* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Srpen 2012Arcana Famiglia | Episode 1 | English Subbed | HD

26. srpna 2012 v 17:43 | ArcanaWeekly |  Arcana Famiglia


Děj: Arcana Famiglia je rodina,která chrání ostrov Regalo před zlými lidmi. Díky jejich schopnostech jsou neporazitelní. Hlavní hrdinkou se stává 16-ti letá dívka Felicitá,která je se svojí mámou jediná dívka v celé rodině. Jednoho večera se slaví 59. narozeniny jejího otce Monda,který ihned vyhlásí soutěž tzv:Arcana Duello,ve které se mají utkat členové rodiny Arcany Famiglia. Vítěz dostane titul otce a Felicitu za ženu. Jaký je asi důvod?

Rok: 2012
Žánr: Boje s meči,Karty,FantasyArcana Famiglia (TV seriál)

26. srpna 2012 v 14:31 | csfd.cz |  A
Ostrov Regalo v Stredozemnom mori chráni organizácia zvaná Arcana Famiglia. Jej vodca Mondo na oslave svojich 59. narodenín vyhlási, že sa chce vzdať svojho postavenia a o jeho nástupcovi rozhodne duel, ktorý sa bude konať o dva mesiace. Taktiež sľúbi, že víťaz si vezme jeho dcéru Felicitu za ženu. Felicita s otcovým rozhodnutím nesúhlasí, pretože sa nechce vydávať, a preto sa rozhodne, že bude bojovať o svoju slobodu. Jej priatelia Liberta a Nova jej sľúbia, že v dueli zvíťazia a ona tak zostane slobodná. Ani jeden z nich však nemá dostatočnú silu, a tak je otázne či budú schopní za dva mesiace dostatočne zosilnieť. A ak aj áno, ktorý z nich vyhrá duel? Ktorý z nich bude nakoniec silnejší?

rok: 2012
počet dílů: 12Natsuyuki Rendezvous

26. srpna 2012 v 14:27 | akihabara |  N
Mladý muž Hazuki se na první pohled zamiluje do květinářky jménem Rokka a aby se s ní sblížil, nastoupí do obchodu jako brigádník. Přípravy na rozlučkovou party ho přivedou ke dveřím jejího bytu, kde ho čeká nemilé překvapení - duch zesnulého manžela, kterého ale nikdo kromě Hazukiho nevidí. Oba jsou rozhodnutí o Rokku bojovat a vzniká tu tak zvláštní milostný trojúhelník.

rok:2012
počet dílů: 8


Anime Shinigami no Ballad

26. srpna 2012 v 14:24 | Linda |  HODNOCENÍ KRÁTKÝCH ANIME
Počet dílů: 6

Hodnocení: Anime se skládá ze šesti smutných příběhů. Příběhem vás provází Momo. Je shinigami a duše zemřelých posílá do nebe. Nikdo ji nevidí,tedy pokud se sama nerozhodne objevit. Vždy má u sebe malou černou kočku,která mluví a někdy můžete zaslechnout zvuk její rolničky na krku. U tohoto anim nevím,co bych řekla. Shinigami no Ballad je dojemné, smutné a plné slz. Pro ty,kteší mají slabší povahu, by si měli připravit kapesníky. Jinak je velice uklidňující a můžete ho zkusit.


Anime Uta Kata

26. srpna 2012 v 13:15 | Linda |  HODNOCENÍ DÍVČÍCH ANIME
Počet dílů: 12 + ova


Hodnocení: Příběh se točí kolem 14-ti leté dívky Ichiky Tachibany,která se jednou setká s Nanatsu. Nanatsu je dívka,která vystoupila ze zrcadla a od té chvíle jsou spolu. Poznávají samy sebe a řeší problémy druhých. S tím získávají sílu 12 ti bohů. Anime vzniklo od stejného autora,který vytvořil Kiddy Grade. Jakmile se na něj začnete dívat,poznáte,že se dívky podobají Eclair a Lumiere. Každopádně musím říct,že je to prostě anime pro holky. Hudba a děj je super. I kostýmy,které má Ichika v každém díle na sobě. Určitě se poučíte v tom,že život je příliš drahý,než aby se ho člověk vzdával a že každý máme své chyby. Doporučuju.Rebelka

25. srpna 2012 v 23:06 | csfd.cz |  Filmy,seriály
Už od starých časů se po mnoho generací šíří příběhy o epických bitvách a mystických legendách v drsné a tajemné Skotské vysočině. Ve filmu se k legendě přidá nová pověst, když odvážná Merida stane tváří v tvář tradici, osudu a nejkrutější bestii. Merida je zkušená lučištnice a impulzivní dcera krále Ferguse a královny Elinor. Je odhodlána jít si v životě svou vlastní cestou. Vzepře se starému zvyku zasvěcení pánům země. Silnému lordu MacGuffinovi, mrzutému Macintoshovi a svárlivému Dingwallovi. Meridiny činy nechtěně rozpoutají v království chaos a běsnění. Když se obrátí o pomoc k podivínské staré čarodějnici, dostane prokleté přání. Merida, která následuje nebezpečné síly, objeví význam skutečné odvahy, aby zlomila příšernou kletbu, než bude příliš pozdě.