* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Tajemství věštby a osudu

Konec dobrý,všechno dobré 24.kapitola

30. listopadu 2011 v 17:06 | Linda
Druhý den šli všichni normálně do školy,jakoby se nic nestalo. Shinju se přestěhovala k Tomoyům do zámku a žila s nimi. Svůj dům dávno prodala. A co se stalo s ostatními? Kohaku se začal věnovat vědě a filozofii,Raidon se dal do psaní životních poznatků,Tsubasa se zamiloval do fotbalu a každý pátek a čtvrtek má trénink. Yuki a Shinichi chtějí vystudovat střední. Natsuki má zájem o návrhařství a Shinju se chce stát akrobatickou hvězdou. Všichni si navzájem věří a doufají,že se jejich sny splní. Když se podíváte večer na oblohu,můžete vidět jejich úsměvy a toužebná přání.
Konec 24.kapitoly

Muž proti muži 23.kapitola

30. listopadu 2011 v 17:01 | Linda
Boj trval neuvěřitelně dlouho. Ale Yuki a Shinichi nebyli unavení. Všichni tři se prali hlava nehlava,ale najednou udělal Raizen chybu. Potom bylo jednodušší ho porazit.
"Je mi jedno,jestli jsi můj otec. Stejně zemřeš." vykřikl Shinichi. Skály se bořily,rány a blesky létaly. Raizen byl poražen. Jejich démonická aura zmizela a všichni se mohli vrátit domů. Před nimi se objevil tunel a zapečetěná brána. Tím skončilo jejich dobrodružství a putování bylo u konce.
"Bylo to skvělé dobrodružství a zachránili jsme lidský svět. Vždy budeme připraveni. Nemám pravdu?" zeptala se Shinju. Všichni souhlasili a na tenhle den nikdo nezapomněl.
Konec 23.kapitoly

Démonická aura 22.kapitola

30. listopadu 2011 v 16:55 | Linda
Ostatní se pomalu probouzí. Yuki a Shinichi byli pěkně naštvaní,protože všem tolik ublížil. Najendou v sobě probudili vztek a démonickou auru. Jejich síla strašlivě vzrostla. Rychlost a síla byla nepřekonatelná.
"Pojďte! Musíme udělat štít nad lidským světem a Zásvětím,nebo je po nás." promluvila Shinju a zvolala:
"Sakura!" Vytvořila štít,který byl velice odolný. Museli kontrolovat lidský svět. Pokud viděli přízrak,zabili jej a pokud to byla trhlina,tak jí spravili. Raizen odmítl bojovat proti svým synům,ale když jinak nedali,utkal se s nimi. Byl čas konečného boje. Jak to dopadne?
Konec 22.kapitoly

Pomsta 21.kapitola

30. listopadu 2011 v 16:49 | Linda
Yukiho se Shinichim to zarazilo a tak Raizen řekl:
"Zůstanete tady se mnou." Zasmál se a znehybnil je. Měl za úmysl vyvraždit lidský svět a naplnit svět přízraky. Všichni se na Raizena rozběhli a útočili na něj,ale on jejich útoky odrážel. Shinju zatím Yukiho a Shinichiho osvobodila. Bohužel Raizen byl velmi mocný a za chvíli byli všichni zesláblí. Raozen popadl Shinju a chtěl jí zabít jako první.
"Ale,ale,jesli tohle není poslední dědic Zazatské větve. Yuki,tobě na tý holce záleží,že? Škoda,že jí už neuvidíš." Potom jí chtěl plnou silou udeřit,ale Yuki mu to nedovolil. Díky své rychlosti zachránil Shinju a odhodil Raizena kilometr daleko. Kdo vyhraje?
Konec 21.kapitoly

Nejmocnější přízrak 20.kapitola

30. listopadu 2011 v 16:41 | Linda
Padali čím dál níž a níž. Za chvilku byli v Zásvětí.
"Vítám vás v Zásvětí,Společenstvo Světla. Dlouho jsme se neviděli,synové." ozval se neznámý hlas. Patřil Raizenovi. Měl stříbrné vlasy,oblek s pláštěm a rutinu na obličeji.
"Yuki a Shinichi,dlouho jsme se neviděli. Už je to 18 let." říká Raizen.
"My nejsme tví synové. Náš otec je Ren Tomoyo." křičí Yuki se Shinichim.
"Já myslím,že vím,proč jste jeho synové." říká váhavě Shinju. Všichni se na ní otočili.
"Pokud je pravda to,co říká,tak královna Fumiko musela všechno tajit. Musela si Raizena vzít a porosit Shinichiho s Yukim,ale zíkony Raizena neuznávaly za vládce,protože byl démon a tak si královna musela vzít někoho jinému a později se narodila Natsuki." Je to všechno pravda?
Konec 20.kapitoly

Uzavření brány 19.kapitola

30. listopadu 2011 v 16:32 | Linda
Yuki si všiml Shinju a jejího zranění.
"To jsem udělal já?" ptal se váhavě.
"To nevadí. Moje zranění se rychle uzdraví." Na tuhle událost nemohli všichni dlouho zapomenout. Byl čas uzavřít bránu. Do otevření zbývaly dva dny. Společenstvo světla se vydalo k bráně a král s královnou společně odvolali speciální jednotky. Společenstvo se pustilo do díla. Brána byla uzavřená,ale něco tu nesedělo. Ozvalo se zemětřesení a společenstvo ucítilo negativní sílu. Yuki a Shinichi uslyšeli hals,který se ozýval ze Zásvětí. Na hoře Kekkai se vytvořily díry a ostatní se dostali dírami do Zásvětí. Díry se znovu ucelily. Kdo je za tím vším?
Konec 19.kapitoly

Kletba 18.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:54 | LInda
Na zámku byla naléhavá porada.
"Poslyšte,blíží se úplněk a zatmění měsíce. Jak už víte,tak tu panuje negativní síla. Myslím,že se něco přihodí.ů povídá ustaraně král Ren Tomoya. Najednou měsíc ozářil Yukiho a Shinichiho.Jejich oči byly bez jasu jako omámení. Tasili meče a zaútočili na všechny.
"Co to děláš?" ptá se Tsubasa.
"Jo,nech toho." křičí Raidon. Ostatní nevěděli,co dělat. Najedno Yuki zaútočil na Natsuki. Shinju se rozběhla,rychle Natsuki odstrčila a jeho útok zasáhl jí. V tu chvíli kletba pominula. Yuki a Shinichi se probudili z transu. Dlouho se z toho vzpamatovávali. Co se stalo? Budou svědky ještě něčeho?
Konec 18.kapitoly

Prudký vítr 17.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:43 | Linda
Společenstva světla trénuje už čtyři dny. Jejich dovednosti se zlepšují,ale pořád na ně čeká zlo. Tou dobou má Shinju hodinu akrobacie a Yuki se na ní dívá. Přesto,že každý den podstupuje tvrdý trénink,dokáže se pořád pohybovat na hrazdé jako hvězda. Po hodině se spolu vydali domů,ale cestou zavál strašně prudký vítr. Oba poznali,že se děje něco zlého. Za chvíli k nim přiletěl Shinichi s ostatními a povídají:
"Cítím tu negativní sílu. Rychle,král s královnou na nás volají." Jenomže se blíží zatmění. Budou svědky něčeho zvláštního?
Konec 17.kapitoly

Neklid a Chaos 16.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:36 | Linda
V Zásvětí zatím panuje neklid a choas. Přízraci se probouzejí. Jenomže v Zásvětí se probouzí nejmocnější přízrak. Čeká až se brána otevře. Tenhle přízrak si říká Raizen a živí se lidmi,protože už dlouho nic nejedl,slábne. Ve světě lidí je,ale člověk,který je s ním spřízněný. Kdo to je?
Konec 16.kapitoly

Zkouška 15.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:33 | Linda
Po krátkém tréninku si všichni šli odpočnout,kromě Shinju. Speciální jednotky jí požádaly,aby v laboratoři zůstala a trénovala. Její útok "SAKURA" byl velmi slabý,proto se vytvořily hologramy a trénink mohl začít. Bohužel se jí nedařilo. Za pár minut tam přišel Yuki s Shinichim.
"Proč tam Shinju trénuje bez nás?" zeptal se váhavě.
"V sobě skrývá obrovskou moc,kterou musíme uvolnit."
"Ublíží si!" křičí Shinichi.
"Máte pravdu,ale nevíte,co vás ještě čeká." odpovídá člen jednotky. Nakonec uslyšeli,jak Shinju říká:
"Udělám vše proto,abych ostatním pomohla." Vystřelila obrovskou sílu a jednotky zatleskaly kvůli pokroku.
Konec 15.kapitoly

Skrytá síla 14.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:24 | Linda
Druhý den se vydali Shinichi a Yuki podat zprávu. Zpráva byla přijata a trénink mohl začít. Tentokrát tvrdší. Trénink probíhal v obrovské místnosti s laboratoří. Speciální jednotky pomocí laboratoře vytvořily hologramy.
"Budete bojovat s přízraky D třídy. Ať se zlepšíte. Postupem času vám budu přízraky ztěžovat. Nakonec bojovat s přízraky třídy S. Teď do toho!" zakřičel člen jednotky a spustil program. Nejdříve se měli dostat z temného lesa. Les byl plný přízraku,proti kterým měli bojovat. Díky své spolupráci byli hotoví za pár minut. Přesto jsou ještě slabí.
Konec 14.kapitoly

Sakura 13.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:16 | Linda
Shinju otevřela okno a najednou zavál vítr. Odnesl spadané listí a květy Sakura. Sakura je strom s třešňovými květy,který roste jednou za rok.
"Po smrti babičky mi tenhle strom dělá ohromnou radost." odpověděla Shinju. Všichni myslí na zahradu,kde strom rostl. Jeho vůně byla příjemná a vítr hezky vál. Tsubasa promluvil:
"Vážení,vím,že je vám to tu pohodlné,ale brána se otevře už za týden a kdoví,co se může stát. Musíme trénovat." Tsubasa měl pravdu. Přesto všichni stáli v zahradě a vnímali tu příjemnou vůni Sakury.
Konec 13.kapitoly

Vzpomínky 12.kapitola

30. listopadu 2011 v 15:10 | Linda
Byla tu sobota,ale ostatní stále spali. Shinju nemohla spát,vstala a šla pozorovat vycházející slunce na terasu. Ostatní se vznášeli ve svých snech. Každému se zdálo něco jiného. Najednou Shinju zavřela oči. Zdálo se jí,že stojí na hoře Kekkai u brány. Něco jí táhlo dovnitř. Když se podívala malou štěrbinou,spatřila přízraky A-D třídy,kteří chtějí zaútočit. Vidí budoucnost,jak lidstvo mizí a svět zaniká. Probouzí se ze svého snu. Ostatní se také probouzí. U snídaně si vypráví o snech,který se jim zdál. Velmi náhodnou věcí byl stejný sen. Jaký to má význam? Co to znamená? Jaké nebezpečí na ně číhá?
Konec 12.kapitoly

Vystoupení 11.kapitola

29. listopadu 2011 v 16:58 | Linda
Druhý den se Shinju probudila u sebe doma. Odpoledne měla hodinu akrobacie,kde dostala pozvánku na vystoupení. Shinju si obvykle vytvořila těžké číslo,podobné souboji s nepřítelem a s mečem v ruce. Vystoupení bylo úžasné a společenstvu světla se moc líbilo. Yuki ji předal květiny. Po vystoupení šli všichni společně k Shinju. Shinju uvařila k večeři hranolky a kuřecí steaky.
"Nechtěli byste tady přespat?" zeptala se a ukazovala jim pokoje,kde mohou spát. Další den měla být sobota. Než šla spát,zkontrolovala všechny pokoje. Yuki nemohl spát,a proto se Shinju pozoroval hvězdy. Co je ještě čeká?
Konec 11.kapitoly

Tajemství minulosti 10.kapitola

28. listopadu 2011 v 16:55 | Linda
Yuki a Shinichi se chtěli o Zazatské větvi dozvědět více. Proto nahlédli do knih zámecké knihovny. Tam našli krátký text.. Text zní:
"Zazatská větev patří mezi nejvzácnější rody. Potomci tohoto rodu mají vždycky větší moc,než jejich předchůdci. Minulost větve je velmi komplikovaná. Celá rodina Zazatské větve byla vyvražděna. Posledním potomkem měla být zřejmě dívka. Zvaná jménem Shika Hina. Nebo Shinju Hikaru. Je jediná,kdo přežil. Jejím osudem je uzavřít bránu se Společenstvím Světla. KONEC MINULOSTI." Shinichi a Yuki byli překvapení,z toho,co slyšeli,ale kniha má pravdu. Do otevření brány zbývá 8 dní. Musí si pospíšit. Zvládnou to?
Konec 10.kapitoly

Nespoutaná síla 9.kapitola

28. listopadu 2011 v 16:48 | Linda
Přízrak se jí vysmíval:
"To je všechno? Jde vidět,že jsi jen obyčejná holka." Shinju se nechtěla vzdát. Najednou si vzpomněla,co jí říkala babička. Zkusila bojovat proti svému nepříteli. Přízrak na ní útočil,ale ona se mu vyhýbala. Uslyšela babiččin hlas,který jí radil,co má dělat. Věděla od ní,že je dědic Zazatské větve. Nakonec řekla:
"Nikdy vám neodpustím,že jste zabili mou babičku a nedovolím,aby jste zaútočili na lidský svět." Přízrak se na ní vrhl,ale Shinju zavřela oči a uvolnila moc. Vytvořila si štít a přízrak odhodila. Odříkala zaklínadlo a zvolala:
"Sakura!" Listy stromu je obklopily a zničily jejího nepřítele. Po velkém vyčerpání omdlela. Shinichi jí odnesl pryč,aby si odpočnula.
Konec 9.kapitoly

Pronásledování 8.kapitola

28. listopadu 2011 v 16:42 | Linda
Na zámku všem Yuki prozradil přičinu smutku Shinju.
"Nesvěřila se ti ještě s něčím? Myslím,že se ti nesvěřila se vším." zeptal se král. Najednou se objevila Natsuki:
"Rychle! Shinju je v nebezpečí!" Všichni se šli podívat do světelné koule. Viděli,jak Shinju někdo pronásleduje. Tentokrát museli všichni pouze jenom přihlížet. Shinju chtěla pomstít smrt své milované babičky. Zafoukal vítr a nepřítel odhodil plášť. Byl to přízrak A-třídy. Souboj začal. Přizrak útočil,ale ona se mu dokázala vyhýbat. Každá rána byla bolestná,protože přízrak byl rychlý. Přesto Shinju stála na nohách. Proč riskuje svůj život?
Konec 8.kapitoly

Přání 7.kapitola

28. listopadu 2011 v 16:33 | Linda
Král a královna Shinju pozorují. Vidí,že se hodně změnila. Její moc je slabší a křehčí,proto chtějí zjistit,co jí trápí. Poslali pro všechny členy Společenstva Světla a nařídili jim,aby Shinju sledovali. Kohaku,Raidon a Tsubasa jí sledovali ve škole. Natsuki ji sledovala v parku a Yuki se Shinichim na ni dávali pozor na hodině akrobacie. Yuki nemohl Shinju jenom sledovat a rozhidl se jí na to zeptat sám,ale Shinju s nikým mluvit nechtěla,proto se dala na útěk. Yuki ji pronásledoval a zakřičel:
"Shinju,neutíkej! Dobře vím,že neseš nějáké břemeno. Jsme přece přátelé,proto by bylo dobré,kdybych ho mohl nést s tebou." Shinju se zasatavila a podívala se na něho.
"Yuki,jenže.." Svěřila se mu se smrtí své babičky a požádala ho,aby o tom s nikým nemluvil. A když jde Shinju spát,každou noc si přeje,aby vše bylo jako dřív.
Konec 7.kapitoly

Poslední slova 6.kapitola

28. listopadu 2011 v 16:26 | Linda
Ještě tenhle den se Shinju vrátila domů,ale nejdříve šla navštívit babičku. Ale to,co spatřila,by nikdy nečekala. Její babička seděla v křesle a na hrudi měla hlubokou ránu. Vedle ní stála neznámá postava,která se dala na útěk. Shinju uslyšela hlas své babičky,vzala jí za ruce a prosila jí:
"Babičko,neumírej. Prosím,neumírej. Neopouštěj mě." Babička se usmála a promluvila naposledy.
"Shinju,neboj se. Už je ti šestnáct. Já se smrti nebojím,proto bud silná. Než odejdu,svěřím ti tajemství. Ty jsi posledním dědicem Zazatské větve a ukrýváš v sobě ohromnou moc. Ovládni ji a společně se Společenstvem Světla,uzavři bránu. Pátrej ve své minulosti. Sbohem." Babička se nadechla naposledy a její duše odešla pryč. Od té doby je Shinju uzavřená a každou noc pláče.
Konec 6.kapitoly

Slzy úzkosti 5.kapitola

28. listopadu 2011 v 16:18 | Linda
Všichni tři dorazili do zámku,kde žil Shinichi a Yuki. Obvázali Shinju rameno a radili jí,aby se nepřepínala.
"Omlouvám se,Yuki. Nechtěla jsem ti způsobit problémy." Pak se jí na tváři zatřpytily slzy.
"Ty jsi mi nezpůsobila problémy. To já bych se ti měl omluvit,protože jsem, tě vystavil nebezpečí." Za pár minut si král s královnou zavolali Shinichiho a Yukiho. Každému zadali jiný úkol. Yuki si musel poslechnout důležitou věc.
"Synu,ty dobře víš,že se brána za deset let otevře. Potřebujeme posilu a pokud jde o Shinju,tak ta dívka se cítí za všechno,strašně odpovědná a myslí si,že je všechno její vina. Rozmluv jí to a přesvědč jí,aby se přidala do Společenstva Světla."
"Dobře." odvětil Yuki a dal se rychle do práce.
Konec 5.kapitoly

Únos Shinju 4.kapitola

27. listopadu 2011 v 9:35 | Linda
Je noc a svítí měsíc. Shinju se ještě učí na písemku. Jenomže,když zrovna zhasíná lampičku,zaútočí na ní neznámá postava.
"Pomozte mi někdo!!" křeičí Shinju. Druhý den učitel kontroloval jména studentů. Zavolal jméno Shinju,ale nikdo se neozýval. Yukimu to přišlo divné a ihned běžel po škole za Shinichim,aby mu řekl,co se stalo. Zahlédli neznámou postavu se Shinju v ruce. Běželi do staré opuštěné továrny,otevřou vrata a ve tmě si všimnou neznámé postavy. Jenomže není tam sama,je jich víc,ale Yuki se Shinichim je všechny poráží. Jenomže neznámá postava zlomila Shinju rameno,ale bratři jí porazí. Nakonec odvádí Shinju do bezpečí.
Konec 4.kapitoly

Nebezpečí 3.kapitola

27. listopadu 2011 v 9:25 | Linda
Shinju byla pilná studentka,předsedkyně třídy a milovnice akrobacie. Jenomže v sobě skrývala obrovskou sílu a to královnu velice trápilo. Zavolala si Yukiho a nařídila mu:
"Yuki,sleduj Shinju. Cítím z ní obrovskou moc. Bylo by dobré,kdyby se k vám přidala. Přesněji,aby se přidala ke společenstvu světla."
"Rozumím." odpověděl Yuki. Druhý den se setkal se Shinju. Vyučování probíhalo celý den normálně. Po vyučování zašli do knihovny a Shinju říká Yukimu:
"Yuki,mám takový divný pocit. Jakoby nás něco sledovalo. Nevím proč,ale je to tak." Yuki přemýšlel,co tím myslí. Když Yuki doprovázel Shinju domů,opravdu je sledovala neznámá postava? Kdo je to, Co je zač?
Konec 3.kapitoly

Výcvik 2.kapitola

27. listopadu 2011 v 9:19 | Linda
U brány se dějí nakalé věci. Brána se každým dnem čím dál víc uvolňuje,proto královna Fumiko Hiroyuki povolala speciální jednotky,aby bránu střežily a přivedly vyvolené. Mezi ně patří Yuki,Shinichi,Natsuki,Tsubasa,Raidon a Kohaku. V zámku se teď konal výcvik,který řídily speciální jednotky. Pomocí laboratoře vytvářejí různé dimenze,kde se všichni setkávají s různými přízraky. Čelí nebezpečím a výzvám. Svou moc pomalu probouzí k dokonalosti. Yuki má sílu světla,Shinichi má sílu ledu,Kohaku má sílu blesku, Raidon má sílu temnoty,Natsuki má sílu země a Tsubasa má sílu větru. Když jsou všichni spolu,jejich síla je nepřekonatelná. Zvládnou tvrdý výcvik,než se brána otevře?
Konec 2.kapitoly

Tajemství věštby a osudu 1.kapitola

14. května 2011 v 22:52 | Linda
Příběh vypráví o dvou bratrech,kteří mají za úkol udržovat bránu mezi lidským světem a zásvětím. Jednou se pečeť poruší. Zvládnou jí opět uzavřít?

Uvolněná pečeť

Brána mezi lidským světem a zásvětím leží na hoře Kekkai. Pečeť brání přízrakům vstoupit do lidského světa. Jednou se,ale stalo neštěstí. Pečet byla uvolněná. Přesně za dva týdny se brána otevře a to by znamenalo konec pro celé lidstvo. Proto musí naši hrdinové Shinichi a Yuki uzavřít bránu,co nejrychleji. Vypráví se o společenství světla,které bránu uzavře a porazí nepřátelé. Společenství světla se nazývalo ZAMPAKUTO. Obyčejní lidé necítí nebezpečí,které jim hrozí. Yuki a Shinichi hledají členy společenství světla,ale netuší,že mezi členy společenství patří i Yukiho spolužačka,Shinju Hikari. Jednou dostanou zprávu o nalezení členů společenstva. Kdo to všichni jsou?
Konec 1.kapitoly
 
 

Reklama