* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Eternal Love: Ten Mles of Peach blossoms

22. srpna 2018 v 19:40 | Linda |  Dorama
Rok: 2017
Počet epizod: 52
Žánr: Bohové, nadpřirozeno, romance

Děj: Doba, kdy žijí nebeské bytosti a demoní bytosti. Bohyně krásy Bai Qing je velmi krásná, ale neposlušná bohyně pochyzející z rodiny devítiocasých lišek. Její rodičí se jí rozhodnou vzít na horu Kunkun, která je pod vedením boha války - Mo Yuana. Daná hora má pravidlo - nepříjímat ženské učedníky. Bai Qing pod novou identitou jako Si Yi se stává neoblíbenějším a milovaným učedníkem a vytvoří si hluboké pouto se svým mistrem. Bohužel dojde k válce mezi nebeskými bytostmi a démoními a bůh války umírá. Bai Qing to zlomí srdce a spolu s tělem zesnulého mistra odejde do ústraní.

Po 70000 letech má dojít k návratu zapečetěného vládce démonů. Bai Qing tomu nehodlá přihlížet a svou silou ho znovu zapečetí. Bohužel v danou chvíli přichází o své schopnosti bohyně a končí na zemi jako smrtelnice. Bez vzpomínek a beze jména začíná žít obyčejný život. Později se setká s vnukem vládce nebes a koruním princem - Ye Huou. Ten se vydal na zem, aby splnil daný úkol. Oba dva se do sebe zamilují a Bai Qing (pod novou identitou Su Su) se stane jeho ženou. I když později porodí jeho syna, nebesa jí nepřijmou a kvůli nedorozuměním Su Su umírá.

O 300 let později se ztrápený a uzavřený princ Ye Hua rozhodne zapomenout. Avšak potkává Bai Qing (nyní opět bohyní) a poznává v ní ženu, jež kdysi miloval. Naše hrdinka se však rozhodla po vypití léku na všechno zapomenout. Dokáže Ye Hua naší hrdince ukázat, co kdysi k sobě cítili?

Hodnocení: Dojemný příběh o zakázané lásce a srdcervoucí hudbou. Příběh o válce mezi dobrem a zlem, o nástrahách lidské žárlivosti a nedokonalosti nebeských bytostí. O tom, že Bůh se může mýlit a o nerovném postavení mezi smrtelníky a nadpřirozenými bytostmi.

Výsledek obrázku pro ten miles of peach blossoms
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama