* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Srpen 2017

Suddenly _ City Hunter OST

15. srpna 2017 v 22:48 | Cityunter ost

City Hunter

15. srpna 2017 v 22:47 | Linda |  Dorama

Rok: 2011

Žánr: Thriller, Drama

Počet epizod: 20

Děj: Lee Young Sung je mladý muž s titulem PH.d, který vyrostl v Americe a nyní si žije luxusní život v Koreji. Jeho otec, Pi jyo, se mu svěří, že jeho pravý biologický otec byl zabit pěti lidma z Koreje a on je musí najít. Potrestat je. Kvůli tomu se stává City hunter - rozpolcený mezi povinností a láskou.

nacitani

Hodnocení: Drama, ve kterém hrají mí oblíbené herci! Hlavní hrdina mě okouzlil nejen v dramatu "Faith", ale i nyní v City Hunterovi. Jednoduchá zápletka protkaná nespočet překážkami. Mladý muž se dvěmi tvářemi čelící nepřátelům a bojující za spravedlnost. Jakmile se na nj podíváte už se neodhrnete. Avšak, jak je u těchto dramat známo, hlavní hrdinka je výbušná, jde si za svým a nejdříve jedná, než přemýšlí.


Shinigamihime no Saikon 09 CZ

15. srpna 2017 v 22:35 | Linda

Aliciina zvědavost je něco, co jí jednou dostane do hrobu. Co nového zjistí? Online: ZDE


Bad guys

13. srpna 2017 v 21:23 | akihabara |  Dorama

Rok: 2014

Žánr: Thriller, záhady

Počet epizod: 11

Děj:

V Soulu řádí sériový vrah. Poté, co se jeho obětí stane i jeden z policistů, rozhodne se policejní náčelník povolat zpátky do služby detektiva Oh Goo Taka, který byl suspendován pro své násilné metody vyšetřování, a nechá ho vytvořit speciální tým. Detektiv Oh si do svého týmu vybere zločince, kterým za chycení sériového vraha nabídne snížení trestu: Park Woong Cheol je gangster, který ví, jak se bít, Jung Tar Soo je nájemný vrah, co po sobě nikdy nezanechal žádné stopy, a Lee Jung Moon je diagnostikovaný psychopat s výjimečně vysokou inteligencí. Součástí týmu je také policejní inspektorka Yoo Mi Young, která má dohlédnout, aby celý tým fungoval.


Hodnocení: Úžasné drama, které vás nenechá sedět. Každá epizoda přinese nový zvrat a některé z nich nastíní i kousek ze života našich hrdinů. Ceký dějová linie je dokonale poskládaná. Puzlík po puzlíku. Přidejte se k nim a sledujte jejich příběh!

nacitani

Shinigamihime no Saikon 08 CZ

13. srpna 2017 v 21:18 | Linda

Omlouvám se za dlouhou neaktivitu! NOVÁ KAPITOLA JE TADY!

Online: ZDEHello monster

11. srpna 2017 v 20:24 | Linda |  Dorama

Rok: 2015

Žánr: Romance, Thriller

Počet epizod: 16

Děj:

Lee Hyun,neboli David Lee, je profesor vyučující kriminologii na univerzitě v Americe. V minulosti drasticky ztratil otce, matku a i mladšího bratra. K tomu všemu ztratil i některé vzpomínky. Pachatele se nepodařilo nikdy chytit. Jednou mu přijde email až z Koree, ve kterém najde popis nedávné vraždy. To ho přiměje, aby se do rodné země vrátil. Tam potkává Cha Ji an, policistku, jež o jeho minulosti ví víc, než on sám.

Hodnocení:


Napínavé drama, které mě nenechalo spát. Vztah mezi hlavním hrdinou a bratrem je dojemný a přináší směs nejrůznějších emocí. Nenávist, láska, lítost, touha...minulost, co se nedá změnit. V drama jasně vidíme, co jedno rozhodnutí způsobí a jaké přinese následky. Naopak láska mezi Hyunem a Ji an je prostě, jak kyvadlo. Je prostě legrační, jak se z její posedlosti stala láska. A přesto, že jí několikrát odmítl, nevzdala to. Prostě drama, co stojí za to!


nacitani

Crimson Empire 17 FINÁLE

8. srpna 2017 v 22:00 | Linda

Děkujeme, že jste s Crimson Empire vydrželi do konce! Ke stažení: ZDEBride of century

4. srpna 2017 v 18:14 | Linda |  Dorama

Rok: 2014

Žánr: Romance, drama

Počet epizod: 16

Děj: Vlivná skupina - korporace Taeyung je vedena mladým a pohledným dědicem Choi Kang Juem, který se má na přání rodičů ženit. Jeho snoubenkou má být krásná a atraktivní, ale chladná Jang Yi Kyung. Jejich politický sňatek by nebyl problém, kdyby v rodině Choi nekolovala fáma - "Nevěsta a prvorozená, která se vdá za dědice rodiny, ten den zemře." A co hůř - den před svatbou Yi Kyung doopravdy zmizí. Nešťastná matka se rozhodne udělat jeden z nejbláznivějších nápadů - najmout si dvojnici a získat jmění rodiny Choi. Její jméno je Na Doo Rim a kupodivu je pravým opakem chladné Yi Kyung. S jednou věcí však matka nevěsty nepočítala a to, že se Kang Ju do Doo Rim zamiluje.

Hodnocení: Drama, které předčilo všechna má očekávání. Problém s dvojčaty a dvojníky je neustále problém. Nejspíš je dokáže rozeznat možná tak jejich matka. V drama divák najde spoustu intrik, smíchu, dojemné lásky, rodinných okamžiků a schopnost obětovat se pro druhé. Drama, která mě pobavilo a nenechalo spát. Devět z deseti !! Smějící se

Výsledek obrázku pro bride of century