* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

H

Hamatora the Animation

18. ledna 2014 v 20:19 | akihabara
Minimum" nebo "malý zázrak", to jsou názvy pro dědičné zvláštní schopnosti, které se vyskytují u mizivého množství lidské populace. Ti, kteří těmito silami disponují, jsou známi jako "držitelé Minima" a toto je jejich příběh.


Žánr: shounen, supersíla
Počet: 12
Rok vydání: 2014

Himitsu: The Revelation

27. července 2013 v 8:30 | akihabara
Příběh se odehrává v budoucnosti, kdy technika pokročila natolik, že vláda je schopná z lidského mozku přečíst až pět let staré vzpomínky a to i v případě, že jsou po smrti. Vyšetřovatelé musí brát v potaz etické hledisko, když se kvůli řešení svých případů vydávají do hloubi lidské mysli.

Rok: 2008
Počet: 26
Žánr: detektivní

H2

20. dubna 2013 v 21:23 | akihabara
Hlavní hrdina se svým kamarádem byli hvězdami v baseballu na škole, ale najednou hl. hrdina zjistí, že má trvale poškozenou ruku a nemůže v baseballu pokračovat. Přejde na jinou školu a po čase zjistí, že doktor byl jen

.hack//Roots

22. března 2013 v 16:04 | akihabara
Nechtěli byste si zahrát virtuální multiplayer hru? Ano? Bohužel to není zatím možné, ale v tomto anime si to můžete užít jaké by to bylo. Hlavní hrdina Haseo začne hrát The World. Doporučil mu to kamarád, jenže jak se zdá ten znal starý The World. Nový The World je plný PK (Player Killer = zabijáci jiných hráčů) a ostatních záludných pastí. Vše začne, když Haseo málem přijde o život. Zachrání ho Ovan, který je mistr cechu Twilgiht Brigade. Vypadá to, že to je cvok, který hledá klíč k pravidlům hry. Možná, že kamarád Hasea znal starého Ovana, kdo ví. Spolu s Haseem se dozvíme mnoho o multiplayer hrách a bude nás doprovázet i samými dobrodružstvími.

Rok: 2006
Počet epizod: 26
Žánr: akční, shounen

Hana-Saku Iroha

2. ledna 2013 v 17:03 | akihabara
Rok: 2011
Počet epizod: 26
Žánr: Dospívání

Děj: Příběh se točí kolem Matsumae Ohaně, šestnáctileté dívky, která začíná pracovat v lázních. A jako každá dívka svého věku často snívá o své dokonalé budoucnosti.

Hyouka

31. prosince 2012 v 18:37 | akihabara
Rok: 22.4.2012 - 16.9.2012
Počet epizod: 22
Žánr: Detektivní

Děj: Oreki Hotaro se přidá do klubu literatury poté, co mu to doporučí jeho starší sestra. A tak přijde do styku s Čitandou Eru, Fukubem Satošim a Ibarou Majakou. Ti všichni se brzy ponoří do tajemného případu, který se udál před 33 lety. V jejich čmuchání jim pomáhá práce zakladatelů jejich klubu, sbírka s názvem "Hjóka".

Hana Yori Dango

28. prosince 2012 v 10:52 | akihabara
Rok:1996-1997
Počet epizod: 51
Žánr: Milostné trojúhelníky, romantika, ShoujoDěj: Hlavní hrdinka patří do chudé rodiny, ale dostala se na prestižní školu, kde je taková parta bohatých krásných mládenců známá jako F4. Ona si je shodou okolností znepřátelí a dostane červenou kartu alias něco na styl válka gangu "F4 vs hl. hrdinka". Shodou okolností, když jde po hrdince celá škola, ji nakonec zachrání někdo z F4 a ona se zamiluje. To ale ještě neví, že se do ní vůdce F4 taky zamiloval a začíná lovestory proplítačka.

Haruka Naru Toki no Naka de: Hachiyoushou

18. září 2012 v 22:15 | akihabara
Akane, Tenma a Shimon. Obyčejní školáci jejichž osud se stane neobyčejným. Jednoho dne jsou vtaženi z moderního světa do starověké země Kyou, kde jsou démoni na denním pořádku.
Z Akane se vyklube vyvolená Kněžka, která má zachránit Kyou před zničením… nebo ho sama způsobí?
Najde Akane své ochránce? Podvolí se lákání Démona?
Přidáno uživatelem Bulma

ROK: 2007-2008
POČET EPIZOD: 26


P.S O tomto anime jsem se kdysi už zmínila.

Hakuouki Reimei-roku

25. července 2012 v 15:45 | akihabara
Příběh se odehrává v roce 1863, kdy Japonsko ovládá násilné povstání. Tokugawský šogunát vytváří Roshigumi, skupinu zkušených samuraiů, která má pomoct silám Aizu v Kjótu.
Ovšem věci nejdou pro nové policejní složky zrovna dobře. Vraždy rozdělí skupinu na dvě znepřátelené frakce. Silnější je vedena Kamo Serizawou, zatímco menší frakce je vedena ušlechtilým Kondo Isamim.

Na scéně se ale objevuje Ryunosuke Ibuki: mladý muž, který nenávidí samuraie a kvůli dluhu je nucen stát se Serizawovým sluhou…
rok:2012

HaRRy Potter

18. června 2012 v 21:10 | fanpop.com


Slavný HaRRY Potter se vrací se svými přáteli Hermionou a Ronem jako anime.

himitsu kessha taka no tsume

20. dubna 2012 v 22:10 | recenze
Anime o ovládnutí světa a jeho selhávání.

Higurashi no naku koro ni (2006) (TV seriál)

15. dubna 2012 v 17:08 | recenze
Keiichi Maebara se nastěhuje do městečka Hinaminazawa,kde se setká s partou holek. Ty ho přijmou do party a společně si užívají spoustu zábavy. Jenže brzy se dozvídá o vraždách,které trvají už 5 let. Nejdivnější,ale je chování dívek. Proč se tak chovají? Mají něco společného s vraždami?

p.s anime má i druhou sérii.

Houkago no Pleiades

3. března 2012 v 22:09 | akihabara.cz
Rok vydání: 2011
Počet epizod: 4

K tomuto anime nebylo napsáno shrnutí.

Hiiro no Kakera recenze

14. února 2012 v 20:13 | recenze
Hlavní postavou je Tamaki,která žije ve vesnici. Jednou se má nastěhovat k babičce. Když dorazí na místo a čeká na toho,kdo jí má vyzvednout, napadnou jí tři příšery. Naštěstí jí zachrání neznámý muž,který je jedním z jejích ochránců. Co to znamená?

Počet epizod: 26

hakushaku to yousei

10. února 2012 v 17:34 | recenze
Lýdie je vílí doktorka. Vidí vílí a má takovou kouzelnou kočku. Jednou jí otec zavolá,aby přijela do Londýna. V Londýně právě dochází ke spoustě vraždám. Když se Lýdie dostane na loď,bude unesena nevrlým chlapíkem,který chce její vílí znalosti ke svému prospěchu. Jakmile se zabydlí v kajutě,narazí na neznámého kluka,který chce utést s ní,protože,kdyby ho našli,zabili by ho. Spolu utečou na jinou loď a Lýdie vyčerpáním omdlévá. Tam se dozvídá,že ten kluk se jmenuje Earl Edgar Ashenbert a měl by být potomkem Modrého rytíře Earla. Zničehonic se tam ještě objevuje sluha se jménem Raven. Ashenbert jí přesvědčuje,aby mu pomohla najít meč Merrow. Jenom tak se může stát dědicem pánství. Lýdie souhlasí,ale bohužel nevrlý chlapík,který chtěl Lýdii unést,je jim v patách. A co je ještě horší,tak se objevuje nepřítel,který má na svědomí vraždy. Podaří se Lýdii najít meč Merrow? Jak tohle dopadne?

Hana-saku iroha (TV seriál)

9. února 2012 v 22:53 | csfd.cz
Příběh je o 16tileté dívce Ohaně. Je to úplně normální dívka, která má své naděje a sny do budoucnosti, stejně jako jiné dívky jejího věku. Avšak jednoho dne ji realita dožene, když její matka uteče se svým přítelem a Ohana je ponechána v péči své babičky, kterou ani nezná. Cestuje na venkov, kde je nucena zvyknout si na nové prostředí a začne pracovat v letních lázních Kissuiso, kde její babička pracuje jako správcová. Zpočátku je se všemi jen v rozporu, ale to se postupně mění, protože se Ohana rozhodne, že se ona sama změní k lepšímu a její vztahy s ostatními se začnou ubírat lepším směrem, a tak začíná pomalu mířit k lepší budoucnosti

Heart no Kuni no Alice

9. února 2012 v 22:00 | recenze
Tohle anime je něco jako pohádka Alenka v říší divů.

Hoshizora e kakaru hashi (TV seriál)

6. února 2012 v 22:54 | csfd.cz
Přijde vám dnešní svět moc uspěchaný? Cítite se jako zajatci těch nahoře? Štvou vás lidé kolem vás, za to, že po vás něco pořád chtějí? Jste vystresovaní z každodenního spěchu a stresu? Přijde vám všechno moc na levačku, vadí vám vychytralý lidé? Tak zřejmě právě pro vás tu je Hoshizora e kakaru hashi - pomalý seriál s primitivním a nudným světem, bez nějakých vyšších myšlenek ale také naprosto tupý a debilní počin, který zabil veškerý byť malý potenciál díky debilním postavám. Ústřední postava Kazuma se svým bratrem, přijíždí do horského městečka. Těsně předtím, než s bráchem, který vypadá, mluví a chová se jak vykleštěný deviant (takový ultrakrotký gay beránek) ze zastávky, kde čekají na bus dostanou do svého cíle, díky náhodě a haluzy potkává Kazuma nejtupější postavu celého seriálu Ui, kterou omylem políbí (a zřejmě se slinami nakazí její demencí)...později, se dozví, že pujde o jeho spolužačku. Takhle to začíná...a jak pokračuje? Nudnými epizodkami ze života Kazumi a jeho harému počestných děv, který ale vlastně není ani tolik harémem, protože Kazuma je také počestný, všechny holky bere jako kamarádky a ikdyž se mu nějaká vyzná, on neustoupí, protože nechce nikomu ublížit (vzhledem k tomuto faktu působí poslední díl hodně nuceně a vtipně, ikdyž to tak zamýšleno patrně nebylo). Kazuma, je ten prototyp japonského mladíka, který by mohl mít kteroukoliv ženštinu široko daleko, mohl by být právoplatným alfa samcem, ale on si vybere dráhu pomáhajícího prosťáčka s debilním smyslem pro to být s každým za dobře, jenže v životě to takhle prostě nechodí. Hoshizora e kakaru hashi je seriál, který má velmi pěkný look, krásné holčiny a velmi solidní opening a potenciál býti přijemným romantickým seriálem, žel bohu není protože je otravný, tupý, předvídatelný a katastrofálně pracuje z jednotlivými postavami, což mě osobně trochu zamrzelo vzhledem k postavě Ibuki, která díky svému vzhledu, charakteru a její zálibě v lukostřelbě vybočovala s dementní Hoshizoráckýmu prototypu dívky - která je hlavně pokorná, není zlá a její minulost je zajímavá asi tolik jako sex důchodců...tvůrci se ale na Ibuki úplně vykašlali, hraje až třetí housle a tak je hlavní postava Ui - přežírající se kravka s IQ Jirky Paroubka. Demence! Lepší 1*.

Hatsukoi Limited recenze

24. ledna 2012 v 21:20 | Linda
Všechno je jednou poprvé.

Hatsukoi Limited je anime povídají o lásce na střední škole. Každý si určitě vzpomene,jak se poprvé zamiloval. Obyčejní chlapci a krásné dívky. Pusťte se do romantického anime.

Hakuouki Hekketsu-roku

30. října 2011 v 16:19 | animeonline.cz
Hakuouki Hekketsu je přímé pokračování první série.

Hakuouki

30. října 2011 v 11:50 | wikipedia
Chizuru Yukimura míří do Kjótského protokolu k hledání jejího otce. Zatímco tam, ona svědky boje mezi Rasetsu a členy Shinsengumi . Shinsengumi ji vzít do vazby a poté, co učit, že je dcerou lékaře, které hledají, rozhodli držet ji po ruce. Chizuru následuje Shinsengumi v jejich bitvách na pomoc šógunátu.

 
 

Reklama