei,Masaru a Daiji dorazili právě včas na oběd.Všichni se smáli a vesele hodovali.Dobře věděli,že je po všem.Ale až přijde zlo,budou připraveni.Jejich dobrodružství zdaleka nekončí.
Konec příběhu

Slzy konečného boje 23.kapitola

26. listopadu 2011 v 11:58 | Linda |  Poslední naděje měsíce
Arata nepřestával útočit.Naši hrdinové se mu museli vyhýbat.Úplněk ještě neskončil.Všichni byli unavení a bezmocní.Nedařilo se jim zvítězit.Jediný,kdo ještě stál byla Tsukiko.Chtěla to vzdát.Nechápala,jak může zachránit lidský svět.Její slzy padaly na zem,ale najednou uslyšela uzkostlivý hlas své maminky,aby se podívala na oblohu.Úplněk zmizel a Tsukiko se vrátily schopnosti.Nejen jí,ale i ostatním.Arata na nic nečekal a zaútočil.Jenže proti němu se hnalo pět bojovníků.Arata byl rozzuřený a nelítostně útočil.Tu najednou Tsukiko začala zpívat a snadno se vyhýbala jeho útokům.Arata to nevydržel,protože z písně Tsukiko vyzařovala obrovská záře.Nakonec soustředila moc do svých rukou a zvolala:
"Měsíční úsvit!"Arata zmizel,protože ho porazili.Nakonec se pomocí levitačního kouzle přenesli domů.
Konec 23.kapitoly

Krvavý úplněk 22.kapitola

26. listopadu 2011 v 11:45 | Linda |  Poslední naděje měsíce
O Krvavém úplňku věděli všichni.Uměl odčerpávat schopnosti na 12 hodin.Bez schopností byli bezmocní. Když vyšel měsíc naplno,zaútočili na ně ninjové. Byli to další členové temnoty. Museli se bránit. Kenji a Shouhei si vzali bidlo,Daiji a Masaru si vzali smeták,ale Tsukiko se ničím nebránila. Použila provaz jako cowboy a chytala je do lasa. S pomocí ostatních je nakonec porazili,ale jejich dům vypadal hrozně. Krvavý úplněk měl zmizet až za 6 hodin. Při úklidu ucítili neznámou sílu. To je překvapil vládce temných sil Arata. Co teď? Co budou dělat? Když jsou bezmocní.
Konec 22.kapitoly