* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Srpen 2012

Uta Kata Opening

25. srpna 2012 v 23:04 | Alinutza |  Melodie

11. Zrada

25. srpna 2012 v 23:03 | Linda |  Divka bez usmevu:7.serie
Strážcem Amaterasu byla žena. Krásná. Její oči se zdály chladné. Jako by jí nic nepohnulo. Její postavu zdobily černé šaty. Pozorovala je docela schovívavým pohledem.
"Kdo jste? A co děláte na mém území?" promluvila. Nikdo ani neceknul. Tedy kromě Hanbei.
"Přišli jsme si pro Amaterasu."
"Jsi odvážná,když ke mně mluvíš. Víš,vůbec,kdo jsem?"
"Ne."
"To je dobře. Zeptám se tě,proč ho chceš?"
"To není vaše věc."
"Jak drzé. Pokud ho chceš, tak mě budeš muset porazit."
"Asi nemám na vybranou." Zaujaly bojový postoj. Kyoko si nemyslela,že je to nejlepší nápad a tak se podívala na ostatní. Nora a Shichiro vypadali klidně a nic neříkali. Musela se taky tak chovat. Boj začal. Strážkyně se pohybovala ladně a rychle. Naopak Hanbei mršně a tvrdohlavě. Mezitím Isamu,Ikuto a Amayaka mezi sebou komunikovali.
"Co se to tam děje?"
"Bojují,Amayako. Zřejmě jim jde o ten černý plamen tam nahoře."
"Odkdy je oheň černý?"
"To je Amaterasu. Velice vzásný oheň. Zvýší tvojí sílu a prodlouží život."
"Jaktože o tom nikdo neměl tehdy ponětí?"
"Je to už dlouho,co se o tom naposledy mluvilo."
"Aha." Isamu se přidala:
"A co tedy podnikneme?"
"Počkáme. Zatím nemáme dost informací. Potom to řekneme Zephelovi a ostatním."
"Dobře." Zůstali nadále schovaní. Hanbei mluvila se strážkyní:
"Jak dlouho ten oheň hlídáš?"
"Přes 100 let."
"Tak dlouho? Copak se nikdy neobjevil někdo,kdo by ho chtěl?"
"Ani ne. Nemysli si,že ti dovolím,abys ho odnesla."
"To si nemyslím." Bojovaly se a tam. Používaly světelné koule, elektroblesky a vodní paprsky. Jenže i naši přátelé brzy dostali práci, o kterou se museli postarat. KOlem nich se vytvořily další strážkyně. Měly postavu celou černou a měřily si je chladnýma očima.
"To vytvořila ona?" řekla Nora a začala se bránit.
"Dávej si pozor."
"Já vím,bratře."
"Netuším,jak dlouho se dokážeme ubránit,ale musíme to zkusit." Naše hrdinka se zatvářila vážně a pohlédla do obličeje svému protivníkovi.
"Něco mi tu nesedí." přemýšlela." Mám tolik otázek." Nepřítelkyně zaútočila. Kyoko se tomu podařilo vyhnout. Nevěděla,ale na jak dlouho. Rázem se něco stalo. Do jejich boje se vmísil černý drak chrlící oheň. Na všech tvářích se objevilo překvapení. Při tom všem zmatku se podařilo Hanbei získat oheň a nepozorovaně s ním utéct. Ve stejnou chvíli se ozvalo zemětřesení. Sourozenci roztáhli křídla,ale Kyoko to nedokázala.
"Kyoko!"
"Ten hlas.."
"Kyoko!"
"Není to ta dívka předtím?" Vedle ní byli ještě dva chlapci. Drak je všechny tři uvěznil.
"Kyoko,utíkej!"
"Nemůžu vás tam nechat. Pomůžu vám."
"Na nás nemysli! Musíš se zachránit. Zvládneme to." Zasáhlo jí to.
"Co je ten pocit?" říkala si. Ta slova,jež vyšla z úst dívky, se jí zdála známá. Určitě je už slyšela. Jelikož zněla důvěrně a přátelsky, Viděla,že se ti tři stále snaží dostat se z toho.
"Oni jsou.." Hlavou jí probleskla vzpomínka. Zavřela oči.
"Kyoko,já jsem Isamu." A další.
"Pojď ukážu ti levé křídlo. Já jsem Amayaka." A další. A další.
"Nemysli si,že tě nenávidím. Jen si od tebe chci udžet odstup." Pochopila. Otevřela oči.
"Tak takhle to bylo." Zavolal na ni hlas:
"Kyoko!"
"Shichiro!"
"Pojď rychle. Musíme se odsud dostat."
"Ne. Musím je zachránit."
"Zbláznila ses?"
"Ne. Musím je ochránit."
"To přece."
"Brzy se vrátím." Mířila k nim parou vpřed. Nelétala,ale ani se nebála. Věřila.
"Isamu! Ikuto! Amayako!" Její přátelé se na ni podívali.
"Co to děláš? Zachran se!"
"Ne. Chci vás ochránit. Chci ochránit své přátelé.
"To přece.." Naše hrdinka se soustředila a na jejím čele se objevila hvězda. Díky tomu ze sebe vypustila ohromnou zlatou zář a na jejím zádech se objevila křídla.
"Zmiz! Nechť mé přátelé odejít!" Síly draka a její síla se střetly a dlouhou chvíli trvalo,než naše hrdinka vyhrála. Na to pak slétla k nim a chytla dívčíni ruku.
"Isamu. Promiň mi."
"Kyoko,tys pro nás přišla."
"Vzpomněla jsem si. Co bych to byla za Legendárního anděla,když bych vás opustila. Poleťme."
"Hm." Vřele se usmály.

anime dragon girl

Oznámeníčko!

24. srpna 2012 v 22:06 | Linda
Druhá serie Uta no Prince sama bude až v dubnu 2013.


Anime Gallery Fake

24. srpna 2012 v 11:48 | Linda |  HODNOCENÍ KRÁTKÝCH ANIME
Počet dílů: 37
rok: 2005


Hodnocení: Příběh vypráví o mlivníkovi umění Fujitovi,který byl kvůli intrikám ze školy vyhozen. Potom si tedy založil Galerii padělků(podle toho se to anime asi jmenuje) a jako asistenku má dívku jménem Saru. Ta si k němu šla jednou koupit obraz a už s ním zůstala. Na tohle anime jsem se dívala,když jsem byla malá. Milovala jsem ho. Jelikož pořád mám hlavu v oblacích a miluju pohádky,tak swe mi to líbilo. Smála jsem se u toho,přemýšlela a obdivovala postavy. Nikdy jsem se nenudila. Čekejte spoustu zápletek, rozuzlení,ale také neprodleně trochu romantiky. Zažijete i typické prostředí, každodenní problémy a mnohem víc.
Cutey Honey

24. srpna 2012 v 11:22 | akihabara |  C
Honey Kisaragi není typická japonská studentka. Ráda a často se dostává do potíži, umí být pěkně drsná, ale i hodná. Jednoho dne její bezstarostný život končí, když dostane zvláštní zprávu od svého otce. Chvátá do jeho laboratoře, kde ho najde zavražděného. Do vraždy je zapletena zločinná organizace Panther Claw, která jde po vynálezu doktora Kisaragiho, Systému na transmutaci vzduchu. Honey v domě objeví robota, ve kterém je pro ni od jejího otce nahrána poslední zpráva. V ní se dozvídá, že ve skutečnosti není jeho dcerou, ale robotem, kterého vytvořil jako svůj master piece, a že její schopnosti jsou mnohem větší, než si kdy vůbec pomyslela...


rok: 1973-1974
počet dílů: 25


Cross Game

24. srpna 2012 v 11:18 | akihabara |  C
Ko Kitamura, syn majitele firmy Kitamura Sport, bydlí ve čtvrti, kde je odpalovací centrum provozované rodinou Tsukishima. Vzhledem k jejich blízkosti a vztahu mezi jejich podniky, si byly rodiny Kitamura a Tsukishima po mnoho let blízké. Ko a Wakaba jsou ve stejném věku a vždy spolu, proto Aoba žárlí na Ko, protože tráví hodně času s její starší sestrou. Aoba je přírodní talent s výbornou formu a Ko tajně trénuje, aby byl stejně dobrý jako ona, i když veřejně neprojevuje žádný zájem o baseball. Pak Wakaba v páté třídě na letním táboře zemře při plavecké nehodě. Bude mít Ko nadále zájem o baseball a co Aoba? Setkají se ještě někdy?


ROK:2009-2010
POČET DÍLŮ: 50


OHNIVÝ INFERNO 3

24. srpna 2012 v 10:40 | Talpress |  Knihy,mangy
Hrůzná vražda otřásá střední školou Kjongwon. Mají smrt tří studentů na svědomí démoni? Kang Si-čchan je o tom přesvědčen... Po odhalení existence Úřadu vyšetřování démonů je do jeho korejské pobočky vyslána útočná skupina pěti nebezpečných jedinců, kteří mají za úkol zlikvidovat veškeré lovce. Dokáže Kang Si-čchan, který se v budově zrovna také nachází, zůstat stranou a neodhalit svoji identitu, nebo mu slib chránit lidi nedovolí z místa utéct? Boj se přiostřuje a na scéně se objevuje třetí z legendárních vládců, Thanatos...


OHNIVÝ INFERNO 2

24. srpna 2012 v 10:39 | Talpress |  Knihy,mangy
Student Kang Si-čchan, v jednom těle spojený s vládcem démonů Infernem, stále víc nabírá na síle a jistotě v boji s ostatními démony. Přispívá k tomu i tvrdý trénink od vládkyně Západu Gehenny, vtělené do osiřelé studentky Sin Čchae-hee. Na scéně se nově objevují lovci démonů, lidé se zvláštními schopnostmi démony odhalit, kteří zahájí pátrání i v Si-čchanově škole. Projde náš hrdina úspěšně záludnou zdravotní prohlídkou a co udělá, když zjistí, že jeho škola je démony doslova obsazena?