* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Říjen 2015

Andělé 1: Pád

5. října 2015 v 22:55 | bux.cz |  Knihy,mangy

Některým andělům je souzen Pád...
Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé - v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného - a dává to jasně najevo -, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.


Half Bad 2: Napůl divoký

5. října 2015 v 22:52 | bux.cz |  Knihy,mangy


Volné pokračování fantasy příběhu Half Bad - Napůl zlý nás opět přivádí do novodobé Anglie, kde mezi obyčejnými lidmi, "blažeji", žijí Bílé - hodné a Černé - zlé čarodějnice. Nathan nepatří ani do jednoho světa, je synem mocného Černého čaroděje a Bílé čarodějnice, je takzvaný Poloviční kód.
Nathan je stále ještě na útěku před Lovci a pátrá po svém příteli Gabrielovi, s jehož pomocí může osvobodit milovanou Annalise. V Radě Bílých čarodějnic se zatím chopil moci Soul O´Brien a svou válku proti Černým čarodějnicím rozšířil na celou Evropu. Bílé a Černé čarodějnice se proto spojí, aby mu společně vzdorovaly. Nathan je vtažen do povstání a zjišťuje, že nečekaně bojuje po boku starých přátel i dávných nepřátel. Ne všem ale může věřit…
Nejdříve ze všeho se však musí naučit, jak ovládat své Nadání - zvláštní, divokou schopnost, která hrozí, že ho přemůže…

Hodnocení: Knížka je naprosto skvělá. Úplně nový pohled na svět,realistický popis s krutou realitou, odhodlanost a čistá láska. Taková nádhera. Z téhle knížky jsem byla nadšená. Škoda, že 3.díl Half Lost vychází až příští rok na podzim.


Hekikai no Aion 4

3. října 2015 v 21:03 | Linda

Zde


Hekikai no Aion 3

3. října 2015 v 21:01 | Linda

Zde


True Love 05

2. října 2015 v 22:28 | Linda

Vraťte se s Ai a Yuzurim do školních lavic a prožijte s nimi jejich problémy a strasti! Pocítíte, jak silná je láska těchto sourozenců!

Zde