* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Říjen 2014

Již brzy bude 5. série!

8. října 2014 v 12:18 | recenze

Milí čtenáři,

jistě znáte anime Cardfight Vanguard, které má už 4 řady a hlavním hrdinou je Sendou Aichi. 1.série začala, když Aichi dostal kartu jménem Blaster Blade, která mu pomáhala přežít jeho životem plný šikany. O několik let se setká s Kaiem Tshikim, od kterého obdržel danou kartu a který mu představí hru jménem Cardfight Vanguard. Náš hrdina se probojovává dál a podaří se mu porazit dosud neporazitelného Rena Suzugamoriho. Ve 2.sérii je pozván na Asia Circuit turnaj se svým týmem Q4, ve kterém s kamarádkou Misaki Tokurou a přítelem Kamuim Katsuragim. Spolu bojují proti Leonovi Souryu, mladému a silnému soupeři, jež není dvakrát moc příjemný. Ve 3.řadě se objevuje tajemná síla Link Joker, která svého hostitele posedne a ovládne jej. Nakonec ve 4. řadě náš hrdina Sendou Aichi mizí a to Kai nemůže nechat jen tak. Avšak není konec.

Přichází zbrusu nová série! Již 5. řada ( 2.série) s názvem:

"Cardfight Vanguard G!"AKATSUKI NO YONA OP

8. října 2014 v 11:21 | Kittan L |  Novinky

Zdravím!

7. října 2014 v 23:11 | Linda
Moc se omlouvám! Kvůli mému výletu do Francie, musím dohánět školu, takže se učím skoro pořád. Teď behěm své 15-ti minutové pauzy vám chci oznámit, že mangy budu vydávat opět online. Jelikož překladatelak Erika nemá čas dělat webnode a já s ním neumím zacházet. Proto budou nejdřív vycházet online a později se dají na stáhnutí. Ještě k překládání: Nakonec jsem zrušila projekt Bloody Monday, protože to +- tak asi 150 kapitol a nevím za jak dlouho bych to přeložila. Vybrala jsem si však jiné projekty ( kratší), které sem už brzy hodím. Názvy zatím neprozradím. Akuma de Koibito je pozastavené spolu s Namiirem - budou někdy dopřeloženy.

Bonjour!

1. října 2014 v 21:47 | Linda

Milí čtenáři!

Omlouvám se, že dlouho nic nevyšlo. Jsem momentálně ve Francii se školou a nemám čas překládat. Počasí je zde proměnlivé. Jednou teplo a podruhé déšť. Jídlo tu je dobré. Večeříme v restauraci Flunch, kde mají vynikající jídlo. Byli jsme na mostě Le Pont de Grad, v Nimesu, Antibes, Les Arenes a pojedeme do Le Baux de Provence, Eze, Monaca. O víkendu už budu doma a překládat. Děkuju všem za pochopení.