* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Září 2015

Unika - Plamen života

11. září 2015 v 21:59 | zonerpress |  Knihy,mangy
Ve světě andělů se schyluje k válce, která může drtivě zasáhnout i do života lidí.
Andělé provázejí lidstvo od prvopočátku, objevovali se u všech rozhodujících okamžiků týkajících se celé lidské populace, ale stojí i u každého jednotlivce v jeho těžkých chvílích. Ani harmonický svět andělů však není bez vady - jeden z jeho mocných válečníků chtěl uchvátit moc nejen nad anděly, ale nad celým světem. Byl poražen a uvězněn v temném pralese, z něhož není úniku. Za dlouhá tisíciletí své samoty si díky neobyčejným schopnostem dokázal vytvořit armádu nestvůr a je připraven utkat se v nelítostném boji o moc a získat Plamen života a Klíč štěstí, dvě základní substance, z nichž se rodí andělé. Do událostí, které těsně předcházejí ozbrojenému střetu, zasáhnou i čtyři lidé: profesor, který se zabývá anděly z vědeckého zájmu, a trojice teenagerů - talentovaná klavíristka Eve, přátelský Joseph, kterému všichni říkají "Jo", a svérázný Zack, milující hudbu. Přítomnost jednoho z nich ve světě andělů však není náhodná, není to totiž člověk…


Tetování krví 3 - Pobočník

11. září 2015 v 21:57 | fragment,martinus |  Knihy,mangy
Polokontinent - krutá země plná nástrah, zrady a zla, ale i místo pro statečné a odvážné, kteří ještě neztratili naději. Na čí stranu se Rosamunda postaví?

Rosamunda vyměňuje riskantní život lampáře chránícího město Brandenbras před krvelačnými příšerami za ještě nebezpečnější službu. Stává se pobočníkem urozené bojovnice Evropy. Strach a pochyby o svých schopnostech musí nechat stranou. Čeká ho každodenní nelehká služba pro neohroženou fulgarku, která se pohybuje v těch nejvyšších kruzích a která má za úkol likvidovat příšery útočící na obyvatele měst a vesnic. O Rosamundovi se však začnou šuškat podivné věci a tyto pomluvy ji vystavují daleko většímu nebezpečí. Rosamundu a Evropu čeká rozhodující bitva proti společným nepřátelům a zákeřným intrikánům, kteří je chtějí oba zničit. Podaří se jim zvítězit?

3. díl strhující fantasy trilogie plné akce, napětí a nečekaných zápletek, která uchvátila čtenáře po celém světě. Do detailů propracovaný fantasy svět vás ohromí, uhrane, okouzlí…
Polokontinent - krutá země plná nástrah, zrady a zla, ale i místo pro statečné a odvážné, kteří ještě neztratili naději. Na čí stranu se Rosamunda postaví?


HnA2

11. září 2015 v 21:46 | Linda


Miyazaki se zdá být jako masochistka, ale je tomu opravdu tak? Co Tatsuya při svém hledání zjistí? Bude vše takové, jako dřív?

Ke stažení: ZDE

Překlad: Linda1997


Daikirai na Aitsu! 02 CZ

9. září 2015 v 22:37 | Linda1997

Chihiro se vrací spolu s problémovým Yutou! Co si jeho zaměstnanec nachystal? Ke stažení: ZDEnacitani


Juunen Saki mo Kimi ni Koishite

8. září 2015 v 23:09 | akihabara |  Dorama
Hlavní hrdinkou je Onozawa Rika svobodná editorka nezkušená v lásce. Příběh se začíná rozjíždět ve chvíli, kdy potká tajemného muže Marujamu Hirošiho, který tvrdí, že je z budoucnosti deset let vzdálené, a kde jsou ti dva manželé. Ale Marujama ji prosí, že až potká jeho mladší já, ať si jej nebere.

Rok: 2010
Počet epizod: 6

nacitani

AnA 5.1

8. září 2015 v 22:58 | Linda
nacitani

Po dlouhé době přináším krátký začátek 5.kapitoly Akatsuki no Ageha. Užijte si ji! Moc se za to omlouvám. Posledních pár dnů bylo hektických. Pořádné překlady od zítřka!

Ke stažení: ZDE


Vampire Diaries - Upíří Deníky 7.série

5. září 2015 v 19:28 | Linda


Počet epizod: 22
Rok: 2015
Děj: Elena není mrtvá. Jenom byla uspána na 60 - 70 let a probudí se teprve, až její nerozlučná přítelkyně Bonnie zemře. Její zlomení přátelé musí žít dále a bez ní. Jak si povede její bývalá láska Stefan? Dokáže se Caroline přenést přes své hříchy? Jaký život Bonnie povede a jak se se vším vypořádá Damon? Dokáže na Elenu čekat věčně? A nakonec...jaká hrozbě se v Mystic Falls objeví?

1. Den 22 tisíců
2. TBA
3. TBA
4. Nesu tvé srdce se mnou

Vampire Diaries - Upíří Deníky 6.série

5. září 2015 v 19:16 | serial zone.cz, ibtimes.com

Počet epizod: 22
Rok: 2015

Děj: Elena Gilbertová to nemá moc lehké. Má přátelé, rodinu i lásku, ale stále je tu jedna otázka. Chce zůstat upírem nebo by raději zemřela? A pokud by se mohl stát znovu člověkem, podstoupila by jakékoliv riziko, aby se jí to přání splnilo?1. Roztančená panenka

5. září 2015 v 18:23 | Linda
"KDyž jsem se probudila, slunce svítilo už vysoko na obloze. Šumějící vítr mi čechral vlasy, listí vlálo ve větvích a něčí hlas mě neustále volal.
"Shano! Shano!" Začínalo mi to lézt na nervy.
"Sklapneš konečně?!!!!" vykřikla jsem, když jsem se konečně posadila. Volala mě a pozorovala sedící sova na stromě. Nějak moc se nelišila od ostatních. Svým hnědým peřím ladila s kůrou okolních dřevin. Máchání kríděl znělo jako šustění papíru. Tohle byl můj nepřítel Enjun - Raguel.
"Nechtěla ses probudit."
"A kdo ti řekl, abys to dělal??!!"
"Tsukuyo je pryč." Zarazila jsem se. Moje očise vytřešeně podívaly na něj.
"Ta osoba...co byla zač??"
"Nejsem si jistý, ale nejspíš o tom věděla."
"O čem?"
"Že Tsukuyo je Shoukatsův mladší bratr."
"Cože?"
"Dává to smysl. Jelikož o tom, že Tsukuyo je z královské rodiny, ví jen hrstka lidí. Např. já, ty, Ikaku, Carter a jeho bratr."
"A co Tatsumi s ostatními?"
"Ti také...Jenže.." Nemusel větu dokončovat, abych věděla, co se mu honí hlavou. I když vládne Tatsumi podobnou silou, unesení Tsukuya by mu nic nepřineslo. Z pohledu jeho postavy. Stejně to platí i pro Flame a Crystala. Možná se neměli rádi, ale nikdy by se nezabíjeli.
"Co uděláme?"
"Přemýšlel jsem nad tím, že bychom to měli dát vdět ostatním nebo..."
"..bychom se ho mohli vydat hledat sami."
"Ani Shoukatsu není v bezpečí. Nikdo z nás." Štvalo mě to.
"Nedovolím nikoho, aby ho vzal. Ať je to, kdo chce." Vařila se mi krev v žilách. Enjun, tedy Gou, mě pozoroval ledovým klidem. Jeho oči jasně říkaly, co podnikneme. Stromy se prudce zachvěly. Vítr zněl poklidně a šeptal neznámou píseň. Hejno ptáků vyletělo z korun stromů a země neslyšně plakala. Oba dva jsme nehodlali skákat, jak nepřítel píská.