* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

I

Inazuma Eleven GO

27. března 2013 v 22:17 | akihabara
Rok: 2011-2012
Počet epizod: 47
Žánr: fotbal

Děj: Matsukaze Tenma je prvák, který miluje fotbal a i když má výjimečné schopnosti v kličkování, stále má co zlepšovat. Příběh začíná v době, kdy nastupuje na Raimon, deset let poté, co Raimon vyhrál poprvé pohár Frontieru a udělal tak školu slavnou. Nicméně organizace, která si říká Pátý Sektor, v průběhu let převzala vedení nad celým fotbalem, a ten už není takový jako dřív.

Inu x Boku SS

24. března 2012 v 23:41 | recenze
Ririchiyo Shirakiin je normální dívka,která se narodila do bohaté rodiny. Má spoustu výhod,které přesahují nevýhody. Kvůli tomu byla ve škole šikanována a když jí chtěl někdo pomoct,tak za to čekal finanční odměnu. I když jí rodina ochraňuje,tak jí zároveň ubližuje. Netrvá dlouho a uteče z domu. Později přichází do domu zvaného Ayakashikan s myšlenkou získaného klidu. Jenže brzy na to je jí přidělen démon,který je jejím ochráncem a sluhou. Jak tohle Ririchiyo přijme?

Ikkitousen

11. března 2012 v 19:01 | animetym.net
Vše se odehrává v regionu Kanto, kde školy bojují o nadvládu nad uzemím. Mezi nejsilnější školy patří Nanyou Akademie, Kyoshou Akademie, Seito Střední Škola a Rakuyou Střední Škola, kterou vede Toutaku Chuuei, který vyhrál minulý Bojový Turnaj, ale nechce přijmout osud. Všichni bojovnící ze všech škol jsou svázání osud Magatama, což je posvátný kámen, který bojovníkům určuje osud a sílu předešlých generací. Jednoho dne přijde do města Sonsaku Hakufu, která nastupuje do Nanyou Akademie, kterou vede Enjutsu Kouro. Sonsaku Hakufu je také známá jako shō-haō, neboli "Malý Dobyvatel", který má v sobě sílu draka. Jejím osudem je vládnou oblasti Kanto a stát se silným bojovníkem, jak ji to bylo předůrčeno osudem. Dokáže to všechno?

Ikoku meiro no Croisee The Animation (TV seriál)

27. února 2012 v 21:37 | akihabara.cz
Příběh se odehrává v druhé polovině devatenáctého století, kdy se japonská kultura začíná prodírat více na západ. Malá Japonka Yune doprovází francouzského cestovatele Oscara na cestě kam jinam nežli do Francie? Mladičká Yune nabízí svou pomoc v rodinném obchodě, a tak se jí ujímá Oscarův synovec Claude. Tím začíná soužití dvou odlišných jedinců, jež mají pramálo společného.

 
 

Reklama