* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Červenec 2012

Pátek 27.7.2012

29. července 2012 v 15:20 | Linda |  Dovolená ve Vietnamu
Milý deníčku!
Dnes se nic zvláštního neudálo.

Čtvrtek 26.7.2012

29. července 2012 v 15:19 | Linda |  Dovolená ve Vietnamu
Milý deníčku!
Dnes jsem vstávala v sedm hodin. Jela jsem totiž k moři. Cesta trvala zhruba 4 hodiny. Moje kamarádka měla celou dobu položenou hlavu na mém rameni. Hezky mě pak bolelo. Přišel oběd. Dost mě překvapilo,že moje rodina zná Inuyashu a Naruta. Když jsme dorazili do hotelu,šli jsme si zaplavat a večer se projet na kole pro dva. Já jsem na něm jela poprvé,ale moje neteř ne. Ta naopak s tím měla problém,i když už na něm byla poněkolikáté. Zničehonic se za námi objevil kouzelný dědeček a pomohl nám. Jakmile jsme nasedly na kolo,začal nás pronásledovat kluk,co prodával chipsy. Snažily jsme se mu ujet,ale pořád nás honil. Užily jsme si spoustu legrace.

Anime Hakuouki Reimeiroku

25. července 2012 v 17:25 | Linda |  HODNOCENÍ DÍVČÍCH ANIME
Počet dílů: zatím jsou 3 a stále pokračuje****


Hodnocení: Jako vždy mě tohle anime nezklamalo. dnes je to již 3. sezona. Jen mě mrzí,že v něm už není Chizuru Yukimura. Bez ní je to tam strašně smutné,ale místo toho tam přibyl klučičí hrdinka Ibiki Ryonsuke. I nějaká ta dívka se tam objeví. Hlavně se dožijete soubojů, zvratů, zabíjení lidí a hlavně války. V době Edo je to přece normální. Minulost postav se bude ještě více rozplétat a třeba se opět staneme svědky lásky mezi dvěma postavami. Určitě se na něj podívejte.Anime Kodomo no Omocha

25. července 2012 v 15:53 | Linda |  HODNOCENÍ OBLÍBENÝCH ANIME
Počet dílů: 102

Děj: Hlavní hrdinkou je Kurata Sana,která je 11-ti leté herečka. Úspěšná a vtipná. Chodí normálně do školy a je zaneprázdněná svou prací. Ve škole řádí jeden kluk jménem Hayama Akito,který všechny provokuje. A ona je ta,která ho neustále zastavuje. Netrvá dlouho a Hayama se do ní zamiluje,ale není jediný.


Hodnocení: Tohle anime je brutální. Znáte to. Jeden kluk ovládá celou třídu,takže pokaždé,když vejdete do třídy, není tam ani trocha klidu. Sana by vám o tom mohla vyprávět. Sana je obyčejná dívka. Objevuje se často v televizi,takže je vlastně herečka. Energická, kurážná a rozhodně se nevzdává. U tohoto anime se nudit nebudete. Je to komedie a to pořádná. Určitě se zasmějete,ale musím říct,že Marmelade boy je úplně stejné jako tohle anime. Plné romance a legrace.
Hakuouki Reimei-roku

25. července 2012 v 15:45 | akihabara |  H
Příběh se odehrává v roce 1863, kdy Japonsko ovládá násilné povstání. Tokugawský šogunát vytváří Roshigumi, skupinu zkušených samuraiů, která má pomoct silám Aizu v Kjótu.
Ovšem věci nejdou pro nové policejní složky zrovna dobře. Vraždy rozdělí skupinu na dvě znepřátelené frakce. Silnější je vedena Kamo Serizawou, zatímco menší frakce je vedena ušlechtilým Kondo Isamim.

Na scéně se ale objevuje Ryunosuke Ibuki: mladý muž, který nenávidí samuraie a kvůli dluhu je nucen stát se Serizawovým sluhou…
rok:2012

Anime Mamotte! Lollipop

25. července 2012 v 14:11 | Linda |  HODNOCENÍ DÍVČÍCH ANIME
Počet dílů: 13


Hodnocení: Anime povídá o 12-ti leté Nině,která spolkla Crystal pearl,což je důležitá věc ve světě magie. Správně. Zero a Ichi jsou dva kouzelníci,kteří se jí rozhodnou ochraňovat,protože chtějí získat Crystal Pearl a stát se profesionálními kouzelníky. Jsou řečeno uprostřed zkoušky. V anime se setkáte se spoustu lidmi. Jako je Rokka-Ichiova snoubenka, Gou-její sluha, Kuku-Zerova snoubenka, Toto-její partner, Forta-jejich protivník, San-Fortova sestřenice, Yakumo-účastník zkoušky, Nanase-jeho partner atd. Zaručenně tohle anime pobaví, okouzlí a přinese nějaké ty romantické okamžiky. Skvělé anime pro dívky. Doporučuju.

Mamotte Lolipop

25. července 2012 v 12:07 | x3Malu |  Písničky na poslouchání