* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Prosinec 2011

5. Kapitola - Odhalení ovládání vody

22. prosince 2011 v 19:15 | Erika Do |  Speciální Verze Naruta
" Co se to venku děje?" diví se Sakura. Sousuke neměl čas vzít s sebou Naruta a utekl sám pryč se schovat.
" Naruto !! Ino pojď mi pomoct s Narutem." říká Sakura Ině.
" Sakuro, Naruto padá !!!" kříčí Ina.
" Cože ?! Suikon !! Vodní křídlo..."
" Sakuro, rychle !!!"
" No tak !! RYCHLEJI... RYCHLEJI !!"
" ÁÁÁ..." Vodní křídlo bylo tak rychlé až se za nimi prášilo.
" Naruto... Já tě zachráním..." volá Sakura. Problém byl, že ráno bylo teplé a vodní křídlo roztálo na slunci. Sakura Naruta dokázala zachránit, ale sebe ne. Spadla sama do vody, aby Naruta zachránila.
" ÁÁÁ... (topí se) KLOG,KLOG ..." topí se Sakura.
" Sakra, Sakuro ! Dlužím ti to ..." říká potichu Sasuke. Sasuke se dlouho nerozmýšlel a skočil pro Sakuru. Zanedlouho se Sasuke vynořil i se Sakurou.
" (zakašle) Díky. Ať jsi kdokoli. " řekla promočená Sakura.
" Díky bohu..." řekla Ina s úlevou.
" Proč jsi mě zachránil, Sasuke ?" diví se Sakura.
" Dlužím ti to. Tehdy jak jsme chránili Idateho." vysvětluje Sasuke.
" Támhle něco je !! To není možné..." mumlá Naruto.
" Naruto máš pravdu... Jsou to ty svitky !" říká překvapeně Sasuke. Ina je rychle vytáhla a byla to pravda ! Svitky byly, ale zašifrované.
" Tak jo. ' KAI ' - uvolnit. Nejde to..." vzdychá Sakura.
" Sakuro, proto tam bylo napsáno mise typu B " vzpomíná si Naruto.
" Vážně ? Ale mise typu B není pro geniny!"
" To máš jedno. Vojákům, kterým jsme to měli předat jsou o něco dál. Máme štěstí !"
" To ano, Naruto."
" VYRÁŽÍME !"
Předá Naruto svitky a bude mír ? To uvidíme ... dál při čtení !
Konec 5. Kapitoly

Konec 24.kapitola

22. prosince 2011 v 17:58 | Linda |  Sny,přání a kouzla srdce
V tu chvíli se probudila a společně a Laylou čelily Naně. Spojily svou sílu a Nanu porazily.
"Kluci,zničte nepřítele a my vezmeme klenot!" křičely dívky jednohlasně. Yuri,Suzuki a Kurama se postarali o nepřítele. Hitomi vzala krabičku s klenotem. Jakmile měl klenot světlo,byla temnota oslabena,a proto mohli lehce zvítězit. Dobro zvítězilo nad zlem a Yuri s Laylou byli svým přátelům zavázáni. Klenot se vrátil do rodů Quinciú a vše nadobro skončilo. Suzuki vyjádřil své city Layle a zanedlouho se proto vzali. Kurama a Hitomi byli přijati do služeb a Yuri se rozhodl vyučovat malé chlapce šerm. Vše se dalo do pořádku,ale nikdo nikdy nezapomněl,že Quinciové zachránili svět,proto se často vyprávějí legendy,aby se uchovaly vzpomínky na tyto významné čtyři bojovníky.

Slzy 23.kapitola

22. prosince 2011 v 17:47 | Linda |  Sny,přání a kouzla srdce
Nepřítel uspal Laylu s Hitomi a nařídil Naně ať se o to postará.
"Tak a teď jste na řadě vy." vykřikl nepřítel a byl připravený to s nimi skoncovat. Boj začal. Všichni se prali jako lvy,ale Layla s Hitomi byly v bezvědomí. Jenomže nad nimi se začal objevovat Darkstar. Layla se probouzela,ale Hitomi byla plná strachu,Darkstar se objeví. Layla se osvobodila ze spárů,ale Nana se jí snažila zadržet. Bohužel dostala obrovskou ránu do břicha a vší silou vrazila do zdi. Ostatní si všimli,že se osvobodila a tak Yuri,Suzuki ještě společně s Kuramou zvětšili svou sílu pomocí amuletů,aby mohli bojovat. Layla se soustředila,aby mohla do mysli Hitomi,
"Vím vše,co jsi prožila. Zlého či dobrého. Je normální,že se bojíš,ale jestli nechceš přivolat Darkstara,tak se vzbuď!!! Nejsi sama!" Jakmile svá slova dořekla,chytla její ruce a objala jí. Její křišťálové slzy dopadly na Hitominu tvář. Co bude dál?

Temnota 22.kapitola

22. prosince 2011 v 17:17 | Linda |  Sny,přání a kouzla srdce
Zahalený muž byl jejich konečný nepřítel.
"Vítám vás,jmenuji se Ryuzaki a jsem vaším protivníkem. Začneme!" řekl nepřítel a povolal si malé protivníky,aby mohl Quinciům ukázat svou sílu. Za chvíli byl hotový,ale pak se pustil do jiné práce. Chtěl oživit pána temnoty Darkstara,aby mohl zničit svět lidí a místo toho vybudovat svět démonů. Nejdříve musel získat dva apoštoly a to byly Layla a Hitomi. Pomocí temnoty unesl Laylu s Hitomi.
"Okamžitě je pusť!" křičel Yuri.
"Nejde to,jestli chci někoho vzkřísit. Potřebuju apoštoly. Není to tak?" smál se nepřítel.
"Apoštoly?" divil se Kurama.
"Apoštolové jsou mocní. Mají sílu čtyř Quinciú a s pomocí klenotem čtyř duší dokáží vzkřísit a vyvolat duchy." vysvětloval Suzuki.
"Správně.ů Obě dvě dívky se snažily vymanit ze spárů temnoty,ale nešlo to. Co teď?

Ozvěna 21.kapitola

22. prosince 2011 v 16:58 | Linda |  Sny,přání a kouzla srdce
Smích se ozýval ze všech stran. Každé slovo,které jste pronesli se ozvalo v jeskyni. Všech pět nemohlo bojovat proti svým ozvěnám. Neznámý smích se jim vysmíval až se jim vařila krev v žilách,ale najednou dostaly Layla s Hitomi nápad a začaly nahlas říkat.
"Páni,tahle jeskyně je tyk hloupá. Každý kámen je jenom kus šutru a jejich přívětivé hlasy jsou jako ječení opic." To jeskyni dopálilo a začala se rozpadat. V ten moment se před nimi objevil východ.
"Rychle pojďte!" pobídl Kurama ostatní. Všcihni se rozběhli k východu. Za cvhíli byli v jiné místnosti,ale jeskyně se nepřestávala rozpadat až nakonec zmizela. Na konci jeskyně stála místnost a uprostřed místnosti stála Nana s tajemně zahaleným pánem,který držel krabičku s kelnotem čtyř duší. Zahalený muž je všechny okem pozoroval. Je to snad nepřítel? Co má za lubem?

Hluk 20.kapitola

22. prosince 2011 v 16:45 | Linda |  Sny,přání a kouzla srdce
Štítem nešlo projít,ale Hitomi dostala nápad a pošeptala Kuramovi oč jde.
"Hej všichni! Hitomi má návrh,jak nás tam dostat." křičel Kurama. Hitomi s Kuramou mají od narození schopnosti. Hitomi dokázala pomocí soustředěné energie projít štítem,přenést se na jakékoliv místo a vytvořit protijed proti jakékoliv chorobě. Do jeskyně vešli všichni,ale najednou se ozval hluk,který slyšela pouze Layla s Hitomi.
"Slyšeli jste to? Jakoby tu někdo křičel." zeptal se Hitomi.
"Má pravdu. Já jsem něco slyšela." dodala Layla.
"My jsme nic neslyšeli. Asi se vám to zdálo." řekl Yuri. Z té jeskyně šel mráz po zádech. To místo bylo divné,ale proč? Všichni šli potichu,aby nevzbudili pozornost,ale v tu chvíli Suzuki zakopl o kámen a s velkou ránou dopadl na zem. Strop se otřásl a všude zazněl smích,který neznali. Divné to tam bylo,protože byli v jeskyni ozvěn. Kdo je čeká na konci jeskyně?

Pronásledování 19.kapitola

22. prosince 2011 v 16:16 | Linda |  Sny,přání a kouzla srdce
Nana byla ta nejprotivnější ninja. Hezky si se všemi hrála,ale Kurama byl ze všech nejzkušenější,protože s démony bojoval v jednom kuse.
"Sílo vzduchu!" zakřičel Kurama a poslal na Nanu tornádo. Tentokrát se mu nevyhnula. Kurama jí zdělal masku a všichni mohli vidět její pravou tvář.
"Není tohle Kaori Tokigawa,která zemřela před rokem?" ptala se Layla.
"Ne,Kaori Tokigawa byla moje starší dvojče. Já se jmenuju Hikaru,ale mám přezdívku Nana." řekla hrubě Nana.
"Takže,proč jsi se přidala ke zlu? Mohla by jsi nám pomoci." naléhal Yuri.
"Ne,nemohla by nám pomoci,protože její duše je černá a někdo,kdo má černou duši nám nemůže pomoct." napomínal je Suzuki,ale v tu chvíli jim Nana vyklouzla ze spáru a vběhla do jeskyně ozvěn. Jnomže Nana vytvořila štít,kterým může projít pouze ona. Co budou dělat ostatní?


Happiness!

22. prosince 2011 v 16:09 | animetym |  HODNOCENÍ KRÁTKÝCH ANIME


Počet epizod: 12

Encod: Tomoki Ryu

Když byla Kamizaka Haruhi malá, zachránil jí mág, a tím ji inspiroval, aby se stala mágem sama. Nastoupila na školu, která ma dvě sekce - magickou a normální. Společně s její kamarádkou/rivalkou Hiiragi Anri se učí kouzla. Stále však hledá kluka, který ji před lety zachránil, aby mu mohla dát Valentýnskou čokoládku.

Hodnocení: Roztomilé anime se spoustou kouzel. Typické Mahou shoujo. Dosti rozdílné od Sailor Moon či Cardcaptor Sakura, ale přesto se dotkne Vašeho srdce. Taková oddechovka.

Setkání 18.kapitola

22. prosince 2011 v 16:04 | Linda |  Sny,přání a kouzla srdce
Kzrama před rokem odešel s adoptivními rodiči a sestrou z dětského domova,ale jeho noví rodiči měli krátce potom autonehodu,ale na místě zemřeli,ale to už měl Kurama 18 let a tak mohl dělat svá vlastní rozhodnutí. Pak mu Layla předala amulet vzduchu,který se rozzářil,takže se všichni ujistili,že Kurama je posledním Quincim. Potom opustili město a vydali se znovu na cestu,ale před odchodem doplnili zásoby a tak se pět přátel mohlo konečně vydat na cestu. Najednou se před nimi objevila ninja Nana.
"Ahoj,přátelé! Znovu se setkáváme. Říkala jsem.že se zase vrátím." smála se a Layla Kuramovi vysvětlila o koho jde. Ukázala se mlha a Nana se dala na útěk,ale všichni čtyři aktivovali vidění v mlze,aby mohli Nanu pronásledovat. Kurama popadl Hitomi a byli připraveni. Jejich íla byla na mini úrovni,ale dost silná,aby viděli v mlze.