* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Červenec 2013

Anime Wagaya no Oinari-sama

31. července 2013 v 9:50 | akihabara, děj ode mě |  HODNOCENÍ KRÁTKÝCH ANIME
Počet: 24
Rok: 2008
Žánr: fantasy

Děj: Rodina Takagami už odnepaměti ovládá vodní magií a jejich úkolem je vyhánět zlé démony. Každá dívka, které se narodí do této rodiny, se stane kněžkou nežije víc, než do svých 30 let. Avšak tentokrátse do rodiny narodili dva chlapci. Prvním je 16-ti letý Noboru Takagami a druhý 11-ti letý Tooru. Jednou je strýček naléhavě zavolá za babičkou. A z jakého důvodu? Tooru měl sen o tom, jak k němu jde neznámá černovlasá žena a ptá se na jeho jméno. Na závěr dodává, že se brzy uvidí. Babička jim prozradí, že to byla démonní žena, které chce Toora, protože má vysokou energii Jin jako jeho matka Miyako, které byla poslední kněžka a která zemřela těsně po tom, co se Tooru narodil. Avšak chlapci nemají moc jako kněžky a tak, aby je démoni nezabil, je povolán na pomoc liščí démon neboli kitsune Tenko Kuugen, který byl 100 let zapečetěna který si už po těch letech nepamatuje, jestli je kluk nebo holka, proto si v anime můžete všimnout, že nabývá obou podob.

nacitani

Hodnocení: Tohle anime bylo pěkně zpracované a líbilo se mi. Humoru tam bylo víc, než dost. Toho se není třeba bát. Avšak bylo tohle anime pěkně únavné a někdy zase strašně napínavé. Každopádně pokud máte chuť se zasmát ši zabavit, tak tohle anime vám jistě pomůže!

Lost: Ztracen 11

31. července 2013 v 8:48 | Linda |  Lost: Ztracen
Touka si nemohl pomoct a rozhodl se, že Eliotovi zavolá. Když pomalu vzal sluchátko a vyťukal číslo, uslyšel brzy hlas.
"Kdo je to?"
"To jsem já, Touka."
"Už jsi venku z nemocnice?"
"Hm. Dneska mě propustili." Touka se chtěl ještě zeptat na to napadení, ale překousl to.
"To rád slyším. Uvidíme se tedy zítra ve škole, že?"
"Samozřejmě. Dáme si oběd zítra ve 12 hodin na střeše, ano?"
"Jasně. Zatím."
"Dobrou noc, Eliote."
"Dobrou." Pak Touka zavěsil. Zrovna v tu chvíli si všiml, že někdo stojí u dveří jeho pokoje.

Lost: Ztracen 10

31. července 2013 v 8:14 | Linda |  Lost: Ztracen
..Touka si od Lavenny vzal láhvičku, kteoru vyila a pak zkolabovala. Rozhodl se, že se pokusí zjistit složení tekutiny. Avšak, když dorazil domů z nemocnice, vyslechl si rozhovor mezi svým otcem a Misukim.
"Pane Kuze!"
"Co je Tatsunagi?"
"Eliot Takahara byl dnes napaden CF."
"Cf? Co to povídáš? Stále exitují?"
"Bohužel ano. A určitě se vrátí."
"Nelíbí se mi to. Po tolika letech jdou po naší rodině. A všechno je to moje vina."
"Nesmíte se obviňovat, pane."
"A co Touka? Je ještě malý. Je mu teprve 14. Pokud se mu něco stane, já.."
"Nebojte se. Ochráním ho. Pracuji pro vás už mnoho let a víte, že vás nezklamu."
"A ty zase víš, že ti důvěřuji." Hlavou mu stále létaly vzpomínky a myšlenky. Uvažoval, jestli by nezkusil trochu upít z Lavenniny láhvičky. Zajímalo ho, co by se s ním stalo, ale kdyby to zjistil Misuku, tak by ho asi uškrtil. Přesto to musel zkusit za každou cenu. Jelikož jeho vzpomínky před 5 lety se mu omalu vracely.Lost: Ztracen 9

30. července 2013 v 7:00 | Linda |  Lost: Ztracen
Eliot chodil sem a tam. Touka s Lavennou museli ještě zůstat v nemocnici, takže mu nic jiného nezbývalo. Cesta domů ze školy bez Touky ho netěšila. Touka měl sice vždycky odvoz, ale od školy až po východ školy chodili vždy spolu.
"Dneska je to nuda....chybí mi."usmál se Eliot pro sebe."Je jako můj mladší bratr." Rázem kolem něj něco prošvištělo. Uskočil stranou
"Máš docela dobré reflexy."
"Kdo ksakru jsi?"Před Eliotem stál muž s krátkými fialovými vlasy, černými slunečními brýlemi a v podivném černém hábitu. Okolo límce hábitu mu visel náhrdelník se třemi přívěšky.

Arakawa Under the Bridge OP 1

29. července 2013 v 8:39 | nsertusernamehere93 |  Písničky na poslouchání

Arakawa Under the Bridge

29. července 2013 v 8:37 | akihabara |  A
Ičinomija Kó vždy žil podle rodinné víry: "Nikdy k nikomu neměl dluh. Nikdy!". Jenomže jednoho dne mu jeho život zachrání podivná blonďatá holka Nino. Jak jen jí to splatit? Nepanikařit! Vždyť je bezdomovec, určitě bude chtít peníze! Ne, ona nechce peníze? Dejchej, Kó, dejchej, žádnou paniku. Určitě musí existovat něco, co chce. Cože?! Ona nic nechce?! Kó právě dostal astmatický záchvat. Jenomže Nino se zamyslí a praví: "Je tu něco, co bys pro mě mohl udělat." Kóův astmatický záchvat končí a okamžitě se zajímá, co to je. "Zamiluj se do mě," tak zní Ninoina odpověď. Chvíle ticha? A tak začal Kóův nový život pod mostem.

Rok: 2010
Počet: 13
Žánr: KomedieArgento Soma

28. července 2013 v 8:32 | akihabara |  A
V nedaleké budoucnosti byla Země napadena mimozemšťany a přestože se národy spojily, aby vytvořily silnou armádu a porazily je, boj i po pěti letech stále bezvýsledně pokračuje… Jedinými nadějemi vítězství se stávají vetřelec po dlouho uvězněný v laboratoři, přezdívaný FRANK, 13letá dívka Harriet, jíž mimozemšťan poslouchá a Takudo Kaneshiro, bývalý vědec, teď pilot známý jako Ryu Soma, kterému FRANK při svém nekontrolovaném výbuchu v laboratoři zabil snoubenku…

Rok: 2000-2001
Počet: 25
Žánr: mecha