* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Únor 2016

Koi Itoshi Itoshi..03 CZ

29. února 2016 v 14:00 | Linda

Po dlouhých několika měsících se vrací Haruo a jeho přátelé! Co se stane, když všechno nabere jiný spád, než mělo?

Ke stažení: ZDE


Carter

26. února 2016 v 21:13 | Linda

Podrobný popis: Cater

Věk: 118 - 120
Výška: 180 cm
Barva vlasů: ohnivě rudé, nyní kratší, dříve dlouhé
Barva očí: ametysově fialové
Postava: štíhlá, vysoká,
Rasa: démon
Matka: ?
Otec: ?
Jeho schopnost: oheň
Postavení: strážce krále
Vztah k Ikaku: Kamarádka.
Vztah ke Rikuovi: Nyní nejlepší přítel, se kterým se těžko vychází. Má odlišné názory, dělá si, co chce a hádá se s ním.
Vztah ke Crystalovi: Vpodstatě jeho bývalý přítel, který ho kvůli lásce málem zabil.
Vztah k Tsukuyovi: Carter v minulosti ztratil bratra, tak vidí Tsukuya jako náhradu, ale to se časem změní a začne ho vidět jako opravdového přítele. Zezačátku v první sériie je první, kdo ho testuje a kdo zjistí, že je Shoukatsův bratr.


Shokatsu

26. února 2016 v 21:12 | Linda

Podrobný popis: Shokatsu

Věk: 118 - 120 let
Výška: 178 cm
Barva vlasů: čokoládově hnědá
Barva očí: Azurově modrá
Postava: štíhlá, atletická,
Rasa: Napůl démon, napůl anděl
Matka: archanděl jménem Saya (schopnost léčení)
Otec: arcidémon Ieyasu - bývalý král (schopnost blesku)
(*I když jeho rodiči měli takové schopnosti, nezdědil ani jednu.*)
Jeho schopnosti: čtení myšlenek, vidění budoucnosti, telepatie
Postavení: Jelikož jeho rodiči byli vysokého postavení, vybudoval si vysoké postavení i on. Zdědil trůn po svém otci právě tehdy, kdy prokázal, že je ho hoden.
Strážci: Rikuo, Carter a Ikaku jsou jeho osobní strážci, kteří ho chrání a jsou mu věrní. Odhodlaní položit za něj život.
Povaha: rozvážný, starostlivý, moudrý, někdy dosti tvrdohlavý
Vztah k Tsukuyovi: Tsukuyo je jeho mladší poloviční bratr. Narozdíl od něj, Tsukuyo zdědil matčinu dovednost léčit. Avšak, i když si myslí, že by ho to mělo chránit, tak to vyvoláváv čím dál víc problémů. Poprvé se setkali v zahradě u fontány, kdy ještě náš hrdina nevěděl, kdo Shoukatsu je. Samozřejmě, že Tsukuyo je našemu hrdinovi drahý a přeje si, aby s ním žil ve světě nadpřirozených bytostí. Jako jediný ví, čeho je jeho malý bráška schopen.


Ikaku

26. února 2016 v 21:12 | Linda

Podrobný popis: Ikaku

Věk: 118 - 120
Výška: 175 cm
Barva vlasů: šeříkově fialovo - jantarové
Barva očí: hnědofialová
Postava: velký hrudník, ženské křivky, drobná
Rasa: anděl
Matka: anděl
Otec: anděl
Její schopnost: vítr
Postavení: strážkyně krále
Povaha: spravedlivá, milující, odvážná
Vztah k Rikuovi: její nejbližší přítel a parťák. Avšak dívka netuší, že k ní Rikuo chová romantické city. Později, když se jí vyzná, se hned potom vezmou.
Vztah k Tsukuyovi: Cítí se s ním jako jeho starší sestra. V první sérii dokonce zjistila, že spolu můžou komunikovat skrze sny a vidět toho druhého. Jelikož tohle spojení funguje jen u blízkých osob. A samozřejmě, že ji zachránil život. Za co mu je vděčná.


Rikuo

26. února 2016 v 21:12 | Linda

Podrobný popis: Rikuo

Věk: 118 - 120
Výška: 178 cm
Barva vlasů: oranžové
Barva očí: jantarové
Postava: méně svalnatá postava, štíhlý krk, sportovní,
Rasa: démon
Matka: démon
Otec: démon
Její schopnost: levitace( v gumových koulí), teleportace
Postavení: strážce krále
Vztah k Ikaku: Dívka, do které je zamilovaný a se kterou sdílí společnou minulost. V každé nouzi je ochoten zakročit.
Vztah ke Carterovi: Nejlepší přítel, se kterým se těžko vychází. Jelikož zná Carterovu bolest a není divu, že se ti dva neustále hádají. Avšak v krizových situacích dokážou táhnout za jeden provaz.
Vztah k Shoukatsuvoi: Vpodstatě nejvěrnější služebník, který svému pánovi slíbil, že najde jeho bratra a dohlédne na něj.
Vztah k Tsukuyovi: Náš hrdina je jeho zachráncem a dobrým přítelem. Rikuo ho bere jako sourozence, kterého nikdy neměl. Avšak někdy váhá nad tím, jestli ho nemá oslovovat: "Vaše výsosti", když je Shoukatsův mladší bratr.


Koi no kemono to setoikai 02 CZ

26. února 2016 v 20:05 | Linda

Sakura a její dobrodružství pokračuje! Jaké odhalení na naši hrdinku čeká?

Ke stažení: ZDE


Dějství 0: Prolog

22. února 2016 v 20:41 | Linda

Všechno by bylo úžasné, kdybych se nemusela už vzbudit. Dneska se mi zdál opět stejný sen. Jsem na prosluněné mýtině a kolem mě se vznáší neklidná vlna ticha...Moje prsty se bořily do vlhké trávy se slzami rosy a bosá chodidla si užívala volnost tanečnice. Podívám se za svými zády a spatřím obrovský kámen, do něhož je něco vyrytého. Starý nápis, který po několika stovkách let, nejde ani přečíst. Bohužel i když nejsem schopná ty hieroglyfy rozluštit, jemně se rukou dotknu toho kamene. Pak se něco stane. Kámen se roztříští na kousky a já instinktivně zavřu oči. Po chvíli je znovu otevřu a nabývám dojmu, že mě nic nezasáhlo. Kupodivu na místě kamene se objevila obří rakev. Měřila skoro o dvě hlavy míň, než jsem byla já. Žádné ozdoby, Žádné rytiny či tajemná písma. Jako hranatý pětiúhelník, po kterém se už sápal břečťan a snažil se ho pohltit. Uvědomila jsem si, že nejspíš je tu už dost dlouhou dobu, ale přišlo mi zvláštní, že si ji ještě nikdo nevšiml. Nedokázala jsem přesně určit druh dřeva, ale jasně jsem poznala, že je vyrobená pomocí magie. V tom případě jsem si nehrála s něčím, co vymyslel člověk. Díky Bohu. Lidé mají tendenci zkoušet nemožné a ne pokaždé z toho vzejde něco dobrého. Dlouho jsem se rozmýšlela, až nakonec zvědavost vyhrála. V pokusu pohnout víkem se něco přihodilo. Rakev se sama otevřela a v ní ležel lidský chlapec.
Takhle ten sen většinou končíval. Jakmile jsem se probudila, na některé detaily jsem zapomněla a nemohla si na ně jasně vzpomenout. Líně jsem se protáhla. Sluneční paprsky už pomalu prosakovaly zaclonámi dovnitř a jako úmyslně mi nedovolovaly znovu zamhouřit oči. Po pár minutách jsem vstala.
Jako ředitelka jsem měla spoustu různých privilegií a povinností. Jak se jmenuju? Isami. Jsem víla. Nepředstavujte si nic s malými křidýlky a v roztomilých šatečkách. Mám dlouhé bílé vlasy a oči barvy fialového kosatce. Nosím dlouhé šaty bez rukávů a boty na podpatku. Na rukou si nandávám dlouhé rukavičky stejné barvy. Přehodím pře sebe ještě plášť a jsem hotová. A co vlastně vedu? Akademii nadpřirozených bytostí.

C:100-letý návrat

22. února 2016 v 20:34 | Linda

Poté, co Tsukuyo přišel o Shanu s Goua v bitvě, propadl do 100-letého psánku. Aby se mohl zotavit a obnovit své síly. Když se po svém spánku probouzí, není nic stejné jako dřív. Ve světě démonů probíhají války, schyluje se k vzpourám a nikdo neví, kdo je přítel a kdo ne. K tomu všemu náš hrdina přišel o své vzpomínky. Nepamatuje si na nic. Kdo byl, co uměl, co zažil a i jeho vzhled se změnil. Kdysi zlaté vlasy se změnily na černé havraní vlasy. Jaké dobrodružství ho čeká?

Datum vydání: 22.02.2016Dějství 0: Prolog

Dějství 1: Stříbrná růže

Dějství 2: Lidské kouzlo

Dějství 3: Dětské krůčky

Dějství 4: Nadání

Dějství 5: Král

Dějství 6: Přítel

Dějství 7: Intuice

Dějství 8: Probuzení

Dějství 9: Lovci

Dějství 10: Svědek

Dějství 11: Přání

Dějství 12: Dvojník

Dějství 13: Smrt

Dějství 14: Rubi vs Rubi

Dějství 15: Bratr

Dějství 16: Míšenec

Dějství 17: Aurora

Dějství 18: Uvězněný

Dějství 19: Zahořkost

Dějství 20: Partneři

Dějství 21: Vládce

Dějství 22: Trénink
Epilog

22. února 2016 v 20:33 | Linda

.....Lectino tělo se pohnulo............Lecty se zvedla a vzala Tsukuya do náručí. Přesto všechno pro něj nemohla nic udělat...Rozběhla se s ním pryč.

*****

Nakonec zašeptala nesrozumitelná slova, která zněla jako slib. Položila našeho hrdinu na mýtinu a zmizela.

Kolik slz dokáže člověk prolít, když miluje?9. - 10.kapitola: Zlomenost a porážka

22. února 2016 v 20:16 | Linda

V jaký konec vyústí závěrečný souboj?


Od čajového dýchanku uběhlo už několik týdnů. Mikhaela byl tak laskavý, že mě tentokrát nenechal pověsit na kříž. Jen mi nasadil řetězy a připoutal ke zdi. Naneštěstí jenom nohy. Připadal jsem si, jak štvané zvíře, co je chycené v kleci. Teď už jsem věděl všechno. Nemohl jsem tomu uvěřit. Na čí straně Mikhaela stojí? Vše jsem zapomněl. Pokud je to pravda, tak jsem Shanu znal dřív, než Goua. Gou. Pomyšlení na mého přítele...mě odhánělo pryč od nepříjemných vzpomínek. Přijdou mě zachránit? Vykašlou se na mě? Na nic z toho jsem nechtěl mmyslet. Za to to nestálo. Přišel čas jídla. Otevřely se dveře a dovnitř vešla Lecty.