* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Listopad 2015

Hekikai no Aion 09 CZ

30. listopadu 2015 v 21:20 | Linda

Ke stažení: ZDE


Bonnouji 14.kap!

28. listopadu 2015 v 16:47 | Linda

Ke stažení: Zde

nacitaniBonnouji 13.kap!

28. listopadu 2015 v 16:45 | Linda

Ozawa a Oyamada se vrací jako pár! Jaké strasti na ně čekají? Ke stažení: ZDE

nacitani

Magisterium 2: Měděná rukavice

27. listopadu 2015 v 17:57 | bux.cz |  Knihy,mangy
Callum Hunt má o školních prázdninách o čem přemýšlet. Šokující zjištění o své minulosti z úst nepřítele všech mágů není něco, co by se dalo jen tak hodit za hlavu, a kromě toho se musí vypořádat i s napjatým vztahem s otcem (který ho možná chce zabít) a svým domácím mazlíčkem Pohromou, který je shodou okolností Chaosem posedlé vlče. Po návratu do druhého ročníku Magisteria se problémy ještě kupí; spolužáci si od něj drží opatrný odstup a Callum se jim ani nediví. Vše vyvrcholí krádeží Alkahestu, magické rukavice, která - pokud padne do špatných rukou - může způsobit katastrofu…


Labyrint 3: Vražedná léčba

27. listopadu 2015 v 17:53 | bux.cz |  Knihy,mangy
Thomas a hrstka jeho přátel unikli z nástrah Labyrintu. Přežili náročnou pouť Spáleništěm. Mnohokrát si mysleli, že už je konec, že to nemůže být horší. Přesto mají ty nejtěžší chvíle a nejbolestivější rozhodnutí teprve před sebou. Ve světě, který se pod tíhou zákeřné nemoci hroutí před očima, mezi šílenci na straně jedné a nevyzpytatelným ZLOSINem na straně druhé, se musejí poprat o naději. Ale mohou vůbec ještě někomu věřit?


Labyrint 2: Spáleniště Zkouška

27. listopadu 2015 v 17:51 | bux.cz |  Knihy,mangy
LABYRINT BYL TEPRVE ZAČÁTEK
NALEZENÍM CESTY Z LABYRINTU TO MĚLO SKONČIT...
Už žádné hlavolamy. Žádné proměnné. A žádné běhání. Thomas byl přesvědčený, že když se jim podařilo uniknout, vrátí se on i Placeři ke svým dřívějším životům. Nikdo však ve skutečnosti netušil, do jakého života se vracejí. Země, sežehnutá slunečními erupcemi a spálená novým, krutým klimatem, se změnila v pustinu. Vláda se zhroutila - a s ní i pořádek. Rozpadajícími se městy teď bloudí "raplové", lidé pokrytí hnisavými ranami, které infekční nemoc nazývaná erupce dohání k vražednému šílenství. Hledají, kde by našli další oběť... a potravu. Pro Placery běhání zdaleka neskončilo. Namísto svobody zjišťují, že mají před sebou další zkoušku. Musejí překonat Spáleniště, nejvíc sežehnutou část planety, a do dvou týdnů dorazit do bezpečného útočiště. A organizace ZLOSIN se postarala o to, aby uzpůsobila proměnné a nastavila šance v jejich neprospěch. Thomase čeká zkouška ohněm - skutečně přechovává někde v hlavě tajemství svobody? Nebo bude věčně vydán ZLOSINu na milost?


Magisterium 1: Železná zkouška

27. listopadu 2015 v 17:50 | bux.cz |  Knihy,mangy
Callum Hunt ví už odmalička, že pokud by se někdy zapletl s magií, znamenalo by to pro něj jediné - smrt. Jeho otec mu to ostatně nikdy nedovolí zapomenout. Když je Cal pozván k vstupním zkouškám do tajemné čarodějné školy jménem Magisterium, slíbí otci i sám sobě, že v testu dokonale propadne. Jenže Cal má naneštěstí magii v krvi, takže i přes veškerou snahu je spolu s dalšími dvěma žáky vybrán, aby studoval u největšího mága ze všech, mistra Rufuse. Cal zjišťuje, že magie je mnohem zábavnější, než si kdy uměl představit, a také skoro stejně tak nebezpečná. Ve škole si vedle nových přátel rychle udělá i nové nepřátele… Dvě nejlepší autorky současné fantasy pro mládež se spojily, aby napsaly nejúžasnější magické dobrodružství od dob Harry Pottera.


True Love 10.1 CZ

27. listopadu 2015 v 17:41 | Linda

Milí čtenáři! Kvůli mé cestě do ciziny jsem nemohla být u počítaře a přinášet nové projekty a kapitoly! Zde po několika týdnech je 1.část této kouzelné shoujo mangy!

Překlad: Linda1997

Korektura: Mája2003 (Omlouvám se, pokud se písmo či grafika nebude líbit!)

Ke stažení: ZDE


Watashii no Ookami kun 03 CZ

23. listopadu 2015 v 12:31 | Linda

Komugi a Oogami se vrací! Bude dívčin život jednodušší nebo příchod tohoto chlapce přinese více problémů, než užitku?

Ke stažení: Zde