* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Kaikan Phrase

28. prosince 2011 v 13:08 | wikipedia |  Anime
Panenský Aine Yukimura je klidný student střední školy, který tajně píše prostopášné písně v naději, že se stane spisovatel písně. Jednoho dne se stáhla své texty a je téměř přejet auto řízené Sakuya Ookochi, vedoucí zpěvák pro tvrdý-houpat skupinu Lucifer známá pro své smyslné texty. A zároveň pomáhá jí, že skončí s kopií svých textů.Vidět její talent a toužit po dívce, že kampaní Aine, aby se stal oficiálním textař kapely. Jeho manažer zpočátku objekty, ale když Aine stále vyrábí výborné texty, když slábne a stává se jejich textař použití mužského pseudonymu Yukihiko Aine chránit svou identitu.
Aine a Sakuya vztah začíná na skalnatou půdu, s Aine v lásce s Sakuya ale myslí, že jen se s ní pro její texty. Když odmítá své sexuální dopředu, to pouze prohlubuje tento názor než on vyjadřuje svou lásku k ní přes balady píše s názvem "Little Bird". Nicméně, je přítelkyně vysoký profil hvězdy, není snadný úkol. Aine je téměř okamžitě terčem žárlivý spolužáci, kteří jsou fanoušky Sakuya s Sakuya nakonec museli zakročit, aby ukončit věci, když některé fanynky platí Někteří kluci se pokusí znásilnit Aine. Jak série postupuje, je Aine často terčem nepřátel Sakuya je včetně rival kapel a fanoušků posedlý. Zvláště, jeho nevlastní bratr Ralph používá vydírání, aby se Aine z Sakuya dočasně, nutit Sakuya v tvář svého otce, který znásilnil jeho matku.S vědomím, že jeho otec raději ho Ralph, Sakuya ukloní hlavu k němu a naučí rodinný podnik, což mu moc vzít zpět Aine a držet Ralph se snaží z tohoto taktika znovu. Nicméně Ralph stále snaží přemluvit Aine, mít padlý v lásce s ní v době, kdy ji držel v zajetí a odmítl podrobit se mu.
Lucifer pokračuje v růstu jako skupina, pohybující se od nezávislé kapely na hlavní hit, přejmenovávat sebe Λucifer a připravuje na to turné v Americe a Evropě, zatímco Sakuya a Aine snaží vyvážit svou lásku i profesním životě. Vzhledem k tomu, skupina pokračuje v růstu, prezident mateřské etikety Λucifer to, Kaito Yoshioka, roste odpor k úspěchu kapely zastiňuje hlavní štítku zákona. Ten brutálně znásilní Aine v pokusu rozbít Sakuya. Ona se nalézá jejich výrobce Hitoshi, kdo vezme ji k sobě domů a snaží se ji utěšit, zatímco jí pomáhá vyhnout se Sakuya. Aine pokusí o sebevraždu v noci, takže Hitoshi nezbývá než říct Sakuya. Sakuya pokusí se zabít Yoshioka, ale je zastaven Ralph, který slibuje, že Aine pomstít a zároveň připomíná, že Sakuya ho potřebuje s ní, a ne ve vězení. Sakuya se Aine, která je v blízké katatonickém stavu, do úkrytu k péči o ni. Když se znovu pokusí o sebevraždu, se snižuje jeho zápěstí, řekl jí, že zemře s ní, pokud je to to, co opravdu chce. Aine patentky z ní deprese a začne léčení emocionálně, zatímco oni pracují na obnovení jejich vztahu. Aine si uvědomí, Sakuya je vyhýbat se hudbě a má strach, že bude bolet nebude, protože se o něj. Ona ho přesvědčí, aby návrat do světa, že lásku i po smrti Hitoshi, Λucifer dále vykonávat své finální koncert v Japonsku, než velké evropské turné. Zatímco oni jsou v zahraničí, Aine studie, aby se stal novým manažerem skupiny. Na konec série je Sakuya a Aine ženatý a má syna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama