* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Dorama

Legend of yun xi

14. srpna 2018 v 12:48 | Linda
Rok: 2018
Počet epizod: 48
Žânr:romance,historie, lékařství
Děj: Země se rozdēlila na tři části: Tian Niang, Severni Li a zapadni Qiu. Cisar Tian niang je krutý abezohledný. Obává se i svého bratra Long Fe Ye. Proto se ho rozhodne ozenit s osklivou zenou, ktera se jmenuje Han Yun xi. Navzdory povestem je Yun Xi talentovana, laskava a optimisticka zena, ktera vlâdne léčitelskými schopnostmi. Díky své povaze si získá srdce nejen long Fe Ye, ale získá si mnoho přátel.

Hodnocení: Dojemné drama se srdcervoucíni okamžiky a nádhernou hudbou. Ideàlní drama pro všechny, co milují lásku, politiku, hudbu a drama. Pouto mezi hlavními hrdiny vás dojme, rozpláče a rozhodně nepusti. Rozhodne doporucuji.Are you human too

14. srpna 2018 v 11:48 | Linda
Rok: 2018
Počet epizod : 36
Žânr: scifi, romance
Děj: Dr. Oh žije spokojený źivot a jenekorunovanâ vědkyně ohledně umělé inteligence. Bohužel se její život jednou rozpadne. Její manžel údajně spáchal sebevraždu a její tchán jí sebral syna. Ze zoufalství se doktorka rozhodne vytvořit robota, který bude vypadat identicky jako její syn. Po 20 letech se její biologický syn dostane do autonehody a upadne do komatu. Jako vnuk prezidenta společnosti by mohl přijit o své místo (prahne po něm jeho protivníci ve společnosti). Proto doktorka neváhá a pošle tam svého robota - Nam Sina. Ten se musí snažit sehrát svou roli a hlavně se nezamilovat.

Hodnoceni: Rodinné drama, ve kterém člověk pocítí mnoho emocí -nenávist, zášť, bezmocnost, krutost,bolest...Lidé jsou mnoem horší než stroje. V tomhe dramatu půjde o holé životy a náš hrdina bude v mnohých okamžicích kráčet po tenkém ledě.Cinderella Chef

14. srpna 2018 v 10:59 | Linda
Rok:2018
Počet epizod:56
Děj: Ye Jia Yao je kuchařka, která žije v moderním světě a snaží se proslavit. Bohužel se jí o moc nedaří. Její přítel je ješte kvůli tomu v depresi (ukradli mu jeho práci) a proto má v úmyslu spáchat sebevraždu. Jia Yao se dostává k projektu jejího přítele: jedná se o stroj času a bohužel nešťastnou náhodou je jím vtažena.

Ocitá se v neobvyklém světě v těle lady Ye, která je unesena bandity. Ale zachráněna mužem Xia Chun Yu, který mâ za úkol odhalit pikle vůči králi. Naše se mu bude snažit pomoct tím, že spolu uzavřou falešný sňatek. Ale nečekají, že se do sebe zamilují.

Hodnocení: Drama ideální pro milovníky historie a cestování v čase. Tohle drama vás zaručeně pobaví a ukáže, že znalosti z budoucnosti se dost hodí. Kouzelné prostředí vás ohromí a vtáhne do světa císařů.[FMV] Gyuri & Seung Yeon (KARA) – Hello [Sub Esp|Rom |Hangul] Blade Man/ Iron Man OST

27. dubna 2018 v 9:57 | Aylin Nkar

Taeyeon – Love, That One Word - Sub español(Youre All Surrounded OST Part 2)

18. dubna 2018 v 20:50 | Mart Ac

You're All Surrounded OST - What's Wrong With Me

18. dubna 2018 v 20:48 | Jamilet

Drama You are all surrounded

18. dubna 2018 v 20:47 | Linda

*Rok: 2014*

*Počet epizod: 16*

*Žánr: romance, akční*

Děj: Detektiv Eun Dae Gu ( rodným jménem Kim Ji Young) před 11 lety byl svědkem vraždy své matky a vydal se skrýt do ústraní. Jako dospělý muž se pod svým novým jménem vyhledat pravdu, která ležela až mod dlouho ukrytá. Nečekal však, že při odhalování pravdy se bude muset potýkat, jak s mocnými nepřáteli, láskou, ale i bolestí, kteá byla v něm až moc dlouho pohřbená.

Hodnocení: Příjemné a dojemné drama, které začíná jako jedno z těch nejtypičnějších komedií. I mě to samotnou zezačátku odradilo, než jsem se dostala do samotného děje a pak to šlo prostě už samo. Hrdinové tohoto drama poukazují na to, že i když jsou všichni různí, ale mají stejný cíl dokázou nemožné. Samozřejmě jak věci napravit, tak zkazit...určitě doporučuji.

Výsledek obrázku pro you are all surrounded

Gu family Book

27. března 2018 v 12:34 | Linda

Rok: 2013

Počet epizod: 24

Děj: Seo Hwa - urozená mladá dáma se jednoho dnes ocitá bez střechy nad hlavou. Kvůli tomu, že její otec byl obviněn ze zločinu, nezbývá jí nic než pracovat v nevěstinci. Rozhodne však utéct a je zachráněna - Wol Ryulem, gumihem a strážcem lesa. Zamilují se a žijí spokojeně, ale brzy na to Wol Ryul je zabit a těhotná Seo Hwa porodí dětátko, o které se nedokáže postarat. A tím začíná příběh našeho hrdiny - Kan Chia.

Hodnocení: Napínavý a dojemný příběh plný překvapení, zvratů a zakázané lásky. Příběh o tom, jak člověk nemůže dosáhnout toho, co chce a že nerovnost mezi společenskými vrstavami všem život komplikují.

Výsledek obrázku pro gu family book

Criminal minds

17. prosince 2017 v 19:23 | akiabara

Rok: 2017

Počet epizod: 20

Žánr: krimi, zákon

Děj: Příběh o tom, jak se z obyčejného muže stává člen speciální jednotky W.S.T. a vyšetřoval brutálních vražd.

Hodnocení: Viděli jste drama "Moon Lovers"? A milujete hlavního hrdinu? Pak tohle kriminální drama je jedno z těch, kde ho uvidíte a kde se vydáte po cestě vyšetřovatele. Užijte si horkokrevné okamžiky, akce a napětí.

nacitani

Drama Gwishinboneun Hyungsa, Cheo Yong

17. prosince 2017 v 19:10 | Linda

Rok: 2014

Počet epizod: 10

Žánr: duchové, nadpřirozeno

Děj: Cheo jong, mladý detektiv, který byl už odmala vidět nadpřirozené: duchy.

I když se všemožně snaží své vidění skrývat, jednou se mu jeho schopnost vymstí. Při své práci se zaplete s dost nebezpečným duchem a ztratí svého partnera. Kvůli danému incidentu, změní Cheo jong pracoviště a stává se z něj obyčejný policista. Bylo by tomu tak nadále, kdyby se nesetkal s duchem zesnulé dívky - Na young. Dokáže ho donutit, aby se vrátil ke své práci?

Hodnocení: Naprosto skvěle promyšlené drama. Určitě se nebudete nudit a vychutnáte si ho plnými doušky. Některé okamžiky budete ronit slzy, jinde si zase vytrhávat vlasy z hlavy...určitě to stojí se na to podívat. Doporučuji.


Kaechimi - Catch me

16. září 2017 v 15:10 | akihabara

Rok: 2013 Film

Děj:Detektiv Lee (Won Joo) se slušně našlápnutou kariérou je na stopě sériového vraha, kterého těsně před dopadením svým Mercedesem sprovodí ze světa neznámá žena. Lee se jí vydává na stopu a záhy v ní poznává svou lásku z mládí Yoon (A-joong Kim). Pokus ochránit ji před policejním stíháním však staví Leeho do jedné prekérní situace vedle druhé. Yoon totiž ve skříni skrývá nejednoho kostlivce…

Hodnocení: Romantický film o neprozrazení, lásce a minulosti. Komedie je v něm zaručena a film si určitě užijete.

nacitani

Minyeoneun Goerowo

16. září 2017 v 15:06 | akihabara

Rok: 2006 Film

Děj: Příběh je o mladé a né příliš krásné Kang Han-na, která umí překrásně zpívat a díky tomu se také dostala do šoubyznysu. Její hlas je známí jako hlas zpěvačky Ammy. Celé to zní jako idylka, jen kdyby tvář, která je známá po celém světě jako Ammyina byla její. To ale nebylo podle jejího manažera Sang-jun, do kterého je bláznivě zamilovaná, vůbec možné. Když však jednou zaslechne Han-na co si o ní Sang-jun skutečně myslí - a rozhodně to není nic hezkého - rozhodne se, si vzít život, jenže neúspěšně a tak ho aspoň razantně změní.

nacitani


Hodnocení: Kouzelný film o neopětované lásce. Příběh, ve kterém se objevuje problém dnešní doby a který se lidé snaží napravit. Přetvářet, vydávat se za někoho jiného..jak z pohádky O malé mořské víle. Hlas naší hrdinky Vás jistě dojme, překvapí..unese. Typická romance.

Cinderella and Four Knights

10. září 2017 v 9:43 | Linda

Rok: 2016

Počet epizod: 16

Žánr: Romance

Děj: Eun Ha Won žije sama se svou macechou a nevlastní sestrou, které k ní nejsou dvakrát příjemné a odmítají se s ní o něco dělit. Proto musí tvrdě pracovat. Jednou, když je navštívit hrob své matky, zjistí, že k jeho udržování je třeba platit. Kang Hyun Min, bohatý vnuk vlivné rodiny, jí nabídne práci. Hrát jeho snoubenku. Naše hrdinka nečeká, že její rozhodutí s sebou přivede nečekané komplikace.

Hodnocení: Cinderella and Four Knights je drama, které o sobě vypovídá už svým názvem. Naše hrdinka je jak Popelka, která dostane šanci zazářit. Ideální romance, kde její čtyři princové = rytíři jsou zpočátku tvrdohlaví, jak berani, ale později se naprosto změní a Popelka se stává mostem mezi nimi. Prostě doporučuju!!

nacitani

Kagi no Kakatta Heya

23. srpna 2017 v 21:57 | akihabara

Rok: 2012

Počet epizod: 11 + Speciál

Žánr: detektivní

Děj: Enomoto Kei je členem sekuritního oddělené a má kapku podivnou zálibu v nejvšemožnějších zámcích. Naopak Serizawa a Aoto jsou právníci, kteří se zapletou do případu v uzamčené místnosti. Serizawa tvrdí, že to byla sebevražda a Aoto, že vražda. S pomocí Keie se snaží vyřešit tuto záhadu a mnohé další...

Hodnocení: Vážně moc napínavé drama. V některých momentech Vám nedalo spát, v jiných Vás zmátlo a jindy jste nemohli věřit ničemu, co tam vidíte. Avšak pokud máte geniální mozek, smysl pro záhady a posedlost zámky jako náš hrdina, určitě si s ním drama užijete až do konce. Upřímně jsem dost zklamaná, že to mělo jen jedenáct epizod, ale zase si myslím, že to skončilo tak, jak mělo, takže výhrady k tomu nemám. :D


nacitani

I can hear your voice

22. srpna 2017 v 20:51 | Linda

Rok: 2013

Počet epizod: 18

Žánr: Romance, krimi

Děj: Příběh 19 - ti letého chlapce Park Soo Ha a 28-leté právničky Jang Hye Sung, která před 10- ti lety podala svědectví o vraždě jeho otce. Tím se stala jeho první láskou, na kterou Soo Ha nikdy nezapomněl. Avšak ona na něj zapomněla. Podaří se mu splnit slib, jež jí dal ?

Hodnocení: Moc roztomilé drama! Láska mezi dospělou ženou a mladíkem, který dospívá! City pod slupkou našeho hrdiny jsou, jak bomba, která má vybuchnout. Když se někdo přiblíží k jeho milé, když se jí někdo dvoří a když dochází ke špatným závěrům. V tomhle dramatu je postaráno o smích, choulostivé situace, tajemství vyplouvající napovrch a překážky. Určitě se u toho nebudete nudit!


nacitani

City Hunter

15. srpna 2017 v 22:47 | Linda

Rok: 2011

Žánr: Thriller, Drama

Počet epizod: 20

Děj: Lee Young Sung je mladý muž s titulem PH.d, který vyrostl v Americe a nyní si žije luxusní život v Koreji. Jeho otec, Pi jyo, se mu svěří, že jeho pravý biologický otec byl zabit pěti lidma z Koreje a on je musí najít. Potrestat je. Kvůli tomu se stává City hunter - rozpolcený mezi povinností a láskou.

nacitani

Hodnocení: Drama, ve kterém hrají mí oblíbené herci! Hlavní hrdina mě okouzlil nejen v dramatu "Faith", ale i nyní v City Hunterovi. Jednoduchá zápletka protkaná nespočet překážkami. Mladý muž se dvěmi tvářemi čelící nepřátelům a bojující za spravedlnost. Jakmile se na nj podíváte už se neodhrnete. Avšak, jak je u těchto dramat známo, hlavní hrdinka je výbušná, jde si za svým a nejdříve jedná, než přemýšlí.

Bad guys

13. srpna 2017 v 21:23 | akihabara

Rok: 2014

Žánr: Thriller, záhady

Počet epizod: 11

Děj:

V Soulu řádí sériový vrah. Poté, co se jeho obětí stane i jeden z policistů, rozhodne se policejní náčelník povolat zpátky do služby detektiva Oh Goo Taka, který byl suspendován pro své násilné metody vyšetřování, a nechá ho vytvořit speciální tým. Detektiv Oh si do svého týmu vybere zločince, kterým za chycení sériového vraha nabídne snížení trestu: Park Woong Cheol je gangster, který ví, jak se bít, Jung Tar Soo je nájemný vrah, co po sobě nikdy nezanechal žádné stopy, a Lee Jung Moon je diagnostikovaný psychopat s výjimečně vysokou inteligencí. Součástí týmu je také policejní inspektorka Yoo Mi Young, která má dohlédnout, aby celý tým fungoval.


Hodnocení: Úžasné drama, které vás nenechá sedět. Každá epizoda přinese nový zvrat a některé z nich nastíní i kousek ze života našich hrdinů. Ceký dějová linie je dokonale poskládaná. Puzlík po puzlíku. Přidejte se k nim a sledujte jejich příběh!

nacitani

Hello monster

11. srpna 2017 v 20:24 | Linda

Rok: 2015

Žánr: Romance, Thriller

Počet epizod: 16

Děj:

Lee Hyun,neboli David Lee, je profesor vyučující kriminologii na univerzitě v Americe. V minulosti drasticky ztratil otce, matku a i mladšího bratra. K tomu všemu ztratil i některé vzpomínky. Pachatele se nepodařilo nikdy chytit. Jednou mu přijde email až z Koree, ve kterém najde popis nedávné vraždy. To ho přiměje, aby se do rodné země vrátil. Tam potkává Cha Ji an, policistku, jež o jeho minulosti ví víc, než on sám.

Hodnocení:


Napínavé drama, které mě nenechalo spát. Vztah mezi hlavním hrdinou a bratrem je dojemný a přináší směs nejrůznějších emocí. Nenávist, láska, lítost, touha...minulost, co se nedá změnit. V drama jasně vidíme, co jedno rozhodnutí způsobí a jaké přinese následky. Naopak láska mezi Hyunem a Ji an je prostě, jak kyvadlo. Je prostě legrační, jak se z její posedlosti stala láska. A přesto, že jí několikrát odmítl, nevzdala to. Prostě drama, co stojí za to!


nacitani

Bride of century

4. srpna 2017 v 18:14 | Linda

Rok: 2014

Žánr: Romance, drama

Počet epizod: 16

Děj: Vlivná skupina - korporace Taeyung je vedena mladým a pohledným dědicem Choi Kang Juem, který se má na přání rodičů ženit. Jeho snoubenkou má být krásná a atraktivní, ale chladná Jang Yi Kyung. Jejich politický sňatek by nebyl problém, kdyby v rodině Choi nekolovala fáma - "Nevěsta a prvorozená, která se vdá za dědice rodiny, ten den zemře." A co hůř - den před svatbou Yi Kyung doopravdy zmizí. Nešťastná matka se rozhodne udělat jeden z nejbláznivějších nápadů - najmout si dvojnici a získat jmění rodiny Choi. Její jméno je Na Doo Rim a kupodivu je pravým opakem chladné Yi Kyung. S jednou věcí však matka nevěsty nepočítala a to, že se Kang Ju do Doo Rim zamiluje.

Hodnocení: Drama, které předčilo všechna má očekávání. Problém s dvojčaty a dvojníky je neustále problém. Nejspíš je dokáže rozeznat možná tak jejich matka. V drama divák najde spoustu intrik, smíchu, dojemné lásky, rodinných okamžiků a schopnost obětovat se pro druhé. Drama, která mě pobavilo a nenechalo spát. Devět z deseti !! Smějící se

Výsledek obrázku pro bride of century

4th period mystery

22. července 2017 v 23:03 | akihabara

Rok: 2009

Počet: 1

Žánr: detektivní

Děj: škola v Insu. Zaprvé: pokus o vraždu otrávením. Zadruhé: vražda ubodáním. Tělo ubodaného nalezne školní premiant Jung-Hoon, a ačkoliv je premiant, sáhne na zakrvácený nůž. Stává se tak podezřelým číslo jedna. Vše se zatím odehrává v prázdné třídě, tak co teď? Asi už nic, když do třídy vejde Da-Jung, dívka, která miluje detektivní příběhy. Ta okamžitě Jung-Hoonovi uvěří, že on není ten, který zabil. Ale co teď? Mají již jen čtyřicet minut na to, aby vraha našli. Student? Učitel? Kde začít hledat?

Hodnocení: Špatné to nebylo, ale za nic moc nestálo. 4 z 10.

nacitani

Ruler: Master od Mask

22. července 2017 v 22:36 | Linda

Rok: 2017

Počet epizod: 40

Žánr: Historie, drama

Děj: Doba, kdy se sám král upsal mocné skupině, která di za trůn vyžádala pravomoc nad veškerými zdroji vody. Po narození mladého prince, se král rozhodl, že jeho syn nesmí dopadnout jako on a vládnout čestně. Lee Soo tedy kráčí po těžké a spletité cestě, dokud nezachrání svůj milovaný lid.

Hodnocení: Historické anime jsou nejen ukázkou předchozí doby, kdy slečny nosily překrásné šaty a kdy na královském dvoře docházel k intrikám. Z mladého prince, naivního a slabého, se stává silný panovník, ale musí čelit spoustě problémům jako každý jiný. V některých momentech bych o pochválila, ale v jiných zase propleskala. Samozřejmě každý na to má jiný názor, ale dávám tomuto drama 7 z 10.

nacitani

W- two worlds

22. července 2017 v 22:19 | Linda

Rok: 2016

Žánr: Romance

Počet epizod: 16

Děj: Yeon Joo je lékařka a její otec je slavný autor populárního komiksu jménem W. Hlavním hrdinou komiksu je miliardář - Kang Chul, se kterým se Yaon Joo setká a to změní celý její život.

Hodnocení: Drama, u kterého se nebudete nudit. Budete ronit slzy, soucítit s postavami....některé postavy mi však lezly strašně na nervy. Třeba Soo Bong (kamarád Yeon Joo). Jeho bědování a nerozhodnost. Avšak pokud nemáte,co na práci, W vás zaujme a vtáne do příběhu.


nacitani

Maou

18. července 2017 v 20:15 | akihabara

Rok: 2015

Počet epizod:11

Žánr: horor, krimi

Děj: Říká se, že pravda je jen jedna. Všechny kruté hřícy a činy se vždy dostanou na světlo. Naruse Ryou je právník, který dokáže všechny případy otočit ve svůj prospěch. Jelikož hájí nevinné a provinilce nechává zavřít, dostalo se mu přezdívky: "andělský právník". Bohužel v noci se z Ryou stává takzvaně "Dáběl." Jelikož vraždí všechny, kteří měli něco společného se smrtí jeho mladšího bratra. Mezi jeho cíly patří i mladý detektiv - Serizawa Naoto, jež se snaží svou temnou minulost nechat za sebou...

Hodnocení: Naprosto perfektní kriminální drama, kde můžete vidět obě strany jedné mince. Temnotu a dobro, jak mezi sebou zápasí a koexistují. Vše, co někdo něco provede, vypluje napovrch...avšak opravdu smrt dokáže vyřešit úplně všechno?

nacitani

Queen for 7 Days

18. července 2017 v 20:08 | akihabara

Rok: 2017 - stále vychází

Počet epizod: 20

Žánr: Romance, Historie

Děj: Chae Ryung, budoucí královna Dangyeong, se provdala za prince Lee Yuka. Ten se stal významným vládcem po sesazení jeho šíleného staršího bratra. Ona sama však je jednou ze slavných historických postav - kvůli jejímu otci, seděla na trůnu pouhých 7 dní a byla donucena opustit palác.

Hodnocení: Přenádherné historické drama, které jsem viděla. Upřímně pro citlivé dušičky bych doporučovala si připravit kapesníčky, ale také se obrnit opět proti intrikám královského dvora. Jistě všichni, kteří se rozhodnou na tohle drama podívat, si najdou své oblíbence a soucítí s nimi a jejich krutým osudem.

nacitani

Drama Hwarang

26. února 2017 v 22:53 | Linda

Hwarang : The Pout Warrior Youth

Rok: 2016 - 2017

Počet epizod: 20

Děj: V době, kdy existovalo království Silla, vládla královna Jiso. Ta se snažila rozvrácenou zemi spravovat do doby, než její syn Sammayeong byl připravený vládnout. Kvůli neutálým intrikám, se královna rozhodne vytvořit Hwarang - skupinu speciálních rytířů, kteří budou chránit budoucího krále.

Hodnocení: Jedno z vlice krásných a dojemných dramat, které jsem po dlouhé době viděla. Kouzlo historie, přátelství a odvahy povstat proti nespravedlnosti. Setkáme se i s tím, že i všechno zlé je k něčemu dobré. Určitě doporučuju.

nacitani

Koko debut

6. prosince 2015 v 0:35 | Akihabara

Harunu na Nižší střední zajímala jen jedna věc: baseball. Řekla, že na Vyšší střední na něj zapomene, stane se oblíbenou a najde si lásku. Jenomže to nebude tak jednoduché, když nechápete, proč se vám chlapci vyhýbají, když máte na krku tři řady perel a na hlavě baret… Naštěstí se objeví Jó, láskou zklamaný, ale stylový starší spolužák, který by snad Haruně mohl poradit, jak se oblékat, jak zapůsobit na chlapce, jak randit. Ovšem pod podmínkou, že se do něj Haruna nezamiluje. A tak lov na vysněného přítele začíná!

Rok: 2011
Dej: romance

hodňoceni: tento film je jedním z klasické SHOUJO romance, která uchvátí snad všechny dívky, které zajímá láska a milostné trojuhelniky.0:00 / 2:24 Monstar - My Song (Episode 10) with lyrics in Korean and English subs

22. listopadu 2015 v 19:19 | Nurul Nabira

Dorama Monseuta

22. listopadu 2015 v 19:18 | akihabara
Rok: 2013
Počet epizod: 12
Žánr: hudba, romance
Děj: Yoon Seol chan je zpěvák, která se připlétá do skandálů a nedokáže se z nich vyvléct. To ho přivede do školy, kde potká naší hrdinku Se Yi. Nezvyklou, talentovanou a nejenom hezkou dívku, která miluje hudbu a brnkání na kytaru. I přes svou neochotnost, se nechá přemluvit a přidá se do školní kapely, která má hrát proti školnímu orchestru. Samozřejmě je tam Se Yi, ale i jeho bývalý přítel z děství Jun Soo Woo, který se Se Yi chodil do třídy, než odešla. Jaký obrat nabere tenhle milostný trojuhelník? A je vše tak jednoduché, jak se zdá?

Hodnocení: Samozřejmě moc pěkná dorama. Nebyla ani moc přehnaná či moc nudná. Pro hudební nadšence je přímo stvořená. Hudba vás nejen okouzlí, ale také potěší. Připomenete si, jak člověk prožívá školu, denní problémy a vztahy s rodinou. Prostě naprostá typická dorama o tom, jaký je život a co obnáší zamilovanost.

[ENG] Queen In-Hyun's Man "Same Sky, Different Time"

9. listopadu 2015 v 22:12 | jooni767

Queen In-Hyun's Man OST part1 Deok Hwan(덕환) - I'm Going To Meet You

9. listopadu 2015 v 22:11 | moiplant
 
 

Reklama