* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Anime

Kaikan Phrase

28. prosince 2011 v 13:08 | wikipedia
Panenský Aine Yukimura je klidný student střední školy, který tajně píše prostopášné písně v naději, že se stane spisovatel písně. Jednoho dne se stáhla své texty a je téměř přejet auto řízené Sakuya Ookochi, vedoucí zpěvák pro tvrdý-houpat skupinu Lucifer známá pro své smyslné texty. A zároveň pomáhá jí, že skončí s kopií svých textů.Vidět její talent a toužit po dívce, že kampaní Aine, aby se stal oficiálním textař kapely. Jeho manažer zpočátku objekty, ale když Aine stále vyrábí výborné texty, když slábne a stává se jejich textař použití mužského pseudonymu Yukihiko Aine chránit svou identitu.
Aine a Sakuya vztah začíná na skalnatou půdu, s Aine v lásce s Sakuya ale myslí, že jen se s ní pro její texty. Když odmítá své sexuální dopředu, to pouze prohlubuje tento názor než on vyjadřuje svou lásku k ní přes balady píše s názvem "Little Bird". Nicméně, je přítelkyně vysoký profil hvězdy, není snadný úkol. Aine je téměř okamžitě terčem žárlivý spolužáci, kteří jsou fanoušky Sakuya s Sakuya nakonec museli zakročit, aby ukončit věci, když některé fanynky platí Někteří kluci se pokusí znásilnit Aine. Jak série postupuje, je Aine často terčem nepřátel Sakuya je včetně rival kapel a fanoušků posedlý. Zvláště, jeho nevlastní bratr Ralph používá vydírání, aby se Aine z Sakuya dočasně, nutit Sakuya v tvář svého otce, který znásilnil jeho matku.S vědomím, že jeho otec raději ho Ralph, Sakuya ukloní hlavu k němu a naučí rodinný podnik, což mu moc vzít zpět Aine a držet Ralph se snaží z tohoto taktika znovu. Nicméně Ralph stále snaží přemluvit Aine, mít padlý v lásce s ní v době, kdy ji držel v zajetí a odmítl podrobit se mu.
Lucifer pokračuje v růstu jako skupina, pohybující se od nezávislé kapely na hlavní hit, přejmenovávat sebe Λucifer a připravuje na to turné v Americe a Evropě, zatímco Sakuya a Aine snaží vyvážit svou lásku i profesním životě. Vzhledem k tomu, skupina pokračuje v růstu, prezident mateřské etikety Λucifer to, Kaito Yoshioka, roste odpor k úspěchu kapely zastiňuje hlavní štítku zákona. Ten brutálně znásilní Aine v pokusu rozbít Sakuya. Ona se nalézá jejich výrobce Hitoshi, kdo vezme ji k sobě domů a snaží se ji utěšit, zatímco jí pomáhá vyhnout se Sakuya. Aine pokusí o sebevraždu v noci, takže Hitoshi nezbývá než říct Sakuya. Sakuya pokusí se zabít Yoshioka, ale je zastaven Ralph, který slibuje, že Aine pomstít a zároveň připomíná, že Sakuya ho potřebuje s ní, a ne ve vězení. Sakuya se Aine, která je v blízké katatonickém stavu, do úkrytu k péči o ni. Když se znovu pokusí o sebevraždu, se snižuje jeho zápěstí, řekl jí, že zemře s ní, pokud je to to, co opravdu chce. Aine patentky z ní deprese a začne léčení emocionálně, zatímco oni pracují na obnovení jejich vztahu. Aine si uvědomí, Sakuya je vyhýbat se hudbě a má strach, že bude bolet nebude, protože se o něj. Ona ho přesvědčí, aby návrat do světa, že lásku i po smrti Hitoshi, Λucifer dále vykonávat své finální koncert v Japonsku, než velké evropské turné. Zatímco oni jsou v zahraničí, Aine studie, aby se stal novým manažerem skupiny. Na konec série je Sakuya a Aine ženatý a má syna.

Hidan no Aria

21. prosince 2011 v 15:39 | animeonline.cz
Vysoká škola Tokio Butei je zvláštní institut, kde jsou cvičeni elitní detektivové. Druhák Tohyama Kinji má navíc zvláštní schopnosti, které se ale snaží utajit, aby mohl žít jako obyčejný student. Naneštěstí se mu to moc nedaří, protože se stane obětí bombového útoku, díky kterému se seznámí s nejlepší studentkou Arií H. Kanzaki.

Pretty Rhythm: Aurora Dream

18. prosince 2011 v 18:20 | csfd.cz
Jak zapouští konzumerismus kořeny do myslí do lidí? Kdo učí dětičky lásce ke značkovým hadříkům, barevnému kýči a šílenství spouštěnému povrchními pop idoly? Proč se láska a čokoláda skloňují podle stejného vzoru (cukr)? Někde tam mezi tisíci důvody číhá s navoněnými noži i Pretty Rhytm: Aurora Dream. Nastavte si sytost barev na maximum, potlačte basy, zvyšte jas! Ten sled populárních písní, umělého tance a módní přehlídku v jednom si jinak nevychutnáte. Obejměte plyšáka, šišlejte. Používejte třetí osobu rodu středního. Ono to špívá, ono to brušlinká, ono to hopšá, ono to má šlušivý hadšík? Dobře, dobře... lehce přeháním... ale stejně budete mít z hlavy kraslici - barevnou a dutou.

Elfen Lied

16. prosince 2011 v 20:43 | csfd.cz
Lucy je jedním z nejsilnějších příslušníků rasy "diclonius", skupinky mutantů, jež se od lidí liší pouze růžovou barvou vlasů a očí a dvěma rohovitými výběžky na hlavě. Ty představují zdroj telekinetické síly dicloniů: vektorů, neviditelných a nadlidsky silných rukou, díky nimž jsou mutanti prakticky nepřemožitelní. Dicloniové chovají nepřekonatelnou nenávist k lidem a neváhají užít svých schopnosti k zabíjení, z toho důvodu je vláda drží ve speciálním vězeňském ústavu, kde jsou zkoumáni a postupně eliminováni. A právě odsud Lucy jedné noci unikne.


Hakuouki Sekkaroku

13. prosince 2011 v 19:41 | recenze
Hakuouki Sekkaroku je třetí pokračování tohoto anime.

Kamikaze Jeanne Kaito

7. prosince 2011 v 16:37 | akihabara


Počet epizod: 44


Kaitou Jeanne znají všichni jako zlodějku drahých uměleckých děl. Proto se ji snaží policie v čele s Miyako chytnout. Ve skutečnosti je ale Kaitou Jeanne reinkarnací Johanky z Arku a v běžném životě je obyčejnou středoškolačkou. Do uměleckých děl jsou zakleti démoni, které se snaží Kaitou Jeanne zničit, bohužel spolu s uměleckým dílem. Její velkou kamarádkou je právě Miyako, která vůbec netuší, co dělá její kamarádka po večerech.

Mobile Suit Gundam semeno Destiny

6. prosince 2011 v 19:24 | wikipedia
2. pokračující série.

Mobile Suit Gundam semeno

6. prosince 2011 v 18:19 | wikipedia
Kira žil obyčejný život. Existovala organizace Zaft a Aliance země, které se snažily udržovat mír. Jenže nečekané nepřátelé ho narušili. Kirův nejlepší přítel přišel o otce a musí se postavit tváří v tvář téhle hrozbě. K tomu potřebuje Kirovu pomoc, který má za úkol řídit obrovského robota a zapojit se do téhle odvěké bitvy.

Toka Gettan

6. prosince 2011 v 18:14 | wikipedia
V zemi Kamitsuhara žijí sourozenci Touka a Momoka, kteří prožívají obyčejný středoškolaský život. Chodí do školy, užívají si s přáteli a tráví čas s rodinou. Jejich klid je narušen, když se v nich probouzí podivná síla a vrací se jejich minulost.

Karin(Chibi Vampire)

22. listopadu 2011 v 18:22 | wikipedia


Počet epizod: 24


V Japonsku stále ještě žijí upíři! Žijí nočním životem, nenávidí česnek a rádi sají lidem krev! No, sají. Většinou sají, ale až na výjimky! Karin je totiž abnormální upír. Má jistý problém a tím problémem je, že místo toho, aby žila z krve a musela vysávat lidi okolo sebe, má krve nadbytek a čas od času musí dát někomu transfuzi. No, ale nejtrapnější na jejím problému je to, že pokud nenajde vhodnou oběť, začne jí přebytečná krev sršet z nosu a pokropí všechny okolo!

Blue Gender

22. listopadu 2011 v 18:12 | wikipedia

Je pár let po konci světa, jak ho známe. Vládu nad Zemí převzal nový druh - Modří. Poslední zbytky lidského druhu jsou systematicky vyhlazovány. Avšak stále je naděje. Na orbitě nad planetou krouží obří vesmírná stanice a byl zahájen plán na znovuzískání vlády nad Zemí. Stačí získat několik "vzorků". Mecha-anime.


počet epizod: 26

Code Geass

17. listopadu 2011 v 19:50 | sekai.cz
Ocitáme se ve světe, který by si člověk klidně spletl s naším současným. Až na jednu malou výjimku, a tou je skutečnost, že světovou velmocí není USA, ale Británie. Ta získala převahu, díky nové technologii zbraní nazvanou Knightmare Frames. Tyto zbraně byly nenápadně otestovány právě na Japonsku, které utrpělo od Britannie drtivou porážku a dostala se pod její nadvládu. Název Japonsko se přestalo používat, místo toho zavládl všude pojem Oblast 11 a obyvatelé tj. Japonci byli přejmenováni na Elevens. Berme toto ovládnutí jako novodobé otrokářství, protože Elevens mají radikálně omezená lidská práva.

Celý příběh nám ukazuje Oblast 11 sedm let po porážce. Území se částečně obydlilo Brity a zavládlo zde stejné zacházení jako v ostatních koloniích. Britská šlechta řídí a vládne. Původní obyvatelé, tedy soudobí Elevens, se víceméně podrobili a žijí docela normální život. Ale mluvíme zde přece jen o zemi samurajů, a tak není divu, když řeknu, že ne všichni Elevens žijí poklidný život. Hrstka těch, kteří se odmítli podrobit a nadále si zachovávají svou hrdost, žijí v ghettech a snaží se proti Bristům bojovat. Jenže co naplat, technika je holt technika, a proto se není co divit, že Britové pořádají doslova na Elevens hony pod záminkou protiteroristických akcí.

Hlavním hrdinou je Lelouch Lamperouge, což je bývalý britský šlechtic, který byl po vraždě své matky ještě před válkou vyhnán i se svou sestrou Nannally do Japonska. Jsou umístěni do domu japonského premiéra, kde se seznámí s jeho synem, Suzakem Kururugim. Jejich cesty se však po válce rozdělí a Lelouch se rozhodne změnit sobě i své sestře identitu, aby mohli žít v klidu.

Oba navštěvují britkou Ashfordskou akademii. Lelouch žije sice klidně, ale nezapomněl na slib, který si dal, když našel svou matku zavražděnou a sestru zmrzačenou. Vymaže Britannii z povrchu země.

Příležitost se mu naskytá až v okamžiku, kdy se náhodou připlete k havárii kamionu, který čirou náhodou prchá před britskou armádou, převážejíc kouli plnou nervového plynu, kterého je údajně dost na to, aby vyhladil celou zemi. V chaosu havárie se Lelouch opět setkává se svým dávným přítelem Suzakem Kururugim, který se podle všeho přidal k britské armádě, aby se pokusil napravit zemi "zevnitř". Šťastné shledání však záhy přeruší příchod elitních jednotek Britannie. Suzaku je údajně zastřelen při obraně Leloucha a zároveň se koule s nervovým plynem poškodí a otevře. Jaké je překvapení, když místo plynu z koule vypadne zelenovlasá dívka jménem C.C., kterou krvelační Britové neváhají střelit do hlavy. Když se armáda už už chystá vrhnout na Leloucha, dívka ho zázračně obdaruje silou, díky níž může bezpodmínečně ovládat lidi. Názornou ukázkou této síly budiž dvanáctičlenná jednotka páchající sebevraždu po příkazu "zemři!"
Lelouch tedy dostává do rukou sílu, díky níž může splnit slib, který si dal. A jako pravý inteligent na výši zvládající šachy levou zadní, rozehraje partii se samotnou Britannií a hrstkou Elevens, kteří se k němu přidali.

Po shlédnutí tohoto anime jsem měla neustálý pocit deja vu. Výskyt geniálního jedince, jemuž do rukou padla zázračná síla a touha změnit svět. Kde jsem to už viděla? No ano, hádáte správně, Death Note. Proto se ani nebudu bránit srovnání. Code Geass je mi mnohem sympatičtější, ať už po stránce kresby, kde se vyskytují protáhlé, tyčkovité postavy a špičaté tvary (kawai @_@), tak po stránce osobnosti a charakteru hlavních postav.

Pokud je mi známo, tak celé anime je rozdělené do svou řad, přičemž první sada má 25 dílů a ta druhá má 24. Avšak obě řady spolu velice úzce souvisí=navazují, takže pokud nemáte v úmyslu se druhou řadou zabývat, nedoporučuji se koukat ani na tu první.

Pokud v tomto příběhu hledáte romantiku, tak vás zklamu, jedná se čistě o akční anime, přičemž akce je tak více než dost. Každý díl totiž s sebou nese další zvrat a rozhodně se nudit nebudete. Já jsem obě řady shlédla za 4 dny, přičemž jsem skoro nespala ^_^.
Takže závěrem pro ty, kteří hledají téma plné zvratů, napětí a soubojů moderní technologie, Code Geass vám sedne jako ulitý.

07 Ghost

15. listopadu 2011 v 16:33 | recenze
Počet epizod: 25
Rok: 2009
Žánr: shounen
Děj: Teito Klein, bývalý otrok, navštěvuje vojenskou školu, kde se snaží používat Zaiphon. To je síla, které vychází z jejich ruky v podobě podivných run. Jednou náš hrdina napadne svého nadřízeného a má být za to odsouzen. Avšak jeho nejlepší přítel Mikage mu pomůže v útěku a je kvůli tomu ztrestán. Teito, jež neví. kam má jít, se dostává do kláštěra 7 duchů. Setkává se zde s otcem Frauem,Castorem a Labradorem. Dokonce i se zpívající nymfou. Ti mu prozradí, že v kláštěře může zůstat, jak dlouho chce, ale že nesmí dělat problémy. Bohužel brzy vypuknou souboje kvůli oku Michaela, které má Teito schované ve své ruce.

Clannad: After Story

30. září 2011 v 23:48 | animeonline.cz

Příběh

Pokračování Clannadu, kde se opět setkáme se známou dvojcí Nagisa a Tomoya, z našich kamarádů jsou teď manželé, a školní problémy mění za problémy každodenního života. V podstatě je to jen další pokračování Clannadu až na jednu věc. Slabší povahy nechť si připraví kapesníčky, i já jsem málem ronil slzy.

Clannad

29. září 2011 v 21:01 | animeonline.cz
Tomoya Okazaki je student 3. ročníku střední školy, který nebere školu moc vážně. Vždy chodí pozdě do školy a ostatní spolužáci ho vidí jen jako delikventa. Není ani potřeba říkat, že nemá hodně blízkých přátel.

Tomoyovi je to docela jedno - až do dne, kdy se potká s dívkou, Nagisou Furukawa, která je na této škole zanechána bez přátel, protože každého, koho znala už odmaturoval. Co je to za nemotoru si zpočátku Tomoya pomyslí. Jenomže ji nemůže nechat osamotě a zatímco Nagise pomáhá, potká pár dalších dívek ze školy. I když se o ně zpočátku moc nestará, brzo jim otevře své srdce a vzájemně se lépe poznají.

11eyes: Tsumi to Batsu to Aganai no Shōjo

29. září 2011 v 20:51 | wikipedia
11eyes: Tsumi na Batsu na Aganai žádné Shōjo (11eyes - 罪 と 罰 と 贖い の 少女 -, svítí 11eyes?. Sin, zatracení, a dívka smíření), známý jednoduše jako 11eyes v adaptaci anime, je pro dospělé vizuálního románu rozvinutý a publikoval Lass nejprve povolený 25. dubna 2008 na PC Microsoft Windows jako DVD 11. očí Lass "čtvrtý zápas.Port přehrávat na Xbox 360 s názvem CrossOver 11eyes byl propuštěn 02.04.2009 publikoval 5pb .. [1] manga adaptace svědčí Naoto Ayano začal seriál v říjnu 2009 vydání Kadokawa Shoten se Comp magazín Ace.Anime adaptace produkoval a řídil Dogakobo Masami Shimoda začal vysílání v Japonsku 7. října 2009.Ventilátor disk pro Windows s názvem 11eyes Resona-Forma-bylo plánováno pro vydání na podzim roku 2010.Anime je licencován v Severní Americe Sentai Filmworks, distributor Section23 filmy uvolní kompletní box set 11. ledna 2011 [2.

SummaryAfter ztratí jeho sestra před sedmi lety, Satsuki kakeru vedl prázdný život, jen mohli vrátit k normálnímu s pomocí svého přítele z dětství Minase Yuka a dalšími přáteli ve škole. Jednoho dne se obloha zčervená a měsíc zčerná. Všichni kolem kakeru a Yuka zmizí a monstra začít toulat se ulicemi. Jsou schopni utéct a schovat se a po chvíli, svět se vrátí do normálu. Ale když si mysleli, že tento svět byl jen sen, noční Red opakovat. Kakeru a Yuka se podaří najít další čtyři lidi zapojené do tohoto tajemného jevu: Kusakabe Misuzu, zrzavý onmyouji swordswoman, Tachibana Kukuri, podivné mute dívku, která vypadá jako zemřelé sestry kakeru to, Hirohara Yukiko, temperamentní mladá dívka, která se vrátí do osobnost studené zabiják, když jsou její brýle odstraněny, a Tajima Takahisa, mladý pyrokineticist s vyhřívaným postoj k zavedení. Mají dát dohromady a pokusit se přežít, ale šest stínů náhle objeví před sebou .... Těchto šest stíny nazývají "černí jezdci," a z neznámého důvodu chtějí zabít kakeru a přátele.Teenagerů vítr přichází přes dívka s tekoucí stříbrné vlasy, na sobě bílé šaty, uvězněný v červený krystal. Jmenuje se Lisette. Ona tvrdí, že je držen v zajetí, a žádá o pomoc.Black Knights brání jim v tom nic, a začne se odkazovat na přátele kakeru jako "Fragmenty" a kakeru jako "nositele" oko Aeon. "Jak jdou na snahu přežít, šesti teenagerů postupně vytváří vazby a začít spolupracovat, aby porazili Black Knights, v naději, že to skončí Red noci jednou provždy.

Onegai Teacher

27. září 2011 v 18:54 | animetym.fonty.org
Kei Kusanagi je chlapec, který se i přes svou vzácnou nemoc snaží žít klidný život obyčejného středoškoláka. Žije v poklidu se svým strýcem a tetou. A ve volném čase se přátelí se svými pěti spolužáky Hyosukem, Mataguem, Koishim, Ichigem a Kaede. Jeho život se však obrátí na ruby, když je na jeho školu přeřazena nová mladá učitelka Mizuho Kazami. Poté co Kei náhodou přijde na její velké tajemství, se s ním sličná učitelka neváhá dokonce zaplést, jen aby své tajemství uchránila před prozrazením. Jejich společné pletky nicméně brzy silně ovlivní celé jejich okolí.

Cowbow Bepop

12. září 2011 v 17:40 | akihabara
Letopočet se momentálně zaseknul na čísle 2071 a zářivá budoucnost stále nikde. Lidstvo si zatím krátí čekání na světlé zítřky osidlováním Sluneční soustavy, k čemuž mu pomáhají obří teleporty umístěné na oběžných drahách. Éra kolonizace vesmíru ovšem víc než co jiného připomíná divoký západ s meziplanetárními bandity, smrtícími kráskami a pistolníky s přesnou muškou. Tímto světem líně proplouvá kosmická loď Cowboy Bebop, jejíž posádku tvoří věhlasná parta nejdrsnějších lovců odměn - bezstarostný dlouhán Spike Spiegel, ostřílený bývalý polda Jet, kráska s temnou minulostí Faye Valentine, nezletilá hackerka Ed a inteligentní pes Ein.

počet epizod: 26


Dragon Ball Z

6. září 2011 v 16:41 | akihabara

Uběhlo 5 let od první série. Son Goku je už dospělý a oženil se s Chi-Chi a mají spolu čtyřročního syna Son Gohana. Na Zemi přistane mimozemský bojovník, aby našel svého mladšího bratra Kakarotta. Ten byl na Zem vyslán s úkolem dobýt ji, až vyroste. Kakarotto však není nikdo jiný, než náš milý Son Goku, který na své poslání po úrazu zapomněl!

počet epizod: 291Spirála: Dluhopisy úvahy

6. září 2011 v 16:27 | akihabara


Počet epizod: 25


Starší bratr Ayumua Narumiho Kiyotaka, známý detektiv a pianista, najednou zmizí. Jediné vodítko, které Narumi má zní "Blade Children" (děti krve). O dva roky později je s Blade Children spojena série vražd. Společně s Hiyono Yuizaki, dívkou píšící pro školní noviny, Narumi pátrá po vrahovi a svém vlastním osudu.

Fushigiboshi bez Futagohime-Twin princess

25. srpna 2011 v 10:11 | wikipedia

Futago Hime
Sedm královských rodin vlády nad každým ze sedmi království, prosperující uvnitř planety, na mnoho let. Ohisama bez Megumi (slunce požehnání), začíná umírat, a to bylo počasí, že zmizí během jednoho roku. Pokud zmizí, budou všechny planety mají být zahrnuty do tmy. Dvojče princezny Jemné a Rein získat tajnou misi od princezny Grace zjistit důvod hvězdy pokles. Použití síly výtečnosti, doufají, že na záchranu Ohisama bez Megumi. Zlý kancléř z Měsíce království jmenoval Romana krade výtečnost pro své vlastní účely. Poté, co se rozpoutá úhlavním nepřítelem, začíná šířit zlo.
Zlou moc má Prince jasné od Boomo. Za zlé síly, se pokouší vládnout celé Fushigi-Boshi. Jemné a Rein, spolu s ostatními, se snaží zkoumat a porazit síly zla, které vlastnily Bright.

Futago Hime Gyu!

Jemné a Rein, spolu s dalšími princeznami, ponechte Fushigi-Boshi k účasti na Královské akademii Wonder školství. Toto prestižní instituce je škola, kde princů a princezen ze všech planet přijít získat jejich certifikaci, aby se králové a královny. Po příjezdu do školy, výtvarné a Rein je unprincess-jako akce způsobí, že porušují pravidla školy a ztratí body. Při orientaci studentů prvních ročníků, místopředseda hlavní představuje legendární Bell, který vyzváněl pouze při určité osobě se ho dotkne. Je-li zvonek, je osoba, klasifikován jako "univerzální princezna". Žádná princezna se nikdy zvonil dříve. Ale Jemné a Rein zazvonil, a proměnily.
Zvláštních situací se také vyskytují ve škole. Tmavě osoba vyjde a nutí každého, aby se v depresi. Když je někdo odolává, tmavé subjekt posílá monstra, které způsobují rozsáhlé škody. Jeden z prvních lidí, aby se stal posedlý v rámci této jednotky se Toma, nový předseda studentské poradenství.


počet epizod: 51


Fushigiboshi bez Futagohime 001.jpg

Card Captor Sakura

24. srpna 2011 v 14:54 | wikipedia
Sakura Kinomoto je obyčejná desetiletá dívka do chvíle, než otevře magickou knihu plnou kouzelných karet a přečte první jméno karty (jméno této karty zní Windy). Jakmile toto jméno karty vyřkne, objeví se pod ní magický kruh a karty uletí. Z knihy vyleze žlutý medvídek s křídly jménem Kerberos. Daruje Sakuře magický klíč, díky němuž se Sakura stane Card Captorem, který má za úkol pochytat všech 51 zbylých karet, které vytvořil mág Clow.
Po nějakém čase do její školy přestoupí čínský chlapec Šaoran Li se svou 'snoubenkou' Meilin Li. Shaoran se ji snaží donutit, aby mu vydala všechny své karty, protože on je jeden z potomků Clowa a má také jisté magické schopnosti. Nejdříve se k ní staví nepřátelsky, ale poté začínají spolupracovat, prohlubovat svůj vztah a překonávají různé překážky.

Sakura Kinomoto
japonské jméno:Sakura Kinomoto
nadabované jméno:Sakura Avalon
narozena:1. dubna
věk:10
sourozenci:Tója Kinomoto
mimoškolní činnost:mažoretka, roztleskávačka
krevní skupina:A

Šaoran Li

japonské jméno:Šaoran Li
nadabované jméno:Šowron Li
narozen:13. července
sourozenci:4 starší sestry
věk:10
krevní skupina:0

Kero-čan

japonské jméno:Cerberus
nadabované jméno:Kerberos
narozen:neznámo

Tomojo Daidoudži

japonské jméno:Tomojo Daidoudži
nadabované jméno:Madison Taylor
narozena:3. září
věk:10
krevní skupina:A

Meilin Li

japonské jméno:Meilin Li
nadabované jméno:Meilin Rae
věk:10
narozena:neznámo
krevní skupina:B

Tója Kinomoto

japonské jméno:Tója Kinomoto
nadabované jméno:Tori Avalon
věk:17
sourozenci:Sakura Kinomoto
mimoškolní činnost:brigády všech druhů
krevní skupina:0

Tója je Sakuřin starší bratr, který trpí "sesterským komplexem". Sakuře sice stále říká monstrum a tak, ale ve skutečnosti mu na ní hrozně záleží a je k ní velice ochranitelský. Proto také nesnáší Šaorana, a kdykoliv se ti dva vidí, létají blesky. Jeho nejlepší přítel je Sakuřin idol Jukito.

Ghost stories neboli Strašidelné historky

24. srpna 2011 v 12:57 | wikipedia
Strašidelné příběhy vypráví příběh Satsuki Miyanoshita, která se přestěhuje se svou rodinou na rodné město své zemřelé matky. Na svůj první den ve škole, Satsuki, její bratr Keiichirou, žák první třídy základní školy, jejich soused Hajime Aoyama, Momoko Koigakubo, starší spolužáčka, a Leo Kakinoki, spolužák a přítel Hajime se se zálibou v paranormálních jevech navštívi opuštěnou školní budovu, ve které straší. Brzy nato Satsuki zjistí,že její matka zapečetila některé démony a vše si psala do deníku,který nyní musí používat. Zlý duch Amanojaku,který jí napadl, zapečetila do kočky jejího mladšího bratra, Kayi. I když jim Kaya nechce pomáhat, někdy jim zachrání život a varuje je před duchy.


Anime od A do Z

11. srpna 2011 v 13:35 | Linda
Arc the Lad
Blue Gember-Black Cat-Bleach-Blood plus-Bakato Test to Shokanjuu
Cowboy Beppop-Clower of Flower
Detectiv Conan-Deltora Quest-D-Grayman
Full metal Alchemist-Full metal fumoffu-F-Zero
Gravitation
Hell Girl
Chrno Crusade-Chobits
Inuyasha-Iron Man
Jigoku Shoujo
Kaleido Star-Kiddy Grade-Kilari-Kyoro-chan(Červánek)-Kamichu-Kapitán Tsubasa-Kanokon
Love Hina-Lawd-Lovely Complex
Mermaid Melody-Mew mew power
Nana-Naruto-Nodame Cantabile
Ouran High School Host Club
Princess Lover-Princess Mononoke-Paradise Kiss
Romeo x Juliet-Read or die-Ranma 1/2
Sailor Moon-Slayers Revoluce-School Days-Soul Eater
Trinity Blood-Trigun
Vampire Knight
Wolwerine
Yu Yu Hakusho
Zero no Tsukaima...Znáte další anime????

Med a čtyřlístek

7. července 2011 v 17:43 | Wikipedie
Med a Čtyřlístek (ハチミツとクローバー) je japonská komediálně-dramatická manga série, sepsaná a ilustrovaná Šikou Umíno. Sleduje životy a vztahy skupiny mladých lidí, kteří studují uměleckou školu a bydlí ve stejné budově.
Manga vycházela v letech 2000 - 2006 ve vydavatelství Šueiša a čítá celkem 10 svazků. V roce 2003 vyhrála 27th Kodansha Manga Award v kategorii šódžo. Na základě mangy byl vytvořen anime seriál, vyrobený studiem J.C.Staff (autoři seriálů Lina - Postrach banditů, Excel Saga). Seriál měl dvě řady a původně běžel na stanici Fuji TV v letech 2005 - 2006. Sponzorovala ho řada firem jako například WE, Adidas, Head Porter, Visvim. V Česku ho vysílala anime stanice Animax. Rovněž existuje neanimovaný celovečerní film od firmy Asmik Ace Entertainment který šel do japonských kin v roce 2006 (v lednu 2007 vyšlo DVD) a hraný seriál (taktéž vysílaný u nás na Animaxu).

Příběh

Juta Takemoto, Takumi Majama a Šinobu Morita jsou tři mladí muži ve věku kolem 20 let, kteří bydlí ve stejné budově a studují na stejné umělecké univerzitě v Tokiu. Jeden z jejich vyučujících, profesor Šúji Hanamoto, seznámí trojici se svou mladičkou a nesmírně talentovanou příbuznou Hagumi, která právě nastupuje na stejné škole do prvního ročníku. Juta i Šinobu se do dívky okamžitě zamilují. Zatímco zakřiknutý Juta své city skrývá a snaží se jí být jen dobrým přítelem, excentrický Šinobu svými přehnanými a značně ztřeštěnými projevy náklonnosti Hagumi vyloženě děsí. Plachá Hagumi postupně zapadne do skupinky přátel, mezi něž patří ještě studentka hrnčířství Ajumi Jamada. Této krásné dívce padají k nohám celé zástupy mužů, ona ale touží po tom jediném, kterého nemůže mít. Její vyvolený Takumi totiž miluje starší ženu, ovdovělou architektku Riku, a Ajumi bere jen jako dobrou kamarádku. Ani on to ale nemá jednoduché, protože Rika, dosud traumatizovaná tragickou smrtí milovaného manžela, odmítá všechny jeho milostné návrhy.

F-Zero

3. července 2011 v 16:26 | Wikipedie

Policejní detektiv Rick Wheeler (Ryu Suzaku v Japonsku) je jedním z protagonistů . [Trpí blízko-fatální autonehoda, zatímco ve snaze o unikl trestní jmenoval Zoda.Rick téměř umírá, ale je oživen v roce 2201 přes mobilní pracovní skupiny členů Jody letní a Dr. Stewart. Pracovní skupina se snaží držet prize money z rukou lidí, jako nechutné Dark milionů organizace provozují černý stín a Deathborn.Tato organizace je odpovědná za hluboce vyvíjející Rick starý nepřítel Zoda. Nyní Rick se připojí pracovní síly, aby pomohly sundat Zoda a zbytek tmavý milionů. Při sledování svých cílů, se Rick nečekaně setkat se s legendárním závodníkem a nájemný vrah jmenoval Captain Falcon.
Kapitán Falcon je jedním z protagonistů a je zahalen tajemstvím. Když nezávodí, on pracuje v baru, který je majitelem pod jménem Bart Lemming. Také, on to vlastně Andy léto, Jody bratr, který zřejmě zemřel při nehodě, která se točí kolem Zoda. Neustále bojuje proti černý stín a temné milionů organizace, a často půjčuje ruku Task Force. In the middle of the series, " V polovině seriálu "The Legend of Falcon" řekl k Rick Podle legendy, kapitán Falcon a černý stín, jsou ztělesněním světla a tmy, a to způsobem jin a jang, nemohou vzájemně porazit na vlastní pěst. Také na počátku vesmíru, po velkém třesku, šest výkonných objektů s názvem "Reaktor Mights" byly vytvořeny, a ten, kdo je ovládá všechny zisky nepředstavitelné síly. To je také ukázal, že Rick Wheeler je "Spasitel" of the Universe a je určen konečně jazýčkem na vahách ve prospěch Falcon. Během závěrečné bitvy, Falcon a Rick se spojí, aby zničili černý stín v tmavě reaktoru s shromážděných reaktor Mights, a kapitán Falcon dokončí černý stín svým podpisem pohyb, Falcon Punch. Kapitán Falcon říká Rick, že název "Kapitán Falcon" je titul daný jen to nejlepší, že "jen ten, kdo může překročit Falcon Falcon se může stát." Po porážce černý stín a kapitán Falcon oběť krátce poté, Rick se stane novým kapitánem Falcon.
Anime používá dva kusy téma hudba v seriálu, jedno otevření tématu a jeden ending. Téma otevření se jmenuje "smysl pravdy" a zpívá Hiro-x . Ending se nazývá "Řešení", a je zpívaný Ai Maeda. Video animace animace pro jednotlivé změny po prvních třicet devět epizod. Finální epizoda nebyla vzduchu otevření.

Nodame Cantabile– nevážné anime o vážné hudbě

1. července 2011 v 13:44 | Linda(topzine.cz)
Lovestory, humor, klasická hudba a potvrzení, že všichni géniové jsou tak trochu šibnutí, to jsou jen některá lákadla, která si na nás připravilo třísériové anime Nodame Cantabile.
anime Nodame Cantabile, školní představení
Zdroj: YouTube
Nodame a Chiaki s přáteli na zkoušce

Megumi Noda, nazývaná Nodame, je dvacetiletá studentka druhého ročníku Momogaocké hudební školy. Do vínku dostala nesmírné nadání pro hru na piáno, takzvané cantabile. Tedy schopnost hrát hudbu podle sluchu, nikoli podle not. S touto schopností je pro ni snadné po jediném poslechu přehrát v podstatě jakoukoli skladbu, ať už se jedná o Beethovena, Bacha či - ano, nadměte hruď - Antonína Dvořáka. Jako každý génius má však i ona svoje slabší stránky - Nodame žije ve vlastním snovém světě, trpí přílišným apetitem a tendencí krást spolužákům svačiny, zbožňuje seriály pro malé děti a libuje si v absolutním nepořádku. Hru na piáno miluje, bere ji však pouze jako zábavu a koníček. Jejím snem je stát se učitelkou v mateřské školce.
Na druhé straně se tu objevuje Shinichi Chiaki, student vyššího ročníku, který je i přes svoji nerudnou povahu miláčkem dívčí populace. Pochází z hudební rodiny, jako dítě vyrůstal ve Střední Evropě (je zde jmenována dokonce Praha) od nehody při návratu však trpí fobií z létání. Hraje na piáno stejně dobře jako na housle a profesionální hudební kariéra je to nejmenší, co od něho všichni očekávají. Sám Chiaki bere hudbu jako svou jedinou možnou budoucnost, tajně sní o tom, že se stane dirigentem. Jeho život je proto jasně daný, přímočarý a - nutno říci - nudný.
Náhodné střetnutí s bláznivou sousedkou Nodame tak může skončit pouze dvěma způsoby: nehynoucí láskou či absolutní katastrofou. Která možnost to asi bude?
Ano, správně. Ta druhá.
OBR: Nodame Cantabile, hlavní postavy Nodame a Chiaki
Zdroj: YouTube.com
Nodame a Chiaki

Anime se celkem skládá celkem ze tří sérií s uzavřeným dějem. Divák se tedy nemusí děsit, že na vyvrcholení bude čekat měsíce/roky, jak je tomu například u nekončícího Nintama Rantarō, který vychází neustále již od roku 1946.
Největší proměnou za celé tři série projde samozřejmě Nodame jako hlavní postava. Během děje zestárne o tři roky a ze zcela dětinské dívčiny dospěje v… stále dětinskou ženu. Její výstřelky diváka provází i závěrečnou sérií, i když postupně v mnohem menší míře. Nutno uznat, že kdyby si nezachovala svoji ztřeštěnost, už by to zkrátka nebyla ona. Chiaki a ostatní vedlejší postavy také procházejí určitým vývojem, i když v mnohem menší míře. Je to především tím, že je jim věnován jen zlomek celkového času a ponory do duše, jaké jsou věnovány Nodame, zkrátka nepřicházejí v úvahu.
OBR: Nodame Cantabile

Milujeme anime!!!!!!

27. června 2011 v 14:57 | Linda


Baka to Test to Shokanjuu

23. června 2011 v 17:16 | animeonline.cz
Střední škola je členěna A až F podle studijních výsledků. Být v A znamená být vlastně genius a užívat si maximálních výhod jako je kantýna a polstrované sedačky. Naopak pokud vám to zrovna nepálí nebo jste smolař, připravte se na F, což v překladu znamená sedět na zemi, mít napodobeninu stolu a spícího učitele. Pokud by jste se snad chtěli dostat do lepší třídy, nestačí jen napsat test. Škola používá moderní soubojovou technologii, pomocí které lze vyvolat zástupce, jehož síla se rovná výsledkům vašich testů. Pokud jedna třída porazí tu druhou, automaticky získává její učebnu a vše ostatní. Do toho zamotejte jednoho nemotorného studenta, který cítí všechno co se stane jeho zástupci, jednu geniální a trochu hrubou studentku, pár pěknejch holek a máte představu o čem tohle anime asi tak bude. Veselý jednoduchý děj, a spousta legrace, zkrátka typické oddechové anime


počet epizod: 13

Detektiv Conan: Mrakodrap na časované bombě 1994

23. června 2011 v 15:44 | Linda(Google)
Shinichi Kudo alias Conan Edogava je zkompromitován se sérii bombových atentátu a tak je jen na něm vyřešit tento obtížný případ.
Detektiv Conan: Mrakodrap na časované bombě
 
 

Reklama