* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

O

Otome wa Boku ni Koishiteru

29. ledna 2014 v 11:10 | akihabara
nacitani

Hlavní hrdina na žádost v závěti své babičky musí studovat na stejné akademii jako ona. Problém začíná, ale až ve chvíli, když zjistí, že je to dívčí akademie. Rozhodne se tedy vydávat za děvče, v čemž mu pomůže je dlouhodobá přítelkyně, která studuje na téže škole. Jak si tedy hlavní hrdina povede ve školé plné děvčat ?

Počet epizod: 12
Žánr: Crossdressing, Romantika
Rok vydání: 2006

Onii-sama e.../Dear Brother

27. prosince 2013 v 12:56 | AKIHABARA
Misonoo Nanako je, nedlouho po příchodu na prestižní dívčí školu "Seiran Academy", vybrána do elitního klubu Sorority. Klubu, kam se dostanou jen ty nejlepší a nejkrásnější dívky s nejlepším původem. Zanedlouho ale začne poznávat i odvrácenou stranu studia na výběrové škole - svět intrik, přetvářek a závisti ostatních spolužaček. Spousta jejích kamarádek má své problémy a Nanako se tak setkává s věcmi jako je drogová závislost, šikana či sebevraždy. Navíc se musí vypořádat i s problémy ve své vlastní rodině stejně tak jako s city k jedné krásné spolužačce... Únikem z tohoto světa jsou pro ni dopisy, které píše muži, který je pro ni jejím bratrem...


Rok vydání: 1991 - 1992
Žánr: Úzkost, žárlivost, rivalita, drama
Počet epizod: 39

Otogizoushi

18. srpna 2013 v 7:40 | akihabara
Otogizushi se odehrává během období Heian (zhruba 1000 n.l.). Kyoto je zpustošeno hladem a epidemií, nicméně šlechta a samurajové pokračují ve svých ohavných bojích o nadvládu.
Císařský dvůr, který soucítí s utrpením lidí, nařídí Minamotu no Raikou, lukostřeleckému mistrovi, najít a přinést posvátný klenot, který slibuje obnovení míru v Kyotu. Bohužel Raiko podlehne epidemii. Jeho mladší sestra, Hikaru, se rozhodne tajně podstoupit cestu místo něj.

Rok: 2004-2005
Počet: 26
Žánr: historické

One Piece

9. prosince 2012 v 17:41 | akihabara
Rok: 1999-.....
Počet epizod: 578

Před dvaceti lety byl popraven nejslavnější pirát všech dob Gold Rodger, který údajně schoval na Grand Line největší poklad všech dob. To odstartovalo éru pirátů. Hlavní hrdina je Monkey D. Luffy, chlapec, který v mládí snědl omylem tajuplné ovoce, které dává lidem nadlidské schopnosti. Několik let poté se Luffy vydal na moře po stopách slavného piráta, aby našel se svou novou posádkou slavný poklad One Piece. Na cestě za svými sny se Luffy a jeho přátelé dostávají do jednoho dobrodružství za druhým.

Onegai My Melody

17. června 2012 v 14:33 | recenze
počet dílů: 52


Hlavním hrdinou je růžový králík My Melody,který bojuje proti svému nepříteli. Musí sesbírat 100 růžových poznámek a jeho nepřítel 100 černých poznámek. Pokud se mu to podaří, spasí svou zemi a všeichni budou šťastní.Okane Ga Nai / No Money recenze

23. května 2012 v 22:15 | Linda
Ayase Yukiya je koupen na aukci mužem,který se jmenuje Káno Somuka. Nechápe proč,ale je svobodný a může dělat,co se mu zlíbí,ale bohužel nemá peníze a tak mu Káno nabídne jeden návrh.

počet dílů: 4


Otome Yokai Zakuro recenze

28. února 2012 v 21:26 | shirai.cz
V alternativní historii za éry Meidži, kde spolu bok po boku žijí lidé a nadpřirozené bytosti označované jako "Jónin", děvčata narozená jako poloviční Jóninové bojují proti Jóninům, kteří ohrožují klid ve společnosti. Lidská strana jim na pomoc dodá tři mladé muže, nadporučíky Japonské armády. Je možné, aby spolu mohli vycházet, pracovat, porozumět si?

Onegai Twins

28. října 2011 v 13:12 | csfd.cz
Děj se odehrává rok po skončení seriálu "Onegai Teacher", avšak netočí se kolem starých známých. Naopak na scéně se objevují nové tváře a jednou z nich je chlapec Maiku, který si pronajal starší domek u jezera. Proč? Je to ten z fotografie, jediné věci, která ho nějak spojuje s rodinou, jež nikdy nepoznal. Na té fotografii však nestojí sám - po boku má svou sestru. Jednoho dne však na jeho dveře zaklepají dvě dívky s touže fotografií. Jedna je cizí, jedna je jeho sestrou. Která je která? Navíc o slovo se hlásí i láska, nejenom ta sourozenecká..

 
 

Reklama