* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Prosinec 2013

1.kap 2.část

29. prosince 2013 v 10:42 | Linda8,5. přání : A pak spolu..

28. prosince 2013 v 19:47 | Erika :)

A pak spolu..


8. přání : Prosím, stále mě sleduj

28. prosince 2013 v 19:42 | Erika :)

Prosím, stále mě sleduj


Hikaru no Go - OST 2 - 19 - Nagori

28. prosince 2013 v 19:09 | cuppacoffee |  Soundtracky

Anime Matantei Loki Ragnarok

28. prosince 2013 v 12:53 | obrázek z korunda.bloxode.com |  HODNOCENÍ OBLÍBENÝCH ANIME
Rok: 2003
Počet epizod: 26
Žánr: Detektivní, Magie, Komedie
Děj: Loki, bůh lsti, je vyhnán ze světa Bohů Všemocným Odinem do lidského světa v podobě malého chlapce. Jeho jedinou šancí, jak se vrátit do světa Bohů, je sesbírat zlou energii a získat svoji původní podobu. V tom mu pomáhá jeho sluha Yamino a lidská dívka Mayura. Jenomže vše není tak jednoduché, protože Odin na něj posílá nejrůznější zabijáky, aby ho připravili o život.

Hodnocení: Tohle anime se mi moc líbilo. Hudba a děj se mi moc líbily. Připomnělo mi to trochu anime Detektiv Conan, kde se hlavní hrdina zmenšil a snaží se získat svoji původní podobu. I když je to anime pořád o tom samém. Někdo přijde, snaží se Lokiho připravit o život a selže. Každopádně tohle anime je hlavně o emocích, citech a ochraně blízkých. Doporučuju!


Vězeňské pouto - 9. kapitola

27. prosince 2013 v 20:00 | Erika :)

9. kapitola - Náš starý dům a překvapení

Smutně civím na to místo pode mnou a.... Je to možné, moje pravé oko uronilo jednu slanou slzu. Po chvíli se neudržím a sesypu se na zem. Vážně to bolí, nemám už žádné síly, abych znova obnovil moji bariéru citů. Je doslova zlomená, přelomená a už ji nespravím. Ještě tu chvíli bulím na zemi a po té, co si vzpomenu na Kyoa se zarazím. Ale pořád mám vlhké oči od slz. Zděsím se, když uslyším vrznutí schodů. V mžiku si otřu slzy a vyčkávám, kdo z těch dveří vyjde. Pomalu se se skřípavým zvukem otevírají a uviděl jsem jednu osobu. Vzhlédl jsem vzhůru a uviděl jsem tvář Kyoa.
" Věděl jsem, že pudeš tady.." řekl vroucně Kyou a usmál se na mě.
" Říkal jsem, že chci vidět náš starý dům.." řekl jsem tiše a přemýšlel jsem.
" Hele, Kohaku a Kiso už na nás čekají tak pojď. Nenech je čekat.."
" Hm, to je pravda.."
Pomalu jsem šel tím loudavým krokem směrem ke dveřím. Ještě jsem se naposled ohlédl na svůj pokoj a celý jsem si ho opět prohlédl. Už jsem byl u těch dveřích od pokoje a vycházel jsem z nich.
" Hele, mrně, dnes je jarní festival, půjdeš tam s námi ???" řekl Kyou, když jsem vycházel ze dveří.
" J-Jarní festival ??" podivil jsem se a hodil pohled na Kyoa.
" Jo, takže půjdeš ??"
" Že váháš !!" řekl jsem plný nadšení a vyběhl jsem ze dveří. Kyou se usmál, ale zároveň zoufale povzdechl. Smutně se za mnou díval a až pak vyrazil. Ještě naposled jsem se podíval na náš rodinný dům a běžel jsem směrem ke Kohaku a Kisovi. Kyou vyšel o něco později za mnou....

Konec 9. kapitoly !!


zdroj obrázku : google.cz

Anime Jing, King of the Bandit

27. prosince 2013 v 19:29 | obrázek z gallery.minitokyo.net |  HODNOCENÍ OBLÍBENÝCH ANIME

Rok: 2002
Počet epizod: 13
Žánr: Shounen, Komedie, akční
Děj: Jing vyadá jako obyčejný chlapec, který má rád dobrodružtví, ale ve skutečnosti je to král mezi bandity a všemi zloději. Je chytrý, hbitý a nedosažitelný. Všude ho doprovází jeho věrný společník Kri a občas obdrží zprávy od pošťáka Postina, jahož slova mu vždy pomůžou. Akce a legrace zaručena!

Hodnocení: Tohle anime jsem si prostě zamilovala hned na první pohled a přála bych si pokračování. Vždy na mě čekala akce a Jing mě každou chvíli něčím překvapil. Zdálo se m, že díky němu se vše vracelo do normálu. Bohužel mi stále zůstalo pár nezodpovězených otázek. Jako co je s jeho matkou? A kdo Jing ve skutečnosti je? No, budu si muset přečist mangu. Každopádně tohle anime vás nenchá ani na chvíli si oddechnout!
1.kap 1.část

27. prosince 2013 v 13:38 | mangahere.com, překlad do cz Linda

Tady máte 1.část nové mangy, kterou jsem se rozhodla překládat! Doufám, že se vám bude líbit!