* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Prosinec 2013

Takamagahara cz

21. prosince 2013 v 15:34 | mangahere.com, překlad do cz Linda


Název: Takamagahara
Originální: タカマガハラ; 高天原;
Zdroj: mangahere.com
Žánr: Školní život, shounen, supersíla
Rok vydání: 2011-2012
Počet kapitol: 17
Překlad: ENG - CZ

Děj: V každém člověku se ukrývají zvláštní síly, které stačí pouze probudit. Jenže skoro každý, kdo je probudí, je použije pro zlo. Ale pak jsou ti, kteří je použijí, aby zastavili ty, jež páchají zlo. Jednou si jednu školu podmanil krutý muž jménem Hiruo, díky své probuzené síle. Avšak osud nic nemůže nechat jenom tak. Později se objevuje zvláštní chlapec s obvázanou rukou. Dokáže on zastavit Hirua?


Ageha:2.kapitola 3.část

21. prosince 2013 v 15:10 | Linda

A konečně tu máme závěrečnou část. Jaké vyvrcholení nás čeká ve finální fázi?


Ageha:2.kapitola 2.část

21. prosince 2013 v 15:04 | Linda

A máme tu už 2.kapitolu 2.část Agehy! Užijte si ji!5. přání : Prosím, neumírej

20. prosince 2013 v 21:37 | Erika :)

Prosím, neumírej


Vězeňské pouto - 8. kapitola

20. prosince 2013 v 20:00 | Erika :)

8. kapitola - Opět bolestivé vzpomínky na rodinu

Když tak přemýšlím, docela jsem se nad něčím zamyslel. Nevím, jestli je to jen moje mysl nebo moje srdce. Spíš o tom uvažuje moje duše. Co je asi teď s naším domem. Přemýšlím nad touhle otázkou už od té doby,co jsem mimo vězení. Chci to vědět, ale bojím se to zjistit. Doufám, že i ten kousek odvahy ve mně je....
" Hele, Kyou.... Máš chvilku ??" zeptám se a snažím se nerozsypat.
" Jo, jasně. Chvilka mě snad nezabije." řekl a zasmál se. Také jsem se zasmál, ale jen jemně. Jak zaznělo ticho, odvedl jsem Kyoa někam dál k blízkým domům do slepé uličky a až pak jsem mu to chtěl říct.
" Mohl bych se na něco zeptat ???" prohodil jsem a jen čekal na jeho odpověď.
" Jasně. A na co ??" řekl a přitom se na mě upřímně díval.
" Zajímalo by mě, jak skončil náš dům..."
" Vážně ??? Ty bys ho chtěl vidět ??"
" Hm, celkem jo. Je to přece můj domov..."
Povídáme si o tom domu, co jsme tam prožili a v něm bylo skvělé. Když si tak povídáme, pomalu jsme vycházeli z uličky a samozřejmě jsme se i hodně smáli. Když najednou kolem nás proběhla skupina lidí, velký houf lidí a nás dva od sebe odtrhli. Můj bratr mě v tom davu určitě hledal, ale je to marné, protože mě ten dav odnáší někam do prčic. Mám chuť na Kyoa zavolat, jenže on mě zřejmě neslyší, když však zanedlouho zmizeli a potom co mě pustili dolů, padám před neznámou nebo spíš až moc známou budovu. Opatrně vstávám stoupám si na nohy. Jsem trochu špinavý, ale to neřeším. Přiblížím se ke dveřím a tam je vyryto jméno, přes velkou prahu, kterou rychle smetu, jméno velkým přehledným písmem Sakurawy. Pohladím ceduli a myslím opět na ty staré chvilky si rodinou, ale v mžiku se rozplynuly.. Přes svůj strach, jsem se rozhodl, že půjdu dovnitř. Sáhl po ledově železné klice a stiskl ji. Pomalu jsem tedy otevřel dveře. Vyšlo jenom zaskřípání dveří a pak už jsem se jen díval do tmy. Díval jsem se jen do té černočerné tmy. Když jsem překročil práh domu, opět jsem jakoby citíl tu rodičovskou lásku. Po nějaké té chvíli jsem si už prohlédl celý dům a konečně nastalo, se podívat do pokoje, do mého pokoje....
Chvíli váhám, ale rozmyslím si to a sáhnu po klice. Nehci se s tím nějak loudat a proto jsem prudce otevřel dveře. Povzdechnu si, vzpomínám pořád na ten osudný den. Prohlížím si zároveň celý pokoj a pak se zděsím. Stojím nas místem označené bílou křídou, přesně na tomhle místě zemřeli mí rodiče....

Konec 8. kapitoly !!


zdroj obrázku : google.cz

Ageha:2.kapitola 1.část

20. prosince 2013 v 18:06 | Linda

Začíná nová kapitola! Přináším 1.část. Užijte si ji.


Last hope of moon vs Blood's sisters from the past

20. prosince 2013 v 15:28 | obrázek z: shadow22cat.wordpress.com |  Pokrevní měsíc minulosti
Last hope of Moon ( Poslední naděje měsíce) a Blood's sisters from the Past ( Pokrevní sestry minulosti )
opět přichází!

S novým názvem: POKREVNÍ MĚSÍC MINULOSTI

Už je to dlouhá doba, kdy jsem tyhle dva příběhy vydala. Byly to moje úplně první říběhy v roce 2011, když jsem s blogem začínala. Proto jsem se rozhodla, že je přepíšu a vytvořím novou verzi. Story se dvěma ději, kterou jsem ještě moc nezkoušela.

Hlavní hrdinkou v Poslední naději měsíce je Tsukiko Usagi a v Pokrevních sestrách minulosti,, to jsou dvojčata Sumi se Shiori. Každá z nich měla svůj vlastní problém. Nyní tedy přichází nová dějová linie.

Tsukiko, měsíční vládkyně. Sumi, oplývající schopností cítit cizí přítomnost A Shiori, potomek prastaré čarodějnice. Všem třem se zdál stejný sen: Tajemná žena jménem Rioshi skrývající mnoho tajemství a prahnoucí po jejich moci. Díky tomu se setkaly a poznaly, co znamená mít moc. Jenomže kromě jejich světa je tu zdě: Svět Duchů a Svět Mrtvých.

V příběhu se setkáme s poutem přátelství, neuvěřitelnými kouzly a zkouškami.

Datum vydání: Leden 2014 - ?


Makai Ouji 2 CZ

20. prosince 2013 v 6:56 | překlad od: Sakura5695695