* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

G

Gyakkyou Burai Kaiji: Ultimate Survivor

4. března 2014 v 18:33 | akihabara
nacitani

Rok: 2007 - 2008
Počet epizod: 26
Žánr: Mafie, pocity úzkosti

Děj: Itou Kaiji je ubožák, muž, který pouze svůj dosavadní život promrhal gamblerstvím a jeho dluhy narůstají geometrickou řadou. Nesnáší sám sebe, je pronásledován závistí vůči ostatním lidem, ale nedělá nic pro to, aby se svých obřích dluhů zbavil. Do doby, kdy jednoho dne dostane nabídku od neznámého muže zbavit se svých dluhů v jednu jedinou noc. Kaiji musí podniknout plavbu na lodi jménem Espoir, během této plavby se bude moci zbavit všech dluhů a možná si ještě přivydělat nějaké peníze navíc, když se zúčastní karetní hry jako žádné jiné. Jelikož je zoufalý, Kaiji příjme tuto nabídku svého života. Nicméně se ukáže, že hra je nebezpečná a Kaiji je obklopen ostatními hráči, také dlužníky, kteří udělají cokoliv, aby ho zničili a tím si zajistili vlastní přežití.

Gingitsune

17. října 2013 v 17:02 | akihabara


Gintaro je liščí duch, který chrání malý chrám Inari již od dob Eda. Členové rodiny Saeki Makoto mají schopnost vidět duchy, ovšem tato schopnost je vázaná pouze na jednoho člena rodu. Když Saečina matka, která tuto schopnost měla, zemře, je na čase, aby ji zdědila její dcera…

Rok: 2013
Počet: 12
Žánr: podle mangy

Giant Killing

23. března 2013 v 15:20 | RECENZE
Rok: 2010
Počet epizod: 26
Žánr: fotbal

Děj: Takeshi Tacumi byl kdysi profesionálním hráčem ETU, ale rozhodl se, že se stane manažerem a ETU opustil. Od té chvíle je považován za zrádce, ale díky jeho snažení se mu podařilo jeden z nejhoších týmů dostat navrchol. Podaří se mu to i tentokrát?

nacitani

Guin Saga

11. ledna 2013 v 18:12 | akihabara
Starodávné království Parro napadla armáda Mongaulu a jejich král a královna byli zavražděni. Ale dvojčatům, princezně Rindě a princovi Removi, se podařilo uniknout za pomoci zvláštního přístroje skrytého v paláci. Ztraceni v lese je zachrání mongaulský voják se zvláštní maskou leoparda na tváři jménem Guin. A jediné, co si Guin pamatuje, je slovo "Aurra".

Rok: 2009
Počet epizod: 26
Žánr: Akční, Fantasy, Podle novely

Genshiken 2

28. prosince 2012 v 10:50 | akihabara
Rok: 2007
Počet epizod: 12
Žánr: Parodie, Komedie

Děj: Genshiken vyhrá povolenie predajcu na prichádzajúcom ComiFese. S novými členmi začínajú prípravy nového doujinshi a riešia obvyklé starosti s tým spojené. Ogiue ako nová členka vymýšľa a kreslí príbeh. A všetko sa komplikuje. Ako aj v predchádzajúcej sérii Genshiken sa opäť stretávame s bandou japonských vyznávačov všetkého kresleného či animovaného a ich každodenným životom. Avšak s pribúdajúcim vekom je to stále ťažšie a ťažšie.


Genshiken (2006)

28. prosince 2012 v 10:47 | akihabara
Rok: 2006-2007
Počet epizod: 3
Žánr: Komedie, Parodie

Děj: Nastává další rok naší Genshiken (Klub pro studium moderní vizuální kultury) partičky. Manga klub jim ale vnutí novou členku, Chika Ogiue, která se představí slovy "Jsem Ogiue a nenávidím otaky."

Toto ova přímo navazuje na 12dílné anime Genshiken.

Genshiken

28. prosince 2012 v 10:45 | akihabara
Rok: 2004
Počet epizod: 12
Žánr: Komedie, Parodie

Děj: Sasahara Kanji nastupuje do prvního ročníku na univerzitě a chtěl by vstoupit do nějakého kroužku kolem mangy, anime a her. Předtím nikdy nepřišel s "fandomem" do styku. Postupem času překonává váhavost i ostych a a zapadá do společnosti, která čítá hardcore otaku, fanartistu, cosplayerku, stavitele modelů, fanatického hráče konzolových her a jeho přítelkyni, která všechny otaku ze srdce nenávidí. Tento komediálně laděný seriál vás provede světem (ne úplně hardcore) otaku v Japonsku. Tak neváhejte a rozšiřte si obzory!

Golden Boy

30. července 2012 v 17:34 | akihabara
25letý Oe Kintaro, který zanechal po jednom roce studium na TouDai (tokijská univerzita), protože zvládl za rok všechny předměty, jezdí po světě se svým věrným kolem. Mění často zaměstnání a učí se o životě. Jenže každý si o něm myslí, že je nula a úchyl…


Počet epizod:6
rok: 1995-1996

Ginban Kaleidoscope (TV seriál)

12. května 2012 v 23:34 | csfd.cz
Počet epizod: 12

GINBAN CALEIDOSCOPE neboli SKATING RING KALEIDOSCOPE je atypický příběh "náhodného", někteří by spíše preferovali pojem "osudového" přátelství. Mladá japonská krasobruslařka Tazusa Sakurano se snaží dosáhnout vrcholu své kariéry. I když oplývá velkým talentem a potenciálem, nedaří se jí uspět. Navíc její tvrdohlavost, impulzívnost a upřímnost ve vyjadřování názorů z ní udělaly nepřítele médii. Během jedné z kvalifikačních soutěží se Sakurano vážně zraní a upadá do bezvědomí. V té stejné chvíli havaruje a umírá mladý pilot Peet Pumps při svém finálním akrobatickém čísle. Když se probudí, zjistí, že je posedlá duchem. Její dny "klidu" končí a nastávají rušné chvíle. Co může být horšího než když cizí duch a k tomu ještě muž, co vidí vše vašima očima a navíc sdílí vaše intimnosti? Sakurano nehodlá tuto hříčku přírody akceptovat a hledá cestu ven. Když nefunguje násilí, výhružky a procesy spojené s vyháněním zlých duchů, rozhodne se pro krajní řešení - přejídání se rajčaty, která jsou Peetovou noční můrou. Jedinou útěchou zůstává fakt, že to bude trvat 100 dní. Takovéto soužití přináší však také mnoho výhod. Poznejte sami, co vše může člověk prožít za 100 dní a jak moc vás ovlivní takováto posedlost.

Gosick (TV seriál)

12. května 2012 v 23:25 | csfd.cz
Píše sa rok 1924 a dej nás zavedie do malej vymyslenej európskej krajiny Sauville, ktorá sa nachádza v blízkosti Álp. Príbeh sa zameriava na chlapca menom Kazuya Kujo. Ako výmenný študent prichádza do Saint Marguerite Academy, kde to žije mestskými legendami a hororovými príbehmi. Stretáva Victorique, krásne a bystré dievča, ktoré však nikdy nechodí na vyučovacie hodiny a čas radšej trávi čítaním mnohých kníh v knižnici. Victorique vďaka svojej majstrovskej logike rieši v spoločnosti Kazuya miestne záhady, s ktorými si nevedel dať nikto iný rady


Počet epizod: 24

Gokudo

6. května 2012 v 16:52 | akihabara
Gokudo je potulný dobrodruh, který není zrovna dvakrát poctivý. Je to chamtivý, úskočný a arogantní zloděj. Ačkoliv se to nezdá, tak právě tenhle Gokudu je hlavním hrdinou tohohle příběhu. Po spleti událostí s džinem a duchem, který vlastnil velmi mocný meč, ve kterém bylo začarováno ohnivé kouzlo, ano, "vlastnil" jinak řečeno ho Gokudo nějak porazil a meč si ho vybral jako svého nového pána. Po další patálii s džinem, který Gokuda jen tak z rozmaru promění v holku, se Gokudo ocitá ve vězení, ve kterém nehodlá zůstat ani dvě minuty. Gokudou-kun Manyuuki, je směrován komediálním a fantasy způsobem, u kterého se nudit rozhodně nebudete.

Počet epizod: 26


Grenarier

28. dubna 2012 v 22:02 | recenze
Příbeh povídá o trojici přátel,kteří jsou schopni používat zbraň. Jimi jsou Rushuna tendo ,Yajirō Kojima a Mikan Kurenai.

Počet epizod: 12

Ghost Hunt recenze

5. dubna 2012 v 21:13 | Linda
Mai Taniyama je praštěná dívka,která ráda vypráví strašidelné příběhy svým spolužačkám. Vypráví se,že v jedné staré škole straší. Samozřejmě dívka si to chce ověřit,ale brzy se na místě školy neobjeví duch,ale jeden kluk Kazuya Shibuya,kterému dá přezdívku Naru. Není na něm nic extra. Až na jeho inteligenci a logiku. Zjistí totiž,že Shibuya je lovec duchů. Jenže druhý den málem na Mia spdne skříň,ale Shibuyův pomocník Lin jí zachrání. Jí se nic nestane,ale on bude zraněn. Shibuya rozhodne,že mu bude dělat společníka,dokud se Lin neuzdraví. Dobrodružství začíná!

Guardian Hearts

22. února 2012 v 22:54 | wkipedia
Srdce opatrovník jménem Hina náhodně odhalí sebe chlapec.Dva pak začnou žít společně. Jak příběh postupuje, další dívky začnou žít s nimi ze stejného důvodu.

Gakuen Heaven

14. února 2012 v 20:04 | recenze
Keita je obyčejný kluk,který je přijat na Bell Liberty Academy. Samozřejmě,že si ze začátku myslí,že to je omyl, protože Bell Liberty Academy je pro talentované studenty,kteří umí třeba hrát fotbal. Jenže Keita neumí nic. Hned začátku ho vyzvedne Niwa, který má přezdívku král na motorce a nabízí mu, že ho sveze do školy. Jenže Keita z té motorky samozřejmě spadne,proto ho Niwa vezme do školní nemocnice k lékaři. Ten ho bere pod svá ochranná křídla a k tomu se přidá ještě jeden student z vyššího ročníku,jménem Kazuki. Stávají se z nich přátelé. Jenomže vydrží jejich přátelství?

Ga-Rei: Zero (TV seriál)

12. února 2012 v 18:06 | csfd.cz
Kagura Tsuchimiya z rodiny vymítačů, která si podrobila nejmocnější posvátnou bestii, draka Ga-Rei, se po ztrátě své matky stěhuje k Yomi Isayama. Yomi, která ztratila své rodiče již dávno, chce pomoct smutné Kaguře s nepřízní osudu a proto se k ní chová jako ke své sestře, kterou nikdy neměla. Netrvá dlouho a dvě dívky si k sobě vybudují velmi silný citový vztah, kterému se snaží všichni v jejich brandži vyhnout , protože je možné, že budou muset jedna druhou v budoucnu zabít. Co nikdo nechtěl - stane se, a jedna z nejtalentovanějších vražedkyň démonů Yomi se promění v démona a jedině Kagura má schopnosti na to, aby jí zastavila. Pro Kaguru není možné nejmilovanější osobu ve svém životě zabít a ví, že ať v souboji vyhraje kdokoli, ona nakonec vyhrát nemůže

 
 

Reklama