* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Prosinec 2015

BNK 01 CZ

12. prosince 2015 v 16:50 | Linda

Prosinec je tady! A s ním nový projekt: Barajou no Kiss! Doufám, že se vám bude líbit!

Ke stažení: ZDE

nacitani

Barajou no Kiss svazky

12. prosince 2015 v 16:47 | Linda

Barajou no Kiss obsah

12. prosince 2015 v 16:40 | akihabara
Rok: 2008 - 2011
Počet kapitol: 40
Žánr: shoujo, magie
Děj: Yamamoto Anis je normální dívka. Napohled hezká a roztomilá, která má strach z bouřek, blesků a svého otce. Její otec jí daroval náhrdelník s růží a řekl jí, že ho nidky nesmí sundat z krku. Jinak ji postihne neštěstí. Bohužel, co se stane, když na ni spadne podivná příšerka a ta způsobí, že se její náhrdelník uvolní? Jaké neštěstí na ni čeká? A jakou spojitost s tím mají rytíři?Aiyoku no Eustia 12 CZ

11. prosince 2015 v 6:39 | Linda

KE stažení: ZDEAiyoku no Eustia 11

7. prosince 2015 v 6:12 | Linda

Další kaapitolka této mangy! Blíčíme se skoro ke konci a k rozřešení případu ohledně Tiiny minulosti!

Ke stažení: ZDE

nacitani

1 litre of namida

6. prosince 2015 v 0:39 | akihabara
Patnáctiletá Ikeuchi Aya měla v poslední době velké potíže s pohybem. Po vyšetření jí lékař zjistí vzácnou chorobu - Spinocereblární degeneraci, která způsobuje odumírání, laicky řečeno, ztrátu vlády nad svým tělem, i když mysl zůstává nepoškozena. Jednoho dne nebude schopna jíst, psát, mluvit, mrkat… žít. Příběh popisuje její vyrovnávání se s tragickým osudem, vztahy v její rodině, první lásku, její zoufalost… ale hlavně ohromnou odvahu a touhu žít. Žít… a psát svůj deník, dokud bude schopna držet pero v rucE,

Rok; 2005

Hodnoceni: Dojemny příběh o dospivajici dívce, která musí bojovat za každy den svého života. Ukazuje nám, ze i když pomalu umírá, přeje si stále žít. Pro ty slávě rušičky je dobře si připravit balíček kapesní ků.

Koko debut

6. prosince 2015 v 0:35 | Akihabara |  Dorama

Harunu na Nižší střední zajímala jen jedna věc: baseball. Řekla, že na Vyšší střední na něj zapomene, stane se oblíbenou a najde si lásku. Jenomže to nebude tak jednoduché, když nechápete, proč se vám chlapci vyhýbají, když máte na krku tři řady perel a na hlavě baret… Naštěstí se objeví Jó, láskou zklamaný, ale stylový starší spolužák, který by snad Haruně mohl poradit, jak se oblékat, jak zapůsobit na chlapce, jak randit. Ovšem pod podmínkou, že se do něj Haruna nezamiluje. A tak lov na vysněného přítele začíná!

Rok: 2011
Dej: romance

hodňoceni: tento film je jedním z klasické SHOUJO romance, která uchvátí snad všechny dívky, které zajímá láska a milostné trojuhelniky.
Watashii no Ookami kun 04 CZ

4. prosince 2015 v 22:11 | Linda

Plačící ! Moc se omlouvám za neaktivitu! Kvůli škole jsem nemohla překládat!

...

Komugi se vrací a problémey neustále přibývají! Co je ten pocit, který se jí zahryzává hluboko do srdce? A co vše bude muset podstoupit, aby si zachovala sebe samotnou?

Ke stažení: Zde

nacitani