* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

K

Kamisama no Inai Nichiyou

30. srpna 2013 v 21:37 | myanimelist
Rok: 2013
Počet:
stav: vychází
žánr: podle novely

Děj: Bůh stvořil svět za celých 6 dní a neděle je den, kdy se má odpočívat. Avšak tenhle bůh udělal chybu a opustil svět. Na scénu přichází malá holčička Ai, která je hrobařem. Jejím úkolem je vykoat 47 hrobů pro každého ve vesnici, kdyby umřel. Brzy na to se objevuje loutka, která si říká : Lidožravá loutka neboli Hamnie Hambart, jež je pravděpodobně otcem Ai.


Kampfer

23. března 2013 v 13:53 | recenze, obrázek google.cz
Senou Natsuru je obyčejný chlapec, který se jednoho dne probudí a zjistí, že se změnil v dívku. Proč? To sám netuší. Jenomže brzy na to se dozvídá, že je Kampfer, což jsou dívky, které bojují proti zlu.

Rok: 2009
Žánr: Romantika,
Počet epizod: 12

Koukaku no Regios

30. července 2012 v 15:38 | akihabara
Tento příběh se odehrává v daleké budoucnosti, kdy svět zpustošily znečištěná monstrózní stvoření s názvem "Limbeekon", která přinutila poslední zbytky lidí žít v mobilních městech "Regios". Layfon, talentovaný mladý bojovník, se chystá vstoupit na akademii ve městě Zenri, kde si ho ale, aniž by chtěl, rychle všimnou a úplně mu změní plány

počet epizod: 24
rok: 2009Kyou,Koi wo Hajimemasu

30. července 2012 v 5:31 | akihabara
Tsubaki Hibino je zahľadená len do učenia, nepozná nič okrem toho (rada ešte upravuje ľuďom vlasy). Zmení sa to však po tom, ako príde na novú školu, kde spozná chlapca menom Tsubaki Kyouta.

počet epizod: 2
rok: 2008

Kokoro Library/ Kokoro Toshokan/ Kokoro knihovna

8. července 2012 v 12:15 | manga.cz
Knihovna Kokoro stojí na tom nejméně pravděpodobném místě, kde jen může knihovna stát: Uprostřed lesů hluboko v horách. Seriál ve třinácti dílech sleduje každodenní radosti a starosti tří sester - knihovnic, které se o knihovnu Kokoro starají, i těch nemnoha lidí, kteří do ní zavítají.


Pořet epizod: 13


Kare Kano

19. června 2012 v 18:48 | akihabara
Yukino Miyazawa je příkladná studentka prvního ročníku střední školy, kterou všichni obdivují - má perfektní známky a honosí se dokonalým vzhledem. Nikdo ze školy ale netuší, že tohle vše je pouhá přetvářka, kterou udržuje, aby byla všemi okolo chválena. Její tvrdě vydřenou pozici ale ohrožuje obdobně perfektní spolužák, Souichirou Arima. Yukino ho začne nenávidět a přísahá, že ho zničí. Jenže místo toho se po několika nedorozuměních do sebe zamilují…

počet epizod: 26

nacitani

Kenichi

15. června 2012 v 21:45 | recenze
Kenichi má přezdívku "lemra". Je členem klubu karate,ale vůbec mu to nejde a tak vůdce klubu rozhodne,že spolu budou bojovat a kdo prohraje, tak z klubu odejde. Je z toho zničený a cestou domů uvidí novou spolužačku Miu,která se zastane starce, kterého shodila na zem parta chuligánů. Kenichi má nejdřív nahnáno,ale pak se vzchopí a podaří se mu bouchnout do obličeje jednoho z nich. Vypadalo to,že to bude konec,ale Mia se naštve a všechny je porazí. Později se zeptá jaktože umí bojovat a ona mu vysvětlí,že chodí do doja. A právě tam začně Kenichi cvičit. Zbabí se své přezdívky a stane se nejlepším?


poet epizod: 50


Koutetsu Sangokushi recenze

23. května 2012 v 21:27 | akihabara
Císařská pečeť se předávala z generace na generaci již od dávných časů. Dává velkou moc bojovníkům, které si vybere. Toto je příběh těch, které si vybrala.

Je čas chaosu a občanských válek. Je čas, kdy se střetají velké armády a velcí hrdinové, aby zapsali své jméno do historie. Je to také čas smrti a destrukce, kdy lidé země žijí v neustálém strachu z meče. V tento čas se na scéně objeví zdráhavý Rikuson, jehož rodina střežila císařskou pečeť až do okamžiku, kdy byla ukradena osobou jménem Sonsaku. Na příkaz svého učitele nabízí Rikuson své služby Sonsakovi se záměrem zjištění vůle císařské pečetě. Ale asasinové zabijí Sonsaku a císařská pečeť je ztracena. Tak začíná Rikusonova cesta hledání císařské pečetě a objevení jeho osudu.

kaitou tenshi twin angel kyun kyun tokimeki paradise

6. května 2012 v 20:47 | akihabara

Kaitou Saint Tail

6. května 2012 v 19:59 | recenze
Počet epizod: 43

Meili Haneoka je obyčejná dívka zlodějka. Krade nečestně věci,které byly ukradeny,ale pro dobrou věc,protože je vrací právoplatným majitelům. Jedna sestra v kostele jí v tom pomáhá a o její identitě ví pouze sestra a Meilina nej kamarádka. Každý den slyší problémy lidí,takže v podstatě napravuje křivdy.

Druhá řada Kiddy Grade and

1. května 2012 v 14:09 | recenze
Dvacet pět let po tom,co Eclair a Lumiere zachránily galaxii a zemřely pro ní, GTO vytvořené po porážce GOTT má tzv. ES divizi,která zahrnuje kandidáty. Mezi ně patří Ascoeur, Q-feuille, a Dia,které se dopracovávají k členství v ES.

Kobato

1. května 2012 v 10:44 | wikipedia
Kobato je sladká, energická, roztomilá holka, ale také velmi naivní o světě kolem sebe. Má "misi", aby vyplnila svou tajemnou lahvičku se srdcí lidí,tak se může léčit. Nicméně, omezení je, že není dovoleno se zamilovat s jakoukoli osobou, jejíž srdce se hojí. Jak Kobato pokouší plnit své poslání, ona je doprovázena Ioryogi, duchem ve formě psa Plushie. Vzhledem k tomu, Ioryogi je zodpovědný za tresty, které byly použity proti němu a jeho přátelům z duchovního světa, musí vést Kobato a zajistit, že se jí podaří její poslání a jeho přátelé mohla vrátit do své pravé podoby.

Počet epizod: 24


Kuroko no Basuke

19. dubna 2012 v 22:20 | recenze
Kdysi dávno byl basketbalový tým Teitei,který byl neuvěřitelně silný a říkal si: "generace zázraků." PO absolvování střední školy šel každý z nich na jinou vasokou školu,kde se přidal k jinému basketbalovému týmu. Jenže v tom týmu byl ještě jeden hráč a ten se jmenoval Tetsuya Kuroko a nadaný Kagami,který měl za cíl přivést jejich školu na vrchol spolu bojují v basketbale. Jak to dopadne?

Počet epizod: 25
Rok: 2013
Žánr: sportovní

Kuroshitsuji II

6. dubna 2012 v 19:56 | akihabara
Přichází nový sluha, přichází nový pán. Sadistický Alois Trancy má jen jedno přání - potrestat toho, kdo mu zavraždil jeho jediného přítele. "Jistě, Výsosti," pronese jeho sluha Claude Faustus. Ten, kdo zavraždil jeho přítele, byl Sebastian Michaelis a jedinou věcí, kterou ho lze potrestat, je vzít mu jeho poklad - duši mladého Ciela Phantomhiva. A tak se na scénu opět vrací staří známí, neboť i Ciel se vrátil z náruče jisté smrti, jenomže si nepamatuje, co se během minulého roku událo. Je nasnadě se zeptat: "Který sluha je lepší?"

Počet dílů: 12nacitani

Kuroshitsuji

6. dubna 2012 v 19:53 | akihabara
Je mu teprve dvanáct let a už je hlavou rodiny. Zřejmě to bude tím, že jeho rodiče mu zavraždili a jeho se zabít pokusili. Bylo by se jim to podařilo, kdyby Ciel Phantomhive neuzavřel smlouvu s démonem. Ten mu pomůže vypátrat a eliminovat vrahy jeho rodičů, na oplátku dostane Cielovu duši. Mezitím, než se jim podaří zjistit, kdo zavraždil Cielovi rodiče, musí démon uposlechnout každý jeho přímý rozkaz. Důkazem této smlouvy je znak na Cielově oku a démonově ruce. A tak Ciel s novým sluhou Sebastianem Michaelem zažívá spousty dobrodružství, jež spějí jen k jednomu konci…

Počet dílů: 24


nacitani

Kakyusei ova

16. března 2012 v 23:30 | wkipedia
Příběh se točí kolem Mizuho Yuuki, jehož nejlepší přítel Miko se zamiloval doTohru. Miko je docela nevinný a pochází z přísně rodiny, takže Mizuho se snaží, aby se nedostala do cesty jejich vztahu přes její city o Tohru, která je právě nástup se svou rodinou, a přijímá jít na rande s bohatým Haruhiko. K dispozici je také mimo rušení Hai, mladšího studenta ve škole, který také rád Tohru.

K-on (tv seriál)

11. března 2012 v 19:33 | csfd.cz
Nastává poslední rok pro Jui Hirasawu, Ricu Tainaku, Mio Akijamu a Cumugi Kotobuki, zakládajícími členy "Light Music Club". Spolu se svým juniorským členem Azusou Nakano hrajícím na kytaru tráví své dny v klubové místnosti, kde se oddávají sladkostem, čaji a hudbě. Dívky trénují na nové školní představení, zkoušejí nabírat nové členy a starají se o své školní povinnosti. Během všech těchto povinností si však nikdy nezapomenou osladit život nějakou tou dobrotou.

Kekkaishi (TV seriál)

4. března 2012 v 11:36 | csfd.cz
Kreslený seriál z dílny studia Sunrise. Před pěti sty lety byl tehdejší feudální lord napaden démony prahnoucími po jeho tajemné vnitřní síle, síle, která jim mohla pomoci dostat se do světa lidí. Na ochranu feudálního lorda byl povolán proslavený mág, Tokimori Hazama, aby s pomocí svých dvou studentů chránil lorda i celou zemi před démony. Když ale Hazama i jeho studenti onemocněli, byl feudální lord zabit a jeho tělo společně s jeho mystickými silami pohřbeno v místě známém jako Karasumori. Dnes je Karasumori terčem všech démonů chtějících zesílit natolik, aby dokázali porazit ochránce posvátného hrobu feudálního lorda, "legitimní následovníky" Tokimori Hazami, Yoshimori Sumimuru a Tokine Yukimuru a zničit svět lidí. Aby tomu zabránili, chrání Yoshimori a Tokine zemi Karasumori pomocí speciální magické bariéry zvané Kekkai, která dokáže útočící démony zachytit a zneškodnit. Někteří démoni se ale spojili v organizaci, plánují zabít ochránce Karasumori a převzít nad tajemnými silami posvátné země úplnou kontrolu. Aby tomu zabránil, rozhodl se Yoshimori Sumimura zapečetit magické síly území Karasumori. To ale dokáže jen když zlepší své nepříliš vyvedené Kekkai techniky a zjistí jaká síla v zemi pod Karasumori vlastně dříme

Katekyo Hitman Reborn! recenze

4. března 2012 v 11:31 | akihabara.cz
Cunajoši Sawada, ve škole mu neřeknou jinak než "K ničemu Cuna", je hlavní postavou tohoto anime a, jak už napovídá přezdívka, je naprosto neschopný - jak v učení, tak i ve sportu. Jenomže jednoho dne se objeví učitel zabijáků Reborn a oznámí mu, že ho vycvičí na Desátého vůdce mafiánské rodiny Vongola, se kterou je, ač to nevěděl, Cuna krevně spřízněn. Jenomže Cuna je opravdová nula, která kolem sebe stále jen křičí "Zachraňte mě!", "To nezvládnu!" a k ničemu se nemá. Dokáže z něj přesto Reborn vychovat schopného mafiána, který ochrání svou novou rodinu? Možná že s kulkou Posledního přání, střelenou přímo doprostřed Cunova čela, se to podaří, pokud to tedy Cuna přežije…

Katanagatari (TV seriál)

4. března 2012 v 11:22 | csfd.cz
Příběh se odehrává v éře Edo, kdy Šičika Jasuri, sedmý pokračovatel Kjotó, školy japonského bojového umění meče žijící na ostrově Fušó se svou sestrou Nanami, potkává Togame, která se vypravila na ostrov Fušó za dědicem Kjotóské školy, aby ho požádala o pomoc při shromáždění dvanácti ceněných legendárních mečů vytvořených Šikizaki Kikiem. A tak začíná společná cesta Togame a Šičika

Kaichou wa maid-sama recenze

26. února 2012 v 14:46 | shirai.cz
Ayuzawa Misaki je 16letá studentka 2. ročníku na Seice, kde je také předsedkyní školní rady a chlapci obávanou "diktátorkou". Studuje na chlapecké škole, ale k jejich pohlaví pociťuje silnou nenávist, jelikož jejich otec je opustil. Misaki je z chudé rodiny a žije doma se svojí matkou a sestrou. Nemá ani na to, aby si koupila něco pořádného na sebe, natož aby si mohla dovolit občas si povyrazit s přáteli. Aby pomohla své matce udržet domácnost, pracuje jako maidka v Maid Café, ale o této brigádě se nesmí nikdo dozvědět, co by se pak stalo s její reputací přísné předsedkyně? Jednoho dne, když Misaki vynáší z práce odpadky potká Usuiho Takumiho - mužský idol její školy, který chladnokrevně odmítá všechny dívky. Misaki má strach, že by mohl něco vyzradit, ale on to dělá přesně naopak - začne Misaki pomáhat, chránit, popichovat a také jí den ode dne víc a víc milovat. Je tu ale jeden velký problém - Misaki nenávidí kluky. Dají se dohromady?

Kamichama Karin

19. února 2012 v 15:52 | recenze
Kamichama Karin je o dívce,která zjistí,že se dokáže změnit v bohyni. Karin je obyčejná dívka,která nikdy nepoznala své rodiče. Jediné,co má je rodinná fotografie a prsten od matky. Žije s tetou,která je na ní přísná a pořád na ní ječí. Jediný utěšoval je její kocour,který bohužel jednoho dne zemře. Když mu jde vykopat hrob,setká se s chlapcem,který říká,že dělání hrobu pro mrtvého mazlíčka je pitomost. Samozřejmě,že mu vrazí facku. Následující den se setkává s Himeko,dívkou,která také nemá rodiče. Zastydí se za sebe. Jenež rázem zjistí,že ten kluk ze včerejška je bratranec Himeko a jmenuje se Kazune. Jakmile Kazune uvidí její prsten,začne o ní jevit zájem. Karinin prsten se rozsvítí a udělá z ní nejúžasnější holku pod sluncem. Chytrou,sportovně nadanou,ale večer se všechno vrací do normálu. Kazune se jí ptá,jestli se neděly divné věci. Odpověď je ano. Radil jí,aby si hlídala svůj prsten,protože by jí někdo mohl napadnout a tan samý večer zaútočí nějáký chlápek v brýlích,který jí slibuje,že jejího kocoura vzkřísí. Výměnou za prsten. Karin mu ho už málem vydala,kdyby se tam neobjevil Kazune. Bojují spolu a chlápek v brýlích uteče. A co se bude dít dál? Naši přátelé budou muset žít pod jednou střechu,aby ochránili Karinin prsten. Když je,ale Himeno unesena,Karin se poprvé promění v bohyni.

Kin`iro no Chord: Secondo Passo recenze

24. ledna 2012 v 21:32 | Linda
Kahoko Hino je studentem všeobecného vzdělávání sekci seiso akademie. Jednoho dne narazí na Lili, muzikál víla, která poskytuje své kouzelné housle a místo školy výroční hudební soutěž. Kahoko odmítá, jen aby pokračoval v Lili, než ona přijímá nástroje a místo v soutěži. Jak se cvičí, je Kahoko divit, že si může hrát každý hudební kus, pokud ví, melodie a hraje se s ní srdce.Jak soutěž pokračuje, stává se více a více spojený s lidmi, které se snaží konkurovat.

Koi suru Tenshi Angelique - Kokoro no Mezameru Toki

14. ledna 2012 v 22:43 | csfd.cz

Koi suru Tenshi Angelique - Kokoro no Mezameru Toki (TV seriál)

Animovaný / Drama / Fantasy / Romantický
Japonsko, 2006, 13x24 min

Režie:

Hrají:

"Hamáčik, počúvajtě, tuna v naší galaxii bude zase volajaký průser, mňa se dnes v noci snívalo o presidentovi," pravil smutně major Terazky. "Ale soudruhu majore, snad nebude tak zle. Podle legendy nás zachrání co?" "Hovno," tipoval Franta Voňavka, ale mýlil se. "Podle legendy nás zachrání legendární Etoile," dokončil nadporučík Hamáček. "Nuž Hamáčik, čo bolo to bolo, terazky som majorom. Svolajte všetky súdružky baby zo socialistického vesmíra, budu zemegulu ryť rypákmi ako črvené myši. To by bolo, abychom z nich Etoile nevycvičili!" prohlásil o poznání spokojenější Terazky. "Jistě soudruhu majore, nechceme přece, aby naše galaxie skončila kde?" "V prdeli," hádal Voňavka a tentokrát nebyl daleko od pravdy. "Nechceme přece, aby naše socialistická galaxie skončila v imperialistickém chřtánu," volal a již zajištoval přísun kvalitních soudružek. "Jedu, jedu, jedu, neflákám se padám..." řval na buzerplace na soudružky kandidátky agilní svobodník Halík: "Já sem tahal gumy v Michelince a protáhnu i vás!"... Tak takhle to bohužel v Angelique nebylo, spíš nějak takhle... Ptačí královna si jedné noci uvědomila, že nad galaxií visí Damoklův meč. Svolala proto svých děvet chlapáků strážců a tuto neradostnou novinu jim sdělila. "Ach! Och! Uch! Ech! Ich! Ách! Óch! Éch! Ych!" odpověděli předpisově, sborově a v dokonalé sérii. "Neva, chlapáci moji, svezeme sem stovku borek, to by byla fakt smůla, kdyby se žádná nezvládla proměnit v ten legendární elektronický záchod, co zachraňuje galaxie," prohlásila pletouc si slova E-Toilet a Étoile. A již je to tu, stovka jatečních slepic se blíží v kosmickém klipperu, královna to zatím sleduje na monitoru. A ne, skutečně nejde o aluzi na Weissův Dům o tisíci patrech. Kura nejvypelichanější je v rámci nejstupidnějších filmových klišé divákem okamžitě identifikována jako vyvolená. Samozřejmě je jasné, že ono "vypelichání" je jen zdánlivé a ošklivé káčátko je vlastně překrásná labuť. Děvet samců hladce oholí své tváře, podpaždí a hrudě a vrhnou se vstříc harémové selekci, při které zrudne nejedno dívčí líčko a aktivují se jistě i jiné orgány. Omega samec omlouvá svou neúčast nezájmem. Lenoší v sadu a pojídá jablko, které nešťastně upustí na slečnin křebínek (to mají hrabaví ptáci na hlavě, víme?). Fräulein narozdíl od Newtona neobjeví přitažlivost gravitační, ale přitažlivost pohlavní. Divák ví, že v prvním díle je na milostné hrátky ještě brzy, není tedy překvapen, když slečna se zajíkáním uteče, nyní již v labutící se podobě. Záhy se dozvíme, že to ona zachrání tu galaxii, což jsme věděli už dávno. A taky, že se jmenuje Ange. Jak taky jinak, rodiče jistě v porodnici hned viděli, že tahle dámička se stane andělem. I v dalších dílech se setkáme s pěstěnými (kleštěnými?) mladíky, kvetoucími zahradami, překrásnými zámky, luxusním nábytkem, drahou garderóbou a vybraným chováním. Cukrkandl v porovnání s tímhle výkalem chutná jako pelyněk. Koncentrovaná blbost všech kolumbijských či venezuelských telenovel bledne před tímto výplodem.(20.4.2008)

Kore Wa Zombi Desuka

15. listopadu 2011 v 16:22 | csfd.cz
Hlavním hrdinou tohoto anime je student Aikawa Ayumu. Zpočátku se zdá být jako obyčejný mladík, ale zdání klame. Jednoho dne, když šel domů, potkal krásnou, napohled opuštěnou dívku v brnění. Po chvilce seznamování odchází domů, kde je zavražděn. Náhle se probudí nad dívkou v brnění, která mu oznámí, že je Necromancer a že ho vrátila zpět do života jako zombie. Od té doby spolu bydlí a Ayumu ji ochraňuje. Tedy jen do chvíle, než se objeví další nadpřirozené, krásné slečny a obrátí mu život vzhůru nohama.

Kimi ni Todoke 2nd Season

12. listopadu 2011 v 11:00 | http://anime.akihabara.cz/anime/Kimi-ni-Todoke-2nd-Season-2011
Kvôli jej dlhým čiernym vlasom a temnej aure sa Kuronume Sawako jej spolužiaci vyhýbajú a volajú ju Sadako. Avšak po tom čo nastúpila na strednú školu stretla Kazehayu Shouta. Kazehaya má živý a optimistický charakter a je obľúbený u každého. Sawako získala odvahu zmeniť svoj život od Kazehayu a od tej chvíle toho veľa zažila. Postupom času sú city Sawako voči Kazehayovi stále hlbšie, a teraz musí prísť na to, ako sa s nimi vysporiadať.

Kaze no stigma

28. října 2011 v 10:31 | wikipedia
Kazuma Kannagi byl považován za zbytečný, protože v jeho rodině nemohl použít "Enjutsu" (炎术 ? , Blaze technika), právo na kontrolu plameny. Když on byl poražený Ayano Kannagi, jeden z jeho velmi vzdálení příbuzní, v zápase se rozhodne, kdo bude vládnout "Enraiha" (炎雷霸 ? , Blaze Lightning Supremacy), meč, který byl ovládán rodinou dědic, on byl vyhoštěn z rodiny. O čtyři roky později se vrací jako mistr "Fūjutsu" (风术 ? , vítr technika), právo na kontrolu větru a pod novým názvem: Kazuma Yagami. Brzy po jeho návratu, on je smířen s Ayano a jeho mladší bratr, Ren, který je také nadaný v Enjutsu. . Brzy jsou však Kannagi členy rodiny zabit a vražednou zbraň je odhalen být Fūjutsu.

 
 

Reklama