* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Listopad 2012


12.díl přeložen

18. listopadu 2012 v 18:46 | Linda
Dne: 18.11.12
Název: Začněme od toho "nenávidím tě"
Příště: Ztrapnit mě pokaždé,když je tu štěstí


11.díl přeložen

18. listopadu 2012 v 17:39 | Linda
Dne: 18.11.2012
Název: Zahrada plná tajemství
Příště: Začněme od toho "nenávidím tě"


Fairy Tail ending 13 přeložen

18. listopadu 2012 v 13:25 | Linda
Dne: 18.11.2012
Název: Kimi ga Kurete Momo


Fairy Tail ED 13 Full [ Kimi ga Kureta Mono ]

18. listopadu 2012 v 13:22 | HiddenArtList |  Karaoke

Neděle 18.11.2012

18. listopadu 2012 v 12:38 | Linda |  Deník
Milý deníčku!
Včera jsem šla na oslavu někoho,koho vůbec neznám. Oslavenkyní byla dcera známých,kteří znají mé rodiče. Jako obvykle tam byla děsná nuda. Tucta dospělých a lidí,co vůbec neznám. I pár děcek tam bylo,ale o hodně mladších,než jsem byla já. Mája jela s námi. Donesla mi vyškrábavací obrázek na zebití trochy času,i když ho moc nebylo. Zanedlouho se podávalo jídlo. Kuřecí polévka s kukuřicí, ptáček, kuře, rýže, kapřík a zelenina. Jako vždycky ohromná dobrota. Ještě,že jsem se nenajedla k prasknutí,jak to udělal můj táta. Večer si totiž stěžoval,že ho bolí břicho. Po jídle opět nastala nuda. Nakonec jsme si vzala karty a hrála s mojí sestou a setřenicí karty.Posléze jsme konečně šli domů.

8. Dokuřina zlost

18. listopadu 2012 v 11:36 | Linda |  Divka bez usmevu:8.serie
Ženský hlas se přibližoval. Stála před nimi Dokuro. Mračila se. Sice čekala,že se brzy objeví vetřelci,ale že jich bude tolik? Ajuzawa se usmál a řekl:
"Takže ty budeš ta jejich šéfka. Nikdy bych nevěřil,že budu bojovat s holkou."
"Dávej si pozor na pusu,démone."
"Zaplatíš za to,že jsi ublížila mým přátelům." Dokuro vytasila kosu. Padlý dal Raynovi rozkaz. Měl za úkol zmizet s Renem a Zenem.
"Nedokážu ty dva unést."
"Musíš! Pokud to nezvládneš,tyk zvyš rychlost!"
"Fajn. Jdu na to,ale nic ti neslibuju."
Roztáhl svá modrá křídla a vyletěl vysoko nahoru. Pak vyrazil vpřed.
"Teď se nám do našeho boje nikdo plést nebude."
"Měla bych tě předem upozornit,že nezáleží kam se schová,najdu ho."
"Zajímavé. Tak já tě porazím." Mezitím Kujou s Ikutem a Iriem dál bojovali. Nesmrtelný odvětil:
"Ještě jsem nikoho z vás nepotrestal za to,co jste udělaly."
"Opravdu? Každopádně naší šéfky se ani nedotkneš."
"Vezmu vám ji."
"My se tak lehce nevzdáme." Oba dva na sebe útočili. Dívka svírala dvě dýky a snažila se ho zasáhnout. To se jí bohužel nepovedlo. Další dvě vymítačky se zdály být v převaze. Ta v černém hbitě a paličatě neustupovala.
"Měla bych vás konečně dodělat."
"Nejsme snadný terč." Trvalo strašně dlouho,než se jim povedlo vyčerpat část jejich síly. Rayne ještě stále hledal cestu ven. Nechápal,jak se za pár minut mohl za pár minut,tak změnit. Z pár dveří se jich rázem objevilo tisíc. Unavený se posadil.
"Bože odtud nevede cesta ven." Uslyšel jakési mumlání. Přicházelo od Rena.
"Rene,co říkáš?"
"An..dě.."
"Cože?"
"Blíží se to z.."
"Co se blíží?"
"Zlo,které ničí úplně všechno. Je usídleno vše,kam se podíváme." Další věc,které nerozumněl. Copak vymítačky nejsou už tak zlé? Rázam si vzpomněl na Kaho a rozhovor s ní.
"Rayne!"
"Co se děje?"
"Dávej na sebe pozor."
"Jo,dám."
"Kdyby se něco stalo,přiletíme na pomoc."
"To nemusíš,ale díky." Prohodili spolu ještě pár dalších slov. Když se vzpamatoval,tak Ren se Zenem už neleželi na zemi. Stáli pevně na nohou.
"Vy jste už vzhůru?" Brzy si uvědomil,že jejich oči září červenou barvou. Pochopil. Musel jim čelit,ale zvládně to sám?


Anime Prince of tennis movie: Two Samurai

18. listopadu 2012 v 10:45 | Linda |  HODNOCENÍ OBLÍBENÝCH ANIME
Počet epizod: 1

Rok: 2005

Děj: Seigaku jsou pozvání na luxusní loď majitele Sakurafubuki,kde mají odehrát zápas s jeho tenisovým týmem. Ryoma se zde setkává i se svým starším bratrem Echizenem Ryogou,kterého nemám moc v lásce,protože mu v dětsví ukradl pomeranč a neustále ho popichoval. Jenže později si naši hrdinové uvědomují,že spadli do nevídané léčky a že luxusní loď je falešná. Jako roli v tom hraje Ryomův bratr Ryoga?

Hodnocení: Dějově je to dobré,ale nejlepší mi připadají efekty. Myslím si,ale že Ryoma je stejně lepší,než jeho bratr. Ve filmu konečně uvidíme,že jej překoná. Zkustě ho. Jde o pouhou hodinu vašeho času.utena opening

17. listopadu 2012 v 18:55 | kaerusama |  Písničky na poslouchání

Revolutionary Girl Utena

16. listopadu 2012 v 21:42 | csfd.cz |  R
Počet dílů: 39

Rok: 1997

Děj: Malé Uteně zemřou rodiče a její trápení utěší až princ, který jí zároveň daruje prsten se znakem růže. Dojem, který udělá princ na Utenu, je tak velký, že Utena přisáhá, že se jednou také stane princem. Po letech ji sledujeme jako studentku na "Ohtori Academy". Nosí chlapeckou školní uniformu a její chování je i jinak pramálo dívčí. Díky své přímé povaze zachrání před bitím svou spolužačku Anthy. Mladík, který jí bil vyzve Utenu na souboj. Utena zvítězí a dle pravidel se Anthy, růžová nevěsta, stává Uteninou snoubenkou. Tím začíná kolotoč soubojů o Anthy, jejichž vítěz má získat moc přinést světu revoluci.

Shôjo kakumei Utena je seriálem odehrávajícím se v prostředí, které navenek připomíná, řekněme bonboniéru, pěkně zabalenou v pozlátku. Jenže pod povrchem se skrývá pořádná hořkost. Většina dílů se soustředí na psychologii postav, které se právě mají zúčastnit souboje. Každá postava má jiné důvody a zcela jinou povahu. Seriál je alternativě převyprávěn ve filmu Adolescence of Utena.