* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Vězeňské pouto - 10. kapitola (FINAL)

30. prosince 2013 v 20:00 | Erika :)

10. kapitola - Jarní festival a bratrova slova (FINAL)

Pomalu se stmívalo, to znamená, že už se blíží festival. Jarní festival je součástí celého roku. V Japonsku naznačí, že jaro je už mezi námi a ukáže stromy Sakury v jejich plných krásách. My čtyři si zrovna v kimonech vykračujeme po cestičce z kamenů osvícenou lampiony s výraznou září a nbem plné hvězd. Vykračovali jsme zrovna po schodech nahoru festivalu. Byli jsme v napětí, co nás tentokrát čeká. Už jen malý kousek od festivalu a bum. Stáli jsme u brány jarního festivalu a úžasem jsme zmlkli. Byla to krásná brána zdobená květinovým motivem a celý festival byl mezi mladými stromy Sakury. Okolo Sakur byly postaveny elegantní stánky s občerstvením, hry a zbožím. Tentokrát si na tomhle festivalu dali opravdu záležet. Vyrazili jsme krokem vpřed a začali jsme si užívat. Zkoušeli jsme všelijaké jídlo, různé zábavné hry a dívali jsme se i po obchodech se zbožím. Byl opravdu pestrý výběr jídla, smažené, opékané, syrové a další.. Sladké pokrmy byly stejně nejlepší !!! Her bylo také opravdu spoustu. Například lov ryb na síťku z jemného papíru, musíš se snažit jich chytit co nejvíc a neroztrhnout síťku. Když už jsme se dívali po tom nějakém zbožím, vyhlídl jsem si krásnou skleněnou kouli, byla s motivem moře.. Nastal večer, většina lidí se shromáždila na velké louce nebo na nějakých vysokých místech a vyčkávali jsme na ohňostroj, který měl být na uvítání jara. Byl to skvělý festival, ale něco mě vyrušilo.
" Kiro, můžu s tebou mluvit ??" zeptal se mě Kyou a čekal na odpověď.
" No, klidně můžeš..." prohodil jsem a usmál jsem se. On jen kývl a odtáhl mě někam od davu lidí. Já za ním chodil jako pejsek, dokud nezastavil.
" Hele, nechci se s tím párat, takže ti to řeknu rovnou..." řekl a trochu postmutněl. Nechápal jsem proč najednou ten smutný výraz, ale poslouchal jsem ho dál.
" Budeme se stěhovat.." řekl upřímně a zárověň smutně Kyou.
" Cože ???" vyvalil jsem oči. Kdžy jsem to dořekl, tak začal ohňostroj a já s Kyoem jsem tam stál a doslova jsem na něj zíral s otevřenou pusou. Kohaku a Kiso se zřejmě dívají na ohňostroj a užívají si, a i zřejmě poslední den se mnou a Kyoem... *END*

Konec 10. kapitoly !!


zdroj obrázku : google.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud se líbilo, dejte *LIKE* !!!

----> *LIKE* 57.9% (22)
----> *Mega LIKE* 42.1% (16)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama