* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

M

MM!

4. října 2013 v 13:07 | akihabara
Sado Tarou trpí kvôli jeho sexuálnemu masochizmu - má sexuálne potešenie z bolesti. Myslí si, že kvôli jeho kondícií nebude mať s nikým normálny vzťah a tak navštívi jedno miesto, kde sa splnia študentské priania. Tam stretne Isurugi Mio, dievča, ktoré si myslí, že je Boh a Yuuno Arashiko, dievča, ktoré má na svedomí jeho sexuálny masochizmus.

Rok: 2010
Počet: 12
Žánr: Groteska, komedie, harém


Mouryou no Hako

26. července 2013 v 8:27 | akihabara
Příběh se zabývá bizarní sérií vražd, kde oběti - středoškolské dívky - jsou rozřezány a jejich končetiny jsou nalezeny na různých místech ve skříňkách. Soukromý detektiv, prodavač starožitných knih i další pátrají, kdo stojí za tímto řáděním, a pokoušejí se tomu učinit přítrž.

Rok: 2008
Počet: 13
Žán: detektivní

Maoyuu Maou Yuusha

8. února 2013 v 18:53 | akihabara
Rok: 2013
Počet epizod: -
Žánr: Démoni, války

Děj: Příběh se odehrává ve světě zapleteném do války mezi lidmi a démony. Hrdina napadne královský hrad a je rozhodnutý zabít královnu démonů. Nicméně místo toho, aby ji zničil, královna navrhuje alianci s hrdinou. Vysvětluje, jak náhlý konec války může přinést další chaos do světa, a navrhuje se postavit proti jejich společnému nepříteli. Přesvědčen jejími slovy, se hrdina spojí s královnou a společně provedou plán, přinést prosperitu a trvalý mír mezi člověkem a démony. Hodně štěstí.

Muv-Luv Alternative: Total Eclipse

30. srpna 2012 v 10:41 | akihabara
V roce 1973 invaze vetřelců, kterým se říká BETA, započala válku, která zahnala lidstvo na pokraj vyhynutí. Během následujících 30 let si podmanili většinu Evropského kontinentu, čímž snižovali světovou populaci lidí o miliardy. Vzhledem k jejich přístupu a drtivé síle byla vynalezena nová mobilní humanoidní zbraň, TSF.

Příběh se točí kolem polojaponského Američana, Yuuyu Bridgese, který nesnáší Japonce (především kvůli svého japonského otce, který opustil jeho matku), byl poslán do Yuukonu, aby se účastnil projektu PROMINENCE, jako část Argos Test Flight.

rok: 2012
počet epizod:12

Mahou Kishi Rayearth

17. června 2012 v 18:39 | akihabara
Na svět Cephiro byli povoláni z našeho světa tři šťastlivci, aby se ujali role magických rytířů a zachránili svět před zhoubou.


počet dílů: 49


Mitsu x Mitsu Drops

12. května 2012 v 23:29 | akihabara
Yuzuru Hagino není jen dívka - je otrokem. Její "pán" je Kai Renge, sadistický sukničkář, který miluje hrátky se svým "honeyem" - studentem, který mu musí pomáhat (sloužit) do té doby, než ukončí školu, jinak bude vyhozen. Vydrží Yuzuru, nebo bude vyhozena? Problém je, že všechny předchozí "Honey" vydržely týden


Počet epizod: 2


Magical Angel Creamy Mami

8. května 2012 v 18:30 | recenze
Počet epizod: 52


Yu Morisawa je 10-letá dívka,která vidí kouzelnou kosmickou loď. Je jí darována hůlka,se kterou se mění na 16-letou a společně s ní na ní dohlíží dvě kočky,protože má kouzelnou moc. Může dělat cokoliv. Jednou jí jedna osoba požádá,ať zazpívá a když to udělá s pomocí kouzla,stává se přes noc idolem.

Magical Doremi

8. května 2012 v 18:24 | recenze
Počet epizod: 49


Ojamajo Doremi je 8.letá dívka,která se chce stát uživatelem magie,aby mohla jednomu klukovi vyznat lásku. Naráží na jeden obchod,kde je majitelkou čarodějnice. Z Doremi se stává její učeň.

Mahou no Yousei Perusha-(Perusha,kouzelná víla)

8. května 2012 v 18:12 | recenze
Počet epizod: 48


Perusha je 11-letá dívka,která žije v Africe s dědečkem a dvojčaty,kteří vlastní obchod s potravinami. Jednou se dostane do země s názvem KRÁSNÝ SVĚT,kde se setkává s královnou,která jí říká,že musí její svět zachránit. Daruje jí čelenku s hvězdou,se kterou musí rozmrazit KRÁSNÝ SVĚT.


Magical Idol Pastel Yumi

8. května 2012 v 18:04 | recenze
Počet epizod: 25

Yumi Hanazono miluje květiny a velice ráda kreslí. Jednou počmárá stěnu Lady Fukuroukouji,která se chystala zašlápnout pampelišku. Yumi potom obejvuje v její zahradě dva elfy,kteří jí dají hůlku,se kterou může věci měnit ve skutečné. Nicméně kouzla budou trvat pouze chvíli.

Magical Angel Sweet Mint

6. května 2012 v 18:52 | wikipedie
Mincovna je mladá dívka, která je shodou okolností také princezna ze světa snů a kouzel. Přírodní prostředí svého světa je pouze odrazem snů lidí na Zemi. Nyní je v nebezpečí, jak lidé ztrácejí víru v jejich snech a nechávají tmu vstoupit do jejich srdce, což je příčinou toho,že její svět umírá.
Na svých 12.narozeninách, po slavnostním večeru se svým otcem králem a její matkou královnou Lime, souhlasí, že půjde do světa lidí, aby se pokusila zachovat naděje lidí a sny, a taky prokázala, že má vlastnosti potřebné být moudrým vládcem. Nicméně, když zjistí, že všechny květiny v zahradě duhy jsou modré (barva smutku), ví, že její úkol nebude snadný.

Mátin ​​otec zařídí, aby zůstala se svou sestrou, mátina teta Herb, která provozuje obchod se suvenýry na Zemi s názvem "Happy Shop". Mincovně je také umožněno zvolit si dva nejlepší přátele, se kterými se podělí o tajemství své pravé identity. Vybere si mladého chlapce jménem Švestka a mladou dívka jménem Matice, protože když přijde na Zemi, uvědomuje si,že její otec zapomněl dát jí její tetinu adresu, a tak jí pomáhají najít obchod. Její papoušek Waffle jde s ní jako její maskot a pokusí se udržet ji z problémů.

Počet epizod: 47

Monster princess recenze

1. května 2012 v 10:51 | Linda
Hirovi Hiyoromovi zemřou rodiči a on žije odděleně od své sestry. Jeho sestra si najde nový dům a řekne mu,ať se k ní nastěhuje. Když tam dorazí,nikdo tam není,ale narazí na majitelku domu,kterou málem připraví o život stará konstrukce. Hiro jí zachrání a skonší pod konstukcí sám. Umírá. Odněkud k němu přichází tajmená žena s blond vlasy,která ho vzkřísí. Její jméno je Hime a je princeznou nestvůr.Od té doby jí musí Hiro sloužit. Jelikož ho oživila. Společně bojují proti příšerám a žijí v domě jeho sestry.

Počet epizod: 24 + 2 ova

Miracle Train

24. března 2012 v 23:46 | recenze
Jezdíte rádi domů vlakem? Máte rádi vlakové stanice? Ne? Po tomhle anime možná ano. Říká se,že v noci jezdí vlak,ve kterém můžete najít šest mladých kluků. Pokud máte problém a nastoupíte do tohoto vlaku,pomůžou vám s vašim problémem. Ale pozor! Tenhle vlak vidí pouze ženy a dívky,které mají problémy.

Marmelade Boy

19. března 2012 v 21:11 | wikipedia
Miki Koishikawa je obyčejná studentka,které její rodiči oznámí,že se rozvádí za účelem vyměnit si partnery s jinou rodinou,která je už dlouho jejich přáteli. Miki s tím absolutně nesouhlasí a připadá jí to divné,ale do té doby,než uvidí jejich syna Yuua Matsuhora. Samozřejmě,že se do něj zamiluje jako on do ní,ale jejich lásce neustále překáží lidé z jejich minulosti a lidé,kteří jsou do nich už dlouho zamilovaní. Jakpak do dopadne?

Mai-Otome (TV seriál)

21. února 2012 v 22:09 | csfd.cz
Kdesi v preďalekej galaxii existuje planéta Earl. Jej povrch, zničený za posledných sto rokov Vojnou dvanástich kráľov, si užíva krehký mier zabezpečovaný dievčatami - vojakmi s nadľudskými schopnosťami, zvanými Otome. Vojenská sila a politický význam každého z množstva drobných kráľovstiev je posudzovaný podľa množstva Otome, podriadených ich vládcom. Jediným miestom, schopným dodávať panovníkom Otome je univerzita Garderobe, nachádzajúca sa v kráľovstve Windbloom neďaleko hlavného mesta Fuuka. O nanotechnológie vo vlastníctve Garderobe, ktoré umožňujú Otome poraziť temer akúkoľvek armádu má však záujem i Arcivojvoda principátu Artai, Nagi a frakcia Schwartz. Hlavná hrdinka Arika Yumemiya túži stať sa Otome a napĺňať tak svoje ideály o mieri medzi kráľovstvami. A tak sa spolu s riaditeľkou Garderobe Natsuki, novopečenou kráľovnou Windbloomu Mashiro a zvyškom loajálnych monarchií postaví proti snahe o kontrolu všetkých kráľovstiev jediným hegemónom. Seriál Mai-Otome je alternatívny spin-off seriálu Mai-HiME s rovnakými postavami, zasadenými do iného prostredia a príbehu

Mirage of Blade recenze

21. února 2012 v 22:02 | wikipedia
Takaya Ohgi, typický student střední školy, netouží po ničem více, než chránit svého nejlepšího přítele Yuzuru Narita a žít normální život. To znamená, že až do Nobutsuna Naoe, intenzivní a charismatické starší muž, informuje Takaya, že on je ve skutečnosti reinkarnací Lorda Kagetora a adoptivní syn vznešeného pána, samuraje Kenshin Uesugi. Naoe, sám "vlastník" nebo duše znovu narodí v čase, ožívá Takaya jeho schopnosti vymítat zlé duchy a bojovat proti feudální Underworld, sbírka neklidných duchů bojovníků zaměřena na současné dobytí. Zatímco většina vlastníci si své dřívější život před převtělí, Takaya není, a je často nepřátelské k jakékoliv úsilí o úplné uzdravení své paměti. Jak se děj odehrává, složitou historii postav a jejich minulost naznačuje, proč tomu tak je, a skutečná podstata bouřlivé a poněkud nejednoznačné vztahy mezi dvěma vodiči poskytuje kulisu pro melodrama, které zahrnují několik generací japonské historie. Šéf mezi antagonisty sérii Hojo a Fuma klany, jednou ve válce s a nakonec svržen Kenshin Uesugi. . Jak se vystoupit do živého světa, aby obnovily své staré války, Naoe, Takaya, a další dva vlastníci zaměřili se zabránit tomu, aby z děje.

Munto recenze

7. února 2012 v 22:08 | Linda
Hlavní postavou je mladá dívka Yumemi,která má velice zvláštní schopnosti. Už jako malá byla označována za podivnou,ale přesto si našla dvě kamarádky. Jmenovaly se Suzume a Ichiko. Jednou se před ní zjeví Lord Munta,který potřebuje její akutu. Akuta je síla,která spojovala proplouvající ostrovy se zemí. Proplouvající ostrovy jsou létající věci na obloze. Jenže i tohle anime musí mít nějákého nepřítele. A tím je Guntarle,zlý a chamtivý vládce aliance,který chce Akutu jenom pro sebe. Kdo Akutu získá? A co se stane s proplouvajícími ostrovy? Nato se podívejte sami.

Midori no Hibi (TV seriál)

6. února 2012 v 23:03 | csfd.cz
Sawamura Seiji je středoškolský delikvent, který je známý svojí ďábelskou pravačkou, což mu dává značný respekt a úctu u kluků. Jenže u děvčat Seiji takové štěstí nemá už kvůli jeho pověsti rváče, tak potom není divu, když mu už v pořadí 20. dívka dala košem. Když už Seiji ztrácí veškeré naděje a začne se smiřovat s tím, že mu jeho jediným přítelem bude jeho pravačka, se stane něco, co Seiji vůbec nečekal. Když se ráno vzbudí, tak k jeho nelibosti zjistí, že má místo svojí ďábelské pravé ruky dívku, jež se jmenuje Midori Kasugano. Jenomže Midori, kterou Seiji vůbec nezná, je do Seijiho už 3 roky zamilovaná, ale jen díky její stydlivé povaze mu to ještě nikdy neřekla.

Moonlight Lady

6. ledna 2012 v 16:15 | wikipedia
Suzuna Kuraki je krásná mladá žena apprenticing, aby se stala kněžkou její bohaté, matrilineal rodiny šintoistické víry. V rámci svého zahájení, musí se nejen praxi zasvěcení, ale také zadat manželství po dohodě a následně účast na decadal obřadu Tsukimachi, esoterický rituál koná přivítat novou farářka. Nicméně, co se začne komplikovat, když její snoubenec je Koichi Hayama, přinesl do jejího majetku a tajemné paranormální energie začíná dělat ji trochu podivně zákona.

 
 

Reklama