* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Listopad 2011

Prozrazené tajemství 21.kapitola

26. listopadu 2011 v 11:08 | Linda |  Poslední naděje měsíce
Druhý den o tom pověděla všem.Za chvíli o tom věděl každý.Po vyučování pospíchla Tsukiko domů,aby si znova popovídala s mámou.Otevřela knížku s bílými stránkami,ale nic se nestalo.Večer ji Masaru pozval do lunaparku s radostí souhlasila.Celý večer se dobře bavili a Tsukiko mu sdělila tajemství o Krvavém úpňku!Oněm nikdy neslyšel,ale byl rád,že o Krvavém úplňku ví.Ale nebezpečí je teprve čekalo!
Konec 21.kapitoly

Kniha znalostí a obrovské moci 20.kapitola

26. listopadu 2011 v 10:56 | Linda |  Poslední naděje měsíce
Poru se na tu knihu podíval,ale nic nenašel.Jenom věděl,že je uzavřena mocným kouzlem.Tsukiko se knihy dotkla a najednou se stal zázrak.Knihy se otevřela,ale měla bílé stránky.Bez úspěchu nevěděli,jaktože ta knihy má bílé stránky.S pomocí levitačního kouzla se Tsukiko přenesla domů.Potom šla uvařit večeři.Večeře byla hotová za pár minut.Za chvíli sešli všichni dolů a nevěřili svým očím.Na stole byla večeře jako z pohádky.Byl tam salát,pečené kuře,polévka a chléb.Po chutné večeři šli všichni spát.Tsukiko si zatím v pokoji krájela jablko,když najednou se řízla do prstu a tři kapky spadly na bílé stránky knížky.V tom se stalo něco neuvěřitelného.Stránky se začaly barvit a vycházelo z nich světlo.Vypadalo to jako obličej její zesnulé maminky.Maminka jí řekla,jak ke smrti došlo a také jí poradila,co a čím porazí čiré zlo.Jenomže na tom teď nezáleželo.Tsukiko byla nejšťastnější ve svém životě.
Konec 20.kapitoly

Souboj mezi deseti očima.19.kapitola

26. listopadu 2011 v 10:39 | Linda |  Poslední naděje měsíce
Arata přivedl Tsukiko do tajemného zámku.Rozletěly se dveře a za nimi stály její kamarádky.Najednou Arata zmizel.Tsukiko ucítila neznámou sílu,která z jejich kamarádek vycházela a radši se držela zpátky.
"Nech toho Arato.Vím,že zatím jsi ty!"vykřikla.Arata se rozesmál a řekl:
"Máš pravdu,ale nebudeš bojovat proti mně,ale proti svým kamarádkám."Proto na ni útočily a ona se nedokázala bránit útokům.Najednou si vzpomněla,že bude bojovat vzpomínkou.Začala zpívat stejně jako na soutěži.Všichni mohli sledovat,jak svým zpěvem,ničí Aratovi sluch.Pustil ze své moci kamarádky Tsukiko a zdrhl pryč.Tsukiko je přenesla levitačním kouzlem domů,protože se zámek začal rozpadat.Najednou si všimla něčeho zářivého,popadla to a běžela pryč.Její kamarádky omdlely,ale byly už v bezpečí.Narozdíl od nich Tsukiko pospíchala do Světa duchů.Přivítali je Taru s Moriem.Potřebovala s nimi nutně mlvit a vytáhla ze své tašky tajemnou knížku z měsícem,kterou našla v zámku!
Konec 19.kapitoly

Musím je zachránit!18.kapitola

26. listopadu 2011 v 10:07 | Linda |  Poslední naděje měsíce
Rychle se rozběhla domů a vyhrkla ze sebe tu špatnou zprávu:
"Kde je mám hledat?"zeptala se.Daiji se zamyslel a řekl jí,kde jsou.Dal jí sebou stopovací štěnici,aby zůstali v kontaktu.Tsukiko se je šla hledat úplně sama a ostatní pospíchali do Světa duchů,aby ji sledovali,jak si povede.Nejdříve se vydala k temnému lesu přes kamenný most rovnou k tajemnému zámku.Neušla ani deset kroků a zjevila se před ní sněhová královna,jménem Rin.Rin vyvolala sněhovou vánici,aby Tsukiko zasypala.Jenomže ona se jí vyhla.Rin útočila na všechny strany a ne a ne jí zasáhnout.Tsukiko se jí nemohla dál vyhýbat a tak zaútočila.Rozběhla se k Rin a vší silou jí přaštila do obličeje.Rin odletěla pryč,už se nevrátila.Tsukiko neztrácela ani minutu.Za chvíli se ocitla na kamenném mostě a potom u tajemného zámku.Najednou se před ní objevil vládce temných sil,Arata.Teď neví,co bude dělat!
Konec 18.kapitoly

Unesené kamarádky 17.kapitola

25. listopadu 2011 v 22:29 | Linda |  Poslední naděje měsíce
Tsukiko trápila včerejší událost. Tak pořád přemýšlela,co udělá. Večer se konal ohňostroj,ale každá dovolená končí. V jedenáct hodin byli na letišti. Cesta trvala 8 hodin. Probíhala zatím dobře,ale něco zlého je pozorovala. Domů dorazili kolem sedmé ráno. Vybalili si kufry a šli se pomalu chystat do školy. Cestou se kamarádky Tsukiko zastavily v obchodu. Když z něj vyšli,přepadl je obrovský pták a odnesl je pryč. Tsukiko znovu ucítila negativní sílu a své kamarádky. Když dorazila na místo,našla tam jen jejich kufry. A v dáli mohla vidět,jak je obrovský pták unáší pryč.
Konec 17.kapitoly

Dvoudenní zájezd 16.kapitola

25. listopadu 2011 v 22:22 | Linda |  Poslední naděje měsíce
Do New Yorku letěli všichni 8 hodin. Byl pátek po vyučování. Večer se zabydleli v hotelu. Jejich pokoje byly hned vedle sebe. Jeden pokoj byl šestilůžkový a druhý byl čtyřlůžkový. V hotelu byla vyhřívka,bazén,salonek a pětihvězdičková restaurace. Kamarádky Tsukiko zamluvily na večer večeři v salonku. Všichni zatím hodovali,ale Tsukiko se někam vytratila. Vytratila se do zahrady,protože ucítila negativní sílu. Ale když dorazila na místo,nikdo tam nebyl. Proto se vrátila do salonku. Svěřila se s tím Kenjimu. Oba dav dobře věděli,že jsou v nebezpečí,ale přesto se bavili s ostatními jakoby se nic nestalo.
Konec 16.kapitoly