* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Květen 2012

Kiddy Grade and , Kiddy Grade 2

1. května 2012 v 11:07 | google, youtube |  GaleriePokračování Kiddy Grade.

Monster princess recenze

1. května 2012 v 10:51 | Linda |  M
Hirovi Hiyoromovi zemřou rodiči a on žije odděleně od své sestry. Jeho sestra si najde nový dům a řekne mu,ať se k ní nastěhuje. Když tam dorazí,nikdo tam není,ale narazí na majitelku domu,kterou málem připraví o život stará konstrukce. Hiro jí zachrání a skonší pod konstukcí sám. Umírá. Odněkud k němu přichází tajmená žena s blond vlasy,která ho vzkřísí. Její jméno je Hime a je princeznou nestvůr.Od té doby jí musí Hiro sloužit. Jelikož ho oživila. Společně bojují proti příšerám a žijí v domě jeho sestry.

Počet epizod: 24 + 2 ova


Kobato opening

1. května 2012 v 10:45 | Littlemissreality |  Písničky na poslouchání

Kobato

1. května 2012 v 10:44 | wikipedia |  K
Kobato je sladká, energická, roztomilá holka, ale také velmi naivní o světě kolem sebe. Má "misi", aby vyplnila svou tajemnou lahvičku se srdcí lidí,tak se může léčit. Nicméně, omezení je, že není dovoleno se zamilovat s jakoukoli osobou, jejíž srdce se hojí. Jak Kobato pokouší plnit své poslání, ona je doprovázena Ioryogi, duchem ve formě psa Plushie. Vzhledem k tomu, Ioryogi je zodpovědný za tresty, které byly použity proti němu a jeho přátelům z duchovního světa, musí vést Kobato a zajistit, že se jí podaří její poslání a jeho přátelé mohla vrátit do své pravé podoby.

Počet epizod: 24Jaké výhody má stáří?

1. května 2012 v 10:00 | Linda |  K přemýšlení

Na tuto otázku by se dalo odpovídat pokaždé jinou odpovědí. Největší výhodou je asi spousta volného času. Mladí v dnešní době mají také spoustu času,ale neumějí s ním naložit. Staří v tomhle hrají opačnou roli. Neví,co by měli dělat.


Většinou nejradši především sedí na lavičce a kochají se přírodou. Možná dokonce usnou. Mezi výhody se také počítá důchod. Nemusí už nic dělat a pouze odpočívat. Každý den mohou očekávat návštěvu někoho z příbuzných nebo si povídat s přáteli,které si právě na místě našli. Bohužel budou asi víc zapomínat. Budou víc číst,ale nebudou si na konci pamatovat, o čem knížka byla. Budou si pamatovat,jak vypadali před 20 lety,ale zapomenou,co měli odpoledne k obědu.Jistě si všimnou,že jim začnou šedivět vlasy. Budou také mít méně zubů,ale tu největší výhodu si nechávají na konec. Jak se často říká,tak se stářím přichází i moudrost. Ta mladým chybí. Staří budou mít hodně zkušeností, o které se budou chtít podělit,ale bude je někdo vůbec poslouchat?
Asi ne. To,co starým chybí,jsou posluchači,kteří by je brali za slovo a rozuměli jim. Stáří je věc, která dostihne nás všechny.