* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Březen 2012

I love my little sister

31. března 2012 v 23:42 | youtube |  Melodie


Chihaya Enchanted-Chihaya x Arata

31. března 2012 v 22:33 | youtube |  Melodie


NOVÝ PŘÍBĚH: NEJDRAŽŠÍ SESTRA

31. března 2012 v 21:27 | Linda |  Nejdražší sestra

Yoshiko Tsurara je normální dívka. Jejími nejlepšími přáteli jsou Yamada Seishiro a Mashima Shindou,kteří ji ochraňují a ona je má samozřejmě ráda. Jenže osobu,kterou má nejradši je její starší sestra Yune. Všichni čtyři si spolu dobře rozumí a Yoshiko doufá,že jejich štěstí potrvá navždy. Bohužel nečekaná událost zničí její štěstí. Její sestra bude mít autonehodu,kvůli které zanedlouho zemře. Celá nešťastná a otřesená nalézá podporu u svých přátel. Od události uběhnou dva roky. Nyní jí je šestnáct let a na svou sestru už pouze vzpomíná. Jenže,co když do její třídy zavítá nová studentka Sayaka Mayami,která se její sestře podobá? Je možné,že by mohla vstát z mrtvých a ožít? Začtěte se do tohoto příběhu a držte hrdinům palce.


Yoshiko Tsurara,16 let


Mashima Shindou, 17 let


Yamada Seishiro, 17 let

Yune Tsurara, 17 let ( Yoshiko bylo tehdy 14,když jí bylo 17)


Sayaka Mayami, 16 let

Už zítra!!!!

Anime Lovely Complex

31. března 2012 v 21:15 | Linda |  HODNOCENÍ KRÁTKÝCH ANIME

Počet dílů: 24


Hodnocení: Tohle anime bych popsala jako romantickou komedii dvou rozdílných lidí. Nemyslím jejich povahu,ale jejich výšku. Dívka přece není obvykle vyšší,než kluk,že? Tak tady ano. Co myslíte,že se stane,když se dívka do toho kluka zamiluje? Na tuhle otázku jistě znáte odpověď. Každopádně vám ho doporučuji!


Anime Chihaya Furu

31. března 2012 v 21:14 | Linda |  HODNOCENÍ KRÁTKÝCH ANIME

Počet dílů: 25


Hodnocení: Tohle anime pojednává hlavně o karetní hře Karuta,která je mezi lidmi velmi oblíbená. Dočkáte se milostného trojúhelníku mezi přáteli a lásky ke karetní hře. Pohltí vás to tak moc,že nebudeme chtít se přestat dívat. Tak to alespoň vidím já. Rozhodně ho zkuste!


Anime Neo Angelique Abyss

31. března 2012 v 21:12 | Linda |  HODNOCENÍ DÍVČÍCH ANIME

Počet dílů: 13

Neo Angelique Abyss Second Age: 13


Hodnocení: Krásný příběh,který vás zahřeje u srdce a dojme. Tohle anime je určeno především dívkám. Objevují se v něm temné síly, pouta přátelství a znovunalezené naděje v lidských srdcích. Prostě nádhera,kterou musíte zkouknout!Anime Hanasakeru seshounen

31. března 2012 v 21:10 | Linda |  HODNOCENÍ DÍVČÍCH ANIME

Počet dílů: 39

Hodnocení: Velmi pěkné anime!Všechny postavy jsou pěkně prokreslené a děj je zcela pochopitelný. Nejvíc se vám asi zalíbí lidé,kteří tam vystupují. Většinou poznáte,že jde o šlechtice, prince nebo barony. Zaujme vás atmosférou plnou napětí a láskou mezi chlapcem a dívkou. Podívejte se!" Osmý člen "

31. března 2012 v 21:07 | Linda |  Black Rose
Konečně je tu víkend. Na tohle jsem čekal. Dnes je sobota a já mám jít s Arimi na výlet. Zajímalo by mě,kam pojedeme. Sbalil jsem si vše potřebné a v deset jsem stál před školou. Nikde nikdo,ale za chvíli jsem je uviděl. Nejdřív se objevil Narumi,pak Arimi a nakonec Yakumo.
"Tak tady jste. Myslel jsem,že jste zapomněli." řekl jsem.
"My nikdy nezapomínáme." odvětil předseda a místopředsedkyně se přidala:
"Omlouváme se za ten pozdní příchod." Povídali jsem si,až nám Yakumo nakonec oznámil:
"Můžeme jet. Připraveni?" Přikývli jsme. Cestou jsem se rozhlížel po okolí a neustále se musel ptát.
"Kam to vlastně jedeme,Yakumo?"
"Dalo by se říct,že jedeme na speciální místo."
"Když jsme u toho,kolik má organizace vlastně členů?"
"Asi minimálně 20 členů."
"Není to něják málo?"
"Ani ne. Jelikož ostatní,co pracují pro organizaci,jsou na jiném místě."
"Chápu. A setkám se se všemi?"
"Měl byste. Tedy doufám. Nebojte se. Za chvíli tam budeme." Brzy jsme odrazili na určité místo. Když jsem uviděl tu krásu,oněměl jsem. Stál jsem před obrovským sídlem uprostřed lesa obklopené zvěří a rostlinami.
"To je ono?" zeptal jsem se překvapeně.
"Pojďme." promluvila Arimi a kráčela vpřed. Dveře se otevřely a já vstoupil dovnitř. Vevnitř to vypadalo úplně normálně,až na to,že to připomínalo něčí sídlo. Nevěděl jsem,kde mám nechat oči. Za chvíli se ozval něčí hlas. Netušil jsem,komu patřil.
"Arimi!" Spatřil jsem dívku,která objala Arimi jako by se s ní znala.
"Tak se mi po tobě stýskalo."
"Mně taky. Měla jsi se dobře?"
"Jasně. Skvěle. Hm? Kdo je ten kluk?" Ta holka na mě hleděla se zamyšlenýma očima. Měla krátké hnědé vlasy barvy kaštanu,na sobě uniformu a na tváři rozpačitý výraz.
"Ah,jistě. Tohle je náš nový člen,Koshizawa Yuu. A Yuu,tohle je Suzuno Ai. Ai je moje kamaárdka z dětství."
"Rád tě pznávám." promluvil jsem. Ai se na mě usmála a řekla:
"Taky mě těší." Potom nás vedla dál. Připomínala nezbednou studentku,která právě potkala někoho,koho zná. Jak jsem je pozoroval, slyšel jsem jejich smích a cítil jejich spokojenost. Vypadalo to,že mají ještě další takové podobné lidi. Doufal jsem,ať jsou alespoň trochu normální. Dorazili jsme k temné místnosti. Chytl jsem za kliku a otevřel dveře. Za nimi jsem uviděl už pouze oslnivé světlo.
P.s To je Yakumo.