* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Rekapitulace Francie

28. října 2014 v 23:38 | Linda |  Deník


Bonjour! Rozhodla jsem se překládat tohle anime a to mi připomnělo, že jsem ještě nedala žádné fotky z Francie, že?

Múj týdenní výlet se školou byl od 29.9.14 do 4.10.14 a cesta začala od 14 hodin. Seděla jsem v autobude s batohem a malou taštičkou. Moje spolusedící byla jedna holka, kterou jsem neznala, ale představila se jako Monika. Cestou jsme sem tam prohodily pár slov a zjistily, že jsme přesně opačné. Že já mám němčinu a ona frájinu. Byla jsem dost unvaná, takže jsem hodně často spala. Nejhorší to bylo večer, když jste podřimovali a někdo vás o jedné ráno vzbudil. Děs běs.

Následujícího rána ( v úterý) jsme zamířili do městečka Antibes (- nachází se tam hrad Grimaldi) a do muzea Pabla Picassa + muzeum Moderního umění. Bohužel nemám fotky. Ty sem řidám později.Ve středu jsme jeli do slavného městečka Avignonu navštívit Papežský palác.Poté jsme zamířili k Pont du Gard - římskému akvaduktu, díle do Nimes a pak k památce Les Arenes.
Večer jsme nocovali u hotelu u Avignonu.

Následující den jsme se šli podívat na Le Baux de Provence - skalního města a středověkého hradu...


....dále Arles a Camargue, středisko Van Gogha, Saintes Maries a Le Cannet des Maures.V pátek se vyrazilo do městečka Eze - známé pro parfumerii, následované procházkou do Monackého knížectví - kníže Albert a jeho nověnarozený dědic...


...Oceánografické muzeum, zastávka v Monacu a slavném městě Monte Carlo. Večer už jsme se pomalu vraceli do České Republiky.

Tohle je část kolem radnice.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama