* Zdraví a vítá vás tým Lem!* Smějící se

*Linda1997* - zakladatel, překladatel - AKTIVNÍ

Erika:3 ,Dee-Dee254 ,Maja2003 - překladatel, encoder - NEAKTIVNÍ

Y

Yowamushi Pedal

16. října 2013 v 17:22 | recenze, akihabara
Rok: 2013 - 2014
Počet: 38
Žánr: sport, shounen

Děj: Sakamichi Onoda je otaku, který miluje vše okolo anime. Touží se na své nové škole přidat do anime klubu, ale k jeho smůle byl rozpuštěn. Při shánění dalších lidí narazí na dva kluky jménem Shunsuke Inazumi a Shokichi Naruko, kteří patří ke cyklistickému klubu. Onoda oplývá také talentem jezdit na kole ( dělá to odmala), proto se ho ti dva budou snažit přemluvit, aby se k nim přidal.

Yami no Matsuei

21. října 2012 v 19:17 | akihabara
Yami no Matsuei je jedna z nejznámějších shounen-ai anime. V příběhu se setkáme se skupinou Shinigami, kteří se snaží chránit lidský svět před démony a před někým, kdo je lidem a Shinigami také, výrazně nebezpečnější. Hlavní postava anime, Asato Tsuzuki je pomalu ale jistě manévrován svým nepřítelem Murakim Kazutakou do situace, ze které není úniku. Muraki chce Tsuzukiho využít ke krutému experimentu a nezastaví se ani před obětováváním vlastních přátel a jiných lidí.

Rok: 2000
Počet dílů: 13

Yuru Yuri

2. července 2012 v 22:12 | akihabara
Čtyři studenti se rozhodli v Čajové klubovně založit Zábavní klub - "Neviditelná" Akaza Akari, navenek přísná, ale uvnitř hodná a milá Funami Yui, Toshinou Kyouko, která nedokáže zůstat chvilku na místě a Yoshikawa Chinatsu, Kyoukina láska, neboť vzhledově připomíná jednu anime postavu. Sledujte jejich každodenní problémy a užívejte si spolu s nimi nespočet legrace.

Počet epizod: 12
Rok vydání: 2011

*anime má ještě druhou sérii.

Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo

14. května 2012 v 22:06 | akihabara
Děj se točí kolem sedmadvacetileté vyšetřovatelky jménem Ryouko Yakushiji. Ta ovládá celou řadou jazyků a může se pyšnit diplomem z prestižní právnické fakulty Tokijské univerzity. U metropolitní policie řeší bizarní případy. Nejsou to ale jen paranormální jevy, s čím se musí potýkat. Je tu i její rival. Talentovaný policejní vyšetřovatel, Yukiko Muromachi.

Počet epizod: 13


Yumekui Merry (TV seriál)

7. března 2012 v 22:25 | csfd.cz
Stredoškolák Fujiwara Yumeji má zvláštnu schopnosť vidieť okolo ľudí farebné aury, podľa ktorých vie určiť, aké budú ich sny. Na sebe pomocou zrkadla často vidí čiernu farbu, čo značí nočnú moru. V snoch ho totiž neustále prenasleduje veľká skupina hovoriacich mačiek. Raz má takýto sen aj počas dňa a je dokonca viac živý ako inokedy. Z nebezpečenstva ho našťastie zachráni zvláštne dievča, Merry, ktoré pochádza zo sveta snov. Teraz však uviazla v skutočnom svete a nevie sa vrátiť späť. Vlastne ani poriadne nevie, kto je

Yebisu Celebrities

3. března 2012 v 22:50 | recenze
Je to něco jako láska mezi muži.

Děj: Mladý Haruka přijde pracovat do společnosti Yebisu, kde potká svého nadřízeného. Svůdného, okouzlujícího a laskavého. Náš hrdina se s ním okamžitě spřátelí, ale neví, co k němu jeho šéf cítí.

Yamato nadeshiko shichihenge (TV seriál)

17. února 2012 v 23:19 | csfd.cz
Čtyři krásní chlapci, Takano Kjóhei, Tojama Jukinodžo, Oda Takenaga a Mori Ranmaru, si společně pronajímají velký dům a náramně by se jim hodilo, kdyby měli nulové nájemné a přesně taková nabídka se jim naskytne. Když z neteře jejich domácí udělají dámu, tak jim bude odpuštěno placení nájemného. Chlapci souhlasí a říkají si, že to bude jednoduché, avšak opak se stane pravdou. Neteř Nakahara Sunako miluje horory a temno. Navíc hledět do jejich oslnivě krásných tváří také dlouho nevydrží. Jak tedy z té temné můry udělat dámu?

Yumeiro Patissiere

9. února 2012 v 22:45 | recenze
Ichigo Amano je strašné trdlo. Závidí své sestře,která je ve všem lepší,než ona. Ona je dobrá,tak v padání ze schodů. Přesto má jeden velký sen. Stát se cukrářkou. Právě na jednom festivalu se setká s cukářem Henrim,který peče strašně dobře jako její babička. Při povídání,zjistí,že babička Amano chodila na školu Henriho prababičky. Henri Amano radí,aby šla na St. Marii Akademii. Samozřejmě,že všechno nejde jednoduše,ale Ichigo si jde za svým snem a určitě ho dosáhne.

Yoake Mae Yori Ruriiro Na

29. prosince 2011 v 15:34 | akihabara
Asagiri Tatsuya ve škole zajímají nejvíce Měsíční studia a shodou okolností se zrovna do jeho domu nastěhuje Princezna z Měsíce, Feena Fam Earthlight, aby poznala zvyklosti na Zemi. Mezi Tatsuyou a Feenou vniká přátelství a postupně i něco víc... ale jak to dopadne, může se obyčejný chlapec zamilovat do korunní princezny?

 
 

Reklama