* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

B

Anime Bartender

1. června 2015 v 21:50 | Linda

Dej: Existuje jeden bar. Člověk si ho normálně nevšimne. Když se podíváte na stitek, který tam je, všimněte si, jak se jmenuje. EDEN Hall. Místo čekající přímo pro vás. Milou společnost Vám bude dělat Bartender - SAsakura Ryuu a ukáže Vám, co to znamená byt bartenderem.

Rok: 2006
Počet epizod: 11

Hodnoceni: Anime, které mě po dlouhé době nadchla. Alkohol mě nikdy příliš nezajímal, ale Ryuu vysvětlil, ze ne vše je takové , jak se na první pohled zdá. Tady uvidíte situace ze života, vzácnost starých časů a lásku ke zvykům. Určitě se ponořte do tohoto anime!Boys be..

6. května 2013 v 21:30 | akihabara
Čtyři roční období se mění jako emoce a názory hrdinů tohoto anime. Těmi nejdůležitějšími z nich jsou Kyoichi s Chiharu a jejich přátelé Makoto a Kenjou. Nepostradatelnými jsou i Aki a Yumi. Kyoichi Kanzaki vždy miloval Chiharu, se kterou se znal již od dětství. A když u ní má konečně šanci, využije ji. Respektuje to, že většinu jejího volného času naplňuje atletika a podporuje ji. Ale později zjišťuje, že není tak dokonalá, za jakou ji měl… Makoto Kurumizawa se stále bezmezně zamilovává a hledá svou lásku, ale najde nějakou, u které se usadí? Ten, kterého nebaví hrát baseball, ale je v něm hodně dobrý, se jmenuje Kenjou Yoshihiko. O holky se moc nestará, takže když se zamiluje, je to jako blesk z čistého nebe, ale když už se tak stane, je v tom až po uši. Také má hodně bujnou fantazii.

Rok: 2000
Počet epizod: 13
Žánr: dospívání, školní život

Bamboo Blade

21. dubna 2013 v 9:19 | akihabara
Kojirou je učitel na jedné normální japonské škole, mimo jiné je ale i mistr ve školním kendo-klubu. Celé osazenstvo tohoto klubu tvoří pouze jediná dívka - Kirina, a tak se náš milý mistr nijak nežene do toho, aby se o klub staral. Jelikož má velké finanční problémy, sázka typu "Jestli se ti podaří vytvořit tým dívek, který by dokázal vyhrát proti tomu mému, můžeš v naší rodinné restauraci jíst celý rok zadarmo." mu přijde náramně vhod. Jako první mu do oka padne malá, milá a nenápadná dívka Tamaki, která ho zachrání od letících míčů a pana zástupce, který vypadl z okna. Tamaki od mala miluje anime s hrdinskou tématikou, kde hlavní hrdinové ničí zlo. Jejím snem je chránit nevinné. To ale ještě ani sama neví, že už teď v kendu překonává mnohem starší a silnější, než je ona…

Rok: 2007-2008
Počet epizod: 26
Žánr: boj s meči, groteska, akční

Busou Renkin

28. března 2013 v 21:58 | recenze
Rok: 2006
Počet epizod: 26
Žánr: akční, horor

Děj: Mutou Kazuki je zabit podivným monstrem. Myslí si, že všechno je sen, dokud se nepotká s monstrem zvané homunkul, které pojídá lidi a rávě on zabil Kazukiho. Jenže náš hrdina je zachráněn dívkou Tokiko, které je bojující alchymista a místo srdce mu dala Kurogane. Společně nyní musí bojovat.


Battle Spirit Sword Eyes

17. března 2013 v 10:53 | obrázek z animenation.net, akihabara
Děj: Hlavním hrdinou je Tsurugi Tatewaki, 14 letý kluk, který žije svůj poklidný život s dědečkem a babičkou ve městě Pacific. Jneomže jednou, když ho dědeček pro něco posílá do sklepa, objeví zářivý červený meč s robotem. Rázem meč zazáří a promění se v kartu. Tsurugi se dovídá, že je druhým princem Atlandie,( dož je hlavní město) kde vládne jeho zlý a krutý starší bratr Yaiba a kde je uvězněna jeho matka. A také, že jedním z bojovníků pod jménem Meč Červeného světla.

Počet epizod: 26 (stále vychází)
Rok: 2012
Žánr: Karty, akční

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

6. března 2013 v 21:38 | akihabara
Rok: 2011
Počet epizod: 12
Žánr: Ecchi, Seinen

Děj: Hasegawa Kodaka nedávno prestúpil na katolícku školu Sv. Chronika. Rovnako ako na predošlej škole, tak aj tu má ten istý problém - nedokáže si nájsť priateľov. A dôvod? Blond vlasy a hrozivo vyzerajúci pohľad. Jedného dňa Kodaka stretne osamelú a "drsne" vyzerajúcu Yozoru Mikazuki, keď sa práve rozprávala s imaginárnou priateľkou Tomo. Uvedomili si, že ani jeden z nich nemá normálny spoločenský život. Takže, aby si zlepšili svoju situáciu, založili "Klub Susedov", aby si mohli nájsť priateľov a tak zlepšiť svoj spoločenský život.

Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto

17. srpna 2012 v 21:57 | akihabara
Konec éry Edo - To byla poslední šance, kdy mohl muž žít jako samuraj a bojovat, svěřujíc svůj život a víru meči. Byl to čas, kdy dlouho mírumilovná dynastie Tokugawy začala být plná stínů přitáhnutých příchodem lidí ze Západu. Během převratu, kdy se mladí vydali hledat nový věk, existovalo tu něco, co přineslo rozruch a chaos. Říkalo se tomu Hasha no Kubi, nebo Hlava Dobyvatele. Říkalo se, že ten, kdo Hlavu získá, může během revoluce vládnout celému státu. Na druhou stranu tu máme ještě další temnou existenci zvanou Věčný Zabiják. Její osud spočívá v boji s Hasha no Kubi za účelem jejího zapečetění. Tyto dvě existence spolu bojují na pozadí historie. Jejich souboj ovlivnil historii prostřednictvím těch, co touží po moci.


počet epizod:26
Rok: 2006-2007

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan

30. července 2012 v 15:34 | akihabara
Ztřeštěná ecchi komedie. Sakura má tak trochu zvláštní život. Bydlí totiž s velmi hezkou dívkou. Na tom by ještě nebylo nic tak divného, kdyby ovšem ona dívka nebyla anděl, mávající těžkým kovovým kyjem, kterým neváhá Sakuru kvůli sebemenší zámince obzvláště bolestivě zabít, aby ho hned vzápětí opět oživila způsobem, na jaký jen tak nezapomenete.
Připravte se na nějaké ty zvrácenosti, brutalitu, spoustu krve a dalších podobných legrácek kterými je tento krátký seriál nabitý k prasknutí.


počet epizod: 4
rok: 2005

Blood-C (TV seriál)

27. května 2012 v 16:11 | csfd.cz
Počet epizod: 12

Saya Kisaragi je veľmi milé, ale niekedy aj veľmi nešikovné dievča. Žije so svojím otcom vo svätyni pri jazere a učí sa od neho umeniu meča. Počas dňa je Saya obyčajná stredoškoláčka, ktorá navštevuje s priateľmi miestnu akadémiu. V noci sa však z milej študentky stáva lovec. Jej korisťou sú bytosti, ktorým sa hovorí "Starí". Majú nadprirodzené sily a živia sa ľuďmi.

* v létě má vyjít 2.série Blood C: The Last Dark.

Black Rock Shooter

8. května 2012 v 17:19 | csfd.cz
Hneď v prvý deň nástupu do novej školy zaujme Kuroi Mato jedna jej spolužiačka. Aj keď je Takanashi Yomi oproti naivnej Mato dospelejšia a úplne odlišná, tak časom, ktorý strávili spolu, sa z nich stavajú dobré kamarátky. Ale ako postupujú do ďalšieho ročníka, sú zaradené do odlišných tried. Tak nastáva medzi nimi odlúčenie, ktoré vrcholí zmiznutím Yomi. Medzitým, niekde v inom svete, stoja proti sebe dve mladé dievčatá. Jedna drží v rukách obrovskú kosu - Dead Master, druhej žiari v očiach modrý plameň - BLACK ROCK SHOOTER. Súboj na život a na smrť môže začať

Black Cat

8. dubna 2012 v 22:10 | wikipedia
Train Heartnet je jedním z organizace Chronos. Nese číslo 8 a je to legendární zabiják zvaný pod přezdívkou Black Cat. Jednou se spřátelí s dívkou jménem Saya, která mu ukáže, že zbraň neslouží jen k zabíjení, ale k chránění lidí. Bohužel netrvá dlouho a Saya je zabita Trainerovým známým jménem Creed. Train se chce pomstít. Odchází z organizace Chronos a jde si za svým. Na cestě potká nové přátelé, nepřátelé a pozná, jaké to je mít svobodu.

Počet epizod: 25

Black Blood Brothers (TV seriál)

10. března 2012 v 22:32 | csfd.cz
10 let po Svaté válce, kde bojovali upíři proti lidem, se vrací do Hong Kongu hrdina této války, zvaný Stříbrný meč se svým mladším bratrem. A chce se dostat do tzv. zvláštní zóny, kde žijí upíři a lidi v míru. Do této zóny se může upír dostat pouze na přímé pozvání. Stříbrný meč se svým bratrem se do této zóny dostane a tím začínají jeho problémy. Protože ti, proti kterým ve válce bojoval, ještě nejsou zcela zničeni a snaží se zničit křehký mír ve Zvláštní zóně.....

4

Brave 10

11. února 2012 v 21:57 | recenze
Kirigakure Saizou je mladý bojovaník,který zachrání život mladé dívce. Její jméno je Isanami,která je kněžkou. Utekla nedávno z chrámu,který vyhořel a teď je na cestě za mužem jménem Sadana Yukimura. Saizou zjistí,že Isanami disponuje nebezpečnou silou,proto jí jde neustále o život. Sadana Yukimura se rozhodne ji chránit před lidmi,kteří by její síly chtěli zneužít,ale k její ochraně nestačí jen Saizou a Sadana,ale je zapořebí i 10 legendárních bojovníků.

Bokura Ga Ita

12. listopadu 2011 v 11:35 | recenze
Nanami Takahashi je 15-tiletá studentka,která se zamiluje do nejoblíbenějšího kluka na škole,Yana Motohary. Od života očekává lásku,ale všechno se nevyvíjí,tak jak by mělo. Nejhorší je Yanova minulost,se kterou se Yano nedokáže vyrovnat a samozřejmě,že i Nanaminy city k němu.

 
 

Reklama